SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIENNIK skl15 - "We were born to be the best" / vol. 2

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
To ma być ponad 15 w każdej serii, a nie "nie dałem rady" i jakoś opisz wrażenia po treningu bo nie wiem czy warto ćwiczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niezly dzik juz z Cb urusl
widze ze ciezar w siadach juz konkretny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
TRENING Z DNIA 7 VI 2010r.

1) wyciskanie sztangielek, wiosło sztangielką jednorącz
wycisk: 24kg, później 18kg, 12 powtórzeń, 3 serie
wiosło: 24kg, 12 powtórzeń, 3 serie

2) wyciskanie rozpiętkowe, czyli wcześniej opisane przez kogoś "combo", drążek podchwytem

wycisk: 18kg, 12 powtórzeń, 3 serie
drążek: 0kg, 5 powtórzeń, 3 serie

3) rozpiętki, drążek podchwytem (górna połowa ruchu, ale opuszczałem się do końca)

rozpiętki: 18kg, 12 powtórzeń, 3 serie
drągal: 0kg, 4 powtórzenia, 3 serie


wrażenia? żadnej z tych chwil nie pozamieniam

koorwa, trening ciężki, nie jestem przyzwyczajony do liczby powtórzeń większej niż 6 Muza mnie dopingowała, padłem w ostatniej serii wyciskania, zrobiłem 10 powtórzeń i w ostatniej serii rozpiętek - tylko 6

wycisk: szedł ładnie, coraz lepiej, tak mi się wydaje

wiosło: tutaj ciężko, ale to jedno moich bardziej lubianych ćwiczeń, więc się nie opjerdalałem i waliłem na 110%

"combo": fajne ćwiczenie, jak będę miał czas, to Wam je przybliżę

drążek: lubię, fajnie wszedł, czułem plecki ostro

rozpiętki: ciężko


Cokta - warto w ogóle to mam wrażenie, że tylko ty czytasz mój dziennik (jak go w ogóle czytasz)

Shitman - no siadami i martwym mogę się pochwalić, gorzej z wyciskaniem na płaskiej
fajnie, że ktoś inny wpadł niż tylko jeden, wytrwały Cokta

Zmieniony przez - skl15 w dniu 2010-06-07 19:41:45

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mowilem ze combo con eks dobrze wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
pewka, dobre to

jak będę miał więcej czasu, to walnę arta o tym, ale muszę się wgłębić w tajniki ćwiczenia

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mozesz napisac zawsze sie przyda i dobra alternatywa dla rozpietek

łokcie nie musza byc szeroko w fazie rozpietek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ja go czytam cały czas, przecież jestem Twoim największym fanem i marzę tylko o tym by dotknąć Twoich wielkich i spracowanych mięśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
Dawid - nawet nie były, miałem ramiona zgięte (lekko) w łokciach

Cokta-

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
No wiem poleciałem.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skl

sproboj tez MDS np na bicu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Ostatnie 2 tygodnie HST - poradźcie

WHEY premium