SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIENNIK skl15 - "We were born to be the best" / vol. 2

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Mi jak trener mówił żeby nie dążyć do uderzania, dotykania hantlami/sztangą o podłogę, bo ruch musi być płynny, a takie odkładanie i ponowne dźwignięcie przerywa płynność ruchu, nieprawdaż?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Przy martwym sztanga/hantle musza byc odkladane na ziemie.
Takie plynne ruchy to juz bardziej podchodzi pod rdl

Zmieniony przez - kooteK92 w dniu 2010-04-03 20:57:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
atlas K** mówi, żeby nie odbijać ciężaru od podłoża i nie dotykać go,
atlas Michaila mówi, żeby ciężar odkładać na ziemię, ale nie uderzać nim,

Jak widać różne są szkoły, jaka jest najpoprawniejsza metoda to musiałby ktoś naprawdę doświadczony tutaj powiedzieć :) Osobiście odkładam ciężar zachowując jednak stałe napięcie (albo może bardziej nie rozluźniam do końca) pleców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
przeciez sama nazwa wskazuje MARTWY ciag

podnosisz za kazdym razem "martwy" ciezar z ziemi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ja wierze w dobrą radę trenera osobistego z blisko 14-letnim stażem i nie odkładam sztangi podczas ćwiczeń na podłogę zachowując płynność ruchu. Ale wydaje mi się że dotykanie jest jeszcze poprawnie, natomiast uderzanie czy odkładanie już nie, bo przerywamy płynny ruch - zdanie pseudo-znawcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
wlasnie w mC nie ma byc stalego napiecia !!

specyfikacja prostownikow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Był gdzieś artyków wodyna gdzie było napisane żeby odkładać ciężar.

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
nie wiem wogole z kad daremne pomysly nie odkladania go

od 1 na swiecie wykonango MC do teraz kazdy kto ma choc troche wiedzy odklada na ziemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
no widocznie głąby z K** nie mają takiej wiedzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
prostowniki przystosowane są do odkładania/podnoszenia ciężaru z ziemi - dlatego odkładam go na ziemię i na moment puszczam

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co znaczy

Następny temat

Ostatnie 2 tygodnie HST - poradźcie

WHEY premium