SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIAŁ SURVIVAL

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1926
Witam,
Propozycja jak w temacie czyli stworzenie działu survival. Osobiście znam jedno forum na ten temat i jest na nim sporo błędów. Poza tym SFD to SFD Myślę, że dział miał by spore powodzenie choć może nie ma tak wielu survivalowców to niema też wielu miejsc (forum), na których mogli by się oni dzielić swoją wiedzą. Co tu dużo gadać, chyba wszyscy wiedzą o co chodzi. Decyzja należy do administratorów.

Pozdrawiam

Pozdrawiam!


SFD FIGHT CLUB

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
w Sportach Extremalnych mozesz pogadac

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1926
Wiem ale moim zdaniem survival zasługuje na dział własny bo to strasznie opszerny temat. Żywność, pierwsza pomoc, wyposażenie, obozowanie...... całam masa poddziałów. Gwarantuję, że temat survivalu jest o wiele obszerniejszy od tematu "Rowery" (z pełnym szacunkiem do dyscypliny), który jest wyodrębniony

Pozdrawiam!


SFD FIGHT CLUB

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Przeciw

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
kolejny dzial kombinowany na siłe
tak samo jak rowery - spokojnie mozna by gadac o rowerach w sportach ogólnorozwojowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
od rowerow to sie odpier z calym szacunkiem

myslalem tez ze dzial bedzie niewypal,ale jest inaczej

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
kazdy ma swoje zdanie
ja np.uwazam ze fajny byłby dział "lekka atletyka"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
może być na próbę imo
także jestem za

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
przeciw !!! nie nudzi się Wam wymyslać kolejne posty na siłę

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
posty?
chyba działy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1926
Zupełnie nie rozumię podejścia niektórych z was. Rozumię, że -Baca- się nie interesuje survivalem a prawdopodnbnie interesuje się kulturystyką czy też sztukami walki. Nic więc dziwnego, że uważa tworzenie takiego działu za bezcelowe i bezsensowne. Jestem tylko ciekaw jak byś reagował gdyby działy cię interesujące, były pomieszne wśród innych tematów, które cię zupełnie nie interesują. Podejrzewam nawet, że nieorientujesz się w tym temacie i nie masz pojęcia jak obszerny jest temat survivalu. Niezrozum mnie źle, nie chcę cię obrazić tylko staram się pokazać ci inną stronę medalu .

Można zrobić dział sport i niech tam wzystko bedzie - kulturystyka, sztuki walki, rowery, survival. Oczywiście to był sarkazm, ale niektóży właśnie tak rozumują. A tak na powaznie, są tematy które powinny mieć osobne miejsce i takie, które można wżucić do jednego worka. NIe mam pojęcia jakim powodzeniem by się cieszył dział survivalu. Czy warto sprubować? myślę, że warto. Jeśli się okaże, że to niewypał to można go usunąć. Jeśli chodzi o powodzenie SFD to może to jedynie pomóc a napewno nie zaszkodzi!!!

No a decyzja należy do was, ja tylko przedstawiam propozycję.

Pozdrawiam

Pozdrawiam!


SFD FIGHT CLUB

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nieaktywni moderatorzy

Następny temat

stanoł mi... licznik :P

WHEY premium