SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT littlebitfit

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 37720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20375
no dobra, jest taka piękna pogoda, że poszłam lekko pobiegać;) myślę, że ok 2.5km :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20375
nikt mi nic nie podpowie w sprawie zamienników, tudzież trejnera? help hilfe ajuto ;) wy się znacie, ja się nie znam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241156
co do kontroli techniki możesz nagrać filmiki i wrzucić do oceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20375
cod123 - wiem, zrobię to;) ale chciałam jednak trochę pójść na łatwiznę i poprosić kogoś o wsparcie w trakcie;)

dzisiejsze jedzenie poniżej, na wczorajsze spuszczę zasłonę milczenia;)
wczoraj siłownia, miałam zrobić trening B by obliques, ale nie dałam rady - poszłam na siłownię głodna, był dziki tłum ludzi, szlag mnie trafił i skończyłam w zasadzie na samym cardio... meh... no nic, next time...





Zmieniony przez - littlebitfit w dniu 2016-04-05 10:51:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20375
jedzenie na dziś, kolację chyba rozbiję na 2, bo jakaś mi wyszła mega ogromna;)
dziś nadal curry, jutro to samo, bo za dużo mi się zrobiło...
I jutro spróbuję nagrać filmiki na siłowni :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20375
niech mnie ktoś kopnie w tyłek, bo ostatnio motywacja skisła, miski takie sobie (bez dramatu ale i bez szału) i ogólnie nie mam mocy...
:( I w dodatku się przeziębiłam i kisnę w domu :(

miska na dziś - wiem, wiem, wędlina fuj, ale w sumie nie jadłam chyba ani odrobiny od Świąt, a w szerszej perspektywie to nie pamiętam od kiedy;) Więc mały fakap... ale reszta czysta!



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Luttlebitfit zamiast uginania o prostowania można zrobić bez problemu inne ćwiczenia. Zamiast uginania możesz zrobić uginanie leżąc z hantlem między nogami albo przysiad Goblet czy np. Zbieranie grzybów. Zamiast prostowania można przysiad bułgarski, przysiad ze sztangą, przysiad hacq squat, wyroki, wchodzenie ba stopień. Na początku rób 2 15 zgodnie z planem ale dodaj serie rozgrzewkowe i porzadniejsza rozgrzewkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20375
paula.cw - dzięki wielkie za podpowiedzi :)
micha wreszcie utrzymana mimo delikatnych modyfikacji względem tego co jest wyżej.
Teraz piję na wieczór rosół na kurczaku, mam nadzieję, że mnie postawi na nogi :(


Zmieniony przez - littlebitfit w dniu 2016-04-11 19:46:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20375
wracam, z podkulonym ogonem i lekką rewolucją w odżywianiu ;)

Ostatni post był z połowy kwietnia, mamy koniec lipca. Od maja nie jem mięsa i dobrze mi z tym (jajka i ryby jem
Waga przez te 3 miesiące z hakiem poleciała ok 2kg w dół, aktualnie 71-71.5 - bez pilnowania się przez ostatnie miesiące, z michą średnio czystą, ale też starałam się, żeby nie była mega syfiasta.
Zmieniłam sobie trochę rozkład kcal, ścięłam tłuszcze do 35% i podbiłam nieco węgle. Kalorycznie 1700 w rozkładzie 106/170/66
Bez ćwiczeń chwilowo, zacznę coś robić od przyszłego tygodnia w domu, bo chwilowo brak dostępu do siłowni. Za to sporo chodzę.
Trzeba docisnąć, żeby coś z tego było... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20375
zrzucik na jutro :)



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rudka898 - naprawiam się

Następny temat

Azif- Trening i dieta-Początki

WHEY premium