SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kamilka54 - walczymy z głową!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teti Ci fajnie napisała - organizm matematyki nie zna. Dużo a zdrowo jedz. Kurde. Mam wrażenie ze trochę torpedujesz sama to, do czego dążysz. Intensywnie cwiczysz- potrzebujesz 4 treningów dwugodzinnych/Tydz + codzienne dywanowy? Nie da się tego skompresować?
Musisz robić mc? Są inne zamienniki. Jaki w nim cel masz? Możesz tez użyć innej sztangi (jak może przypadkiem jest u Ciebie) - są 10tki, 15stki lub takie co maja cieńszy gryf. Byłaś u innego kardiologa? Może tez warto w oczekiwaniu na endo odwiedzić ginekologa - tak mnie się zdaje.
Strach ma tylko wielkie oczy. Ja Cie dla jasności - nie krytykuje a rozumiem - ale mam wrażenie, ze trochę próbujesz duża aktywnością nie doprowadzić do tego, by tego bf nabrać. Sprostuj jeśli się mylę. Of kors kibicuje i nie odbieraj personalnie.



Zmieniony przez - nocna_furia w dniu 2018-11-05 20:56:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Długość sztangi nie ma nic wspólnego z trzymaniem prostych pleców, ja mam 163cm, nene chyba też. Plecy muszą być spięte i koniec kropka,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 211
nocna_furia
Teti Ci fajnie napisała - organizm matematyki nie zna. Dużo a zdrowo jedz. Kurde. Mam wrażenie ze trochę torpedujesz sama to, do czego dążysz. Intensywnie cwiczysz- potrzebujesz 4 treningów dwugodzinnych/Tydz + codzienne dywanowy? Nie da się tego skompresować?
Musisz robić mc? Są inne zamienniki. Jaki w nim cel masz? Możesz tez użyć innej sztangi (jak może przypadkiem jest u Ciebie) - są 10tki, 15stki lub takie co maja cieńszy gryf. Byłaś u innego kardiologa? Może tez warto w oczekiwaniu na endo odwiedzić ginekologa - tak mnie się zdaje.
Strach ma tylko wielkie oczy. Ja Cie dla jasności - nie krytykuje a rozumiem - ale mam wrażenie, ze trochę próbujesz duża aktywnością nie doprowadzić do tego, by tego bf nabrać. Sprostuj jeśli się mylę. Of kors kibicuje i nie odbieraj personalnie.




Zmieniony przez - nocna_furia w dniu 2018-11-05 20:56:54


Tak, do kardiologa idę 12 listopada i zobaczymy, co powie. Gin odesłał mnie do endo, a u Endo wizyta w lutym dopiero. Martwe robię i chce dopracować, bo fajnie angażują dużo mięśni.
I tak, pewnie masz rację - chyba sabotuję swoją "masę" i gdzieś tam (świadomie lub nie) zwiększam aktywność i suma sumarum nic się nie zmienia. Jakie to cholernie trudne, kiedy lubi się swoje odbicie, a ciało woła o odwrót....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679717
Musisz małymi krokami iść w stronę normalności. A ciało będzie się zmieniało na korzyść.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 211
kaka21
Długość sztangi nie ma nic wspólnego z trzymaniem prostych pleców, ja mam 163cm, nene chyba też. Plecy muszą być spięte i koniec kropka,


Spinam, ale chyba żeby trzymać proste plecy, musiałabym podnosić samą sztangę :( Nie wiem, jak tak dalej pójdzie to chyba całkiem zrezygnuję, szkoda kręgosłupa. Wiem, że przy tak niskiej wadze nie mogę się nastawiać na dźwiganie wielkich ciężarów, bo siła poleciała...

No nic, walczę o siebie dalej! Wczoraj pominęłam obiad, bo miałam rozmowę o pracę i ściśnięty żołądek do granic możliwości... Ale na kolację nieco odbiłam (naleśniczki na wytrwanie + kefir z odżywką) i dziś rano pozwoliłam sobie na rożka francuskiego z jabłkiem z fajnej piekarni - dopiero po zjedzeniu obczaiłam, że ma dwa razy więcej tłuszczu niż węgli (34g tłuszczu w 80g rogaliku!) - uroki ciasta francuskiego... Jednak wolę drożdżówki Na dziś limit tłuszczy prawie wyczerpany, a dopiero jestem po śniadaniu :D
Koło 16:30 trening, dziś mocniej góra i plecy. Chciałabym też kupić sobie gumy do ćwiczeń, macie może jakiś zestaw do polecenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679717
Gumy to nawet w decathlonie można kupić - w sumie chyba to taki produkt że nie ma co zepsuć i większość na rynku jest całkiem ok.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 211
nightingal
Gumy to nawet w decathlonie można kupić - w sumie chyba to taki produkt że nie ma co zepsuć i większość na rynku jest całkiem ok.


Właśnie obczajam, chyba na początek kupię te na dole partie: https://www.decathlon.pl/tamy-mini-band-x-3-id_8490988.html

Cena też spoko.

BTW: czy może ktoś z Was jest z Warszawy? Jako, że zwykle ćwiczę w samotności, chętnie poszłabym na wspólny trening... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 211
nightingal
Gumy to nawet w decathlonie można kupić - w sumie chyba to taki produkt że nie ma co zepsuć i większość na rynku jest całkiem ok.


Właśnie obczajam, chyba na początek kupię te na dole partie: TAŚMY MINI BAND GYM & PILATES DOMYOS (wkleiłam link, ale chyba nie wolno :D )
Cena też spoko - 20 dyszki.

BTW: czy może ktoś z Was jest z Warszawy? Jako, że zwykle ćwiczę w samotności, chętnie poszłabym na wspólny trening... :)


Zmieniony przez - kamilka54 w dniu 2018-11-06 09:24:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 164 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 26117
Ja to lubię ćwiczyć w samotności zakładam mp3na uszy i odcinam się od świata


Zmieniony przez - Anita78 w dniu 2018-11-06 09:30:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Anita78
ja to za to lubię ćwiczyć w samotności

to tak jak ja słuchawki na uszach i odcięcie od świata

Kamilka też sobie zamówiłam te minibandy

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Martwy ciąg na prostych nogach. Zwiększanie cięzaru. Ilość powtórzeń w serii.

Następny temat

Redukcja przy rozwalonym metabolizmie

WHEY premium