SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 815335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12115 Napisanych postów 30533 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130916
Gwid - dojdziesz do jego wieku to spojrzysz na wiele rzeczy inaczej!
A niby kiedy miałby zacząć rywalizację!
To dopinguje do starania się o sylwetkę (zdrowie).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Panie Janku mi tylko chodzi o to czemu już na 3 rocznicę a nie tak trzeźwo patrząc na 5 gdzie mięcha będzie miał + 5-7 kg i wtedy rezultat byłby lepszy.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Gwid
ej no nie pozuj jak prosi w ciuchach pokarz jakieś plecy, szkity a nie to co pierwsze schodzi

chyba że stosujesz strategie wikingów na możliwych przyszłych podpatrujących przeciwników

a tak na serio to rzeczywiście barki zaczynają się prążkować ale łapki szybko chudną. wiem że jesteś twardo stąpającym typem po ziemi i nieraz zachodzę w głowę czemu taki "ekstremalny" cel tak szybko skoro tak długo byłeś na urlopie sportowym. wiem że każdy chce wypaść jak najlepiej podczas debiutu ale czemu teraz? to raptem 3 lata od punktu -20?

pewnie znajomi zadają ci to pytanie na okrągło ale nie kojarzę żeby ktoś na forum to zrobił.

pozdro


akurat nie trafiłeś bo plecy i nogi są najlepsze , a zdjęcia były z siłowni więc w ciuchach bo miedzy seriami cykaliśmy, poza tym za mały jestem żeby bez koszulki na siłowni paradować

z tym celem akurat na ten rok to chyba przypadek, pomysł był impulsem rok temu, a skoro Artur go podchwycił i twierdził, że da się zrealizować to co ja laik miałem się kłócić , ogólnie teraz po roku patrzę na to trochę inaczej i jeżeli w tym roku nie uda się wystąpić (a jest to coraz bardziej prawdopodobne bo skóra jest do dupy) to wtedy daję sobie conajmniej dwa nastepne lata na dobudowanie parę kilo
a formę na suchara robię bez względu na to czy wystartuję czy nie

co do znajomych to Wason zaczął przębąkiwąć już na wiosnę, że to być może za wcześnie, ale nie starał się wpłynąć jakoś na zmianę decyzji tylko to taka luźna gadka była, zresztą cały czas ćwiczy ze mną i mnie wspiera za co mu dziękuję bo to mega ważne, razem motywujemy się żeby zap*****lać jeszcze ciężej i nie odpuszczać bez powodu

pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12115 Napisanych postów 30533 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130916
kabo - widzę, że masz podobne wątpliwości startowe jak ja (moje dotyczą startu bez limitu wiekowego).
Skóra - wydaje mi się, że trzeba trzymać jak najniższy bf długi czas aby się wchłonęła. Podziwiam Mieczysława Nowackiego - u niego nie widać nadmiaru skóry.
Ty jesteś młodszy od niego a więc dasz radę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ojan

Skóra - wydaje mi się, że trzeba trzymać jak najniższy bf długi czas aby się wchłonęła.


otóż to, przy następnych masach będę musiał mniej się zalewać niż teraz,
najgorsze jest to, że ogólnie mięcho mi słabo rośnie bo raczej jestem z tych ekto i trzeba złapać ten złoty środek żeby coś poszło, ale nie za dużo w fat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
Jak już znajdziesz ten złoty środek to daj znać ;)

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
haha, nie ma problemu, chociaż niekoniecznie mój złoty środek będzie tak samo złoty u Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542

Sobota 05-09-2015


Trening: Plecy, cardio

A. Ściąganie rączek wyciągu górnego 4s 15-10
B. Hammer z góry 3s 12-10 + drop
C. Wiosłowanie sztanga nachwyt 3s 15-8 + drop
D. Wiosło na wyciągu w siadzie jednorącz 3s 15-12
E. Ściąganie z góry do klatki, szeroki neutral 3s 15-12
F. Rzymska 3s 20-15

Cardio po siłowym: orbitrek 30 min

Cardio wieczorne: orbitrek 30 min

Foto/Video/Komentarz

Super trening, szybko i na temat - godzinka i doma. A w domu już czekała pizza bo w sobotę dzień ładowania, poleciało tak:
1. omlet z owsa jaj, białek, masło orzechowe
2. 4x tosty z kurczakiem i żółtym serem
trening
3. pizza z kurczakiem, warzywami
4. burger z szynki wieprzowej i warzywa,
5. burger z szynki + burger z kurczakiem i warzywa

Wieczorem dobre nabicie było, żałuję że zdjęć nie cyknąłem, bo dziś rano już nie było tak fajnie.
Waga tylko 0,9kg na plus, chyba mało mięsa jednak noszę na sobie albo ładowanie nieudane.
Zobaczymy jak waga jutro będzie się przedstawiać. Od dziś do piatku znowu mało węgli.

pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699657
dobrze że jest cel ale patrząc realnie Gwid ma rację
ale może się mylę i życzę powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
Tylko warto wziąć pod uwagę to,że plany mogą być za 2-3 lata ale czy się spełnią i czy bedziemy je realizować -Welka Niewiadoma.
A start teraz to juz konkretna perspektywa-taki cel wpływa na forme maksymalnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki

Następny temat

[BLOG]luki77-16 tyg.TRANSFORMACJA

WHEY premium