SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DT by Bzyk. Bodybuilding, cycling and eating.

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1745092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11022
Ann..
Dampaz brales udzial w innych zawodach oprocz tatraroad ? Cos z roadmaraton ?:) ja ustawilam sobie tatre i petle beskidzka jako glowne zawody, sie rozchorowalam i nie dalam rady:(

W tym roku?
Klasyk beskidzki
Tatra Road Race
Lang Team Race Warszawa
Częstochowa Trek Race
I trochę po płaskim na mazowszu wspierałem kolegów.
Łącznie 10 wyścigów.

Ja to góral, na płaskim dętka, więc im bardziej w górę i im stromiej tym zyskuję przewagę
Pomyśleć że jeszcze 3 lata temu ważyłem ponad 50kg więcej..

Łukasz Tak słyszałem o nim, dobre opinie. Znając życie skończy się na wymianie mostka, kierownicy i siodła

Regeneruj się na urlopie, jak wrócisz nie będzie lekko

Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2018-10-09 09:24:07

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

1

Były pół kulturysta, teraz kolarz szosowy reprezentujący barwy MyBike Road Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3717 Napisanych postów 11717 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 231704
Ej, ale żeby nie było, że ja tam jadę tylko jeść . Nie mogę złapać za dużo kg, bo będę za wolny potem!

Przemo, właśnie tam to niewiadoma jak będzie, bo nie będzie to zależne ode mnie. Ale zrobię co w mojej mocy hehe.

Damian, nie strasz z tymi częściami . No ale jestem tego świadomy, że tak może być
Swoją drogą niezła kolekcja startów w tym roku. Graty!

Dziennik treningowy powered by FitWhey - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 812 Napisanych postów 6470 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 261187
Ja też liczę na świetną relacje po powrocie a tak to na bieżąco będę insta story obserwował udanego wypoczynku
1

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 445 Napisanych postów 12498 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 282995
A tak w ogole na Gran Canari jezdzi sporo kolarzy, tam masz akurat do tego fajne warunki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Szacuny 2130 Napisanych postów 6740 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 899571
Na Gran Canarii planuje wziac udział w festiwalu Trans Gran Canaria, strzelić jakąś 44km, bo na 70 czy pelny dystans sie nie piszę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3717 Napisanych postów 11717 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 231704
Słowo „Trans” daje do myślenia i niekończenie kojarzy się z wyścigiem kolarskim hehe. Ja widzę Wy grubo mierzycie, ja to myślę na początek o jakichś Sobótkach czy Trzebnicach

CV, rower już mi się chyba nie zmieści hehe.

Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2018-10-09 10:44:30

Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2018-10-09 10:48:57

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6761 Napisanych postów 5886 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 291834
BzykuDG
Słowo „Trans” daje do myślenia i niekończenie kojarzy się z wyścigiem kolarskim hehe.

się przejmujesz..... to wakacje, korzystaj baw się co wydarzyło się na Gran Canarii zostaje na Gran Canarii
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11022
Każdy wyścig na który będziesz chciał się wybrać będzie srogim zderzeniem z rzeczywistością. Po pierwsze tempo i noga, po drugie umiejętności technicznie (w sumie nie wiem co jest pierwsze, a co drugie). W amatorach to nie tak jak w wyścigach zawodowców ze peleton puszcza ucieczkę na bezpieczną odległość, jedzie stałym tempem kontrolując odległość. Tutaj zwykle ogień od startu do mety. Mi też się wydawało na początku sezonu że jestem kozak bo kręcę średnie po 38km/h, pierwszy wyścig to zweryfikował gdzie pierwsze 25km peleton nie zwalniał niżej niż 50km/h, a ja walcząc o przetrwanie na ostatkach sił w końcu się zagapiłem i na zakręcie wpadłem do rowu.... Nie oszukujmy się elita amatorów to byli zawodowcy. Często tempo wyścigowe jest wyższe niż w World Tour

Były pół kulturysta, teraz kolarz szosowy reprezentujący barwy MyBike Road Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Szacuny 2130 Napisanych postów 6740 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 899571
Tylko to nie wyścig kolarski, a festiwal biegów górskich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
FighterX
Tylko to nie wyścig kolarski, a festiwal biegów górskich

Dogadali się

Damian, nakręca mnie to jeszcze bardziej!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD TEAM - Marta Kwiatkowska - Olympia Prague - MPJiW

Następny temat

Ania Kapusta sezon 2016