SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2907548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Ja powiem tak bzyku wyglądał super , Adam i Krystian zadbali o wszystko mega podejście. Widziałem obsadę Bzyka i powiem tyle że start z Davidem w 1 kategorii to prestiż , gość tak dowalony mięsem że szok . Bzyku zrobił maksymalna formę na obecną chwilę a tam były chłopaki co startowali kilka razy . Wygrał np z Panem Wilkiem który pomimo kolejnego startu był bez formy a swoje już startował więc nie wychodził z pierwszymi lepszymi z lapami a było kilku takich co wogole na tych zawodach nie powinni na scenę wyjść . Super robota i graty naprawdę bo widać było twoje skupienie i determinacje a pozatym mega gosc z ciebie naprawdę . Widać że jesteś ułożony i normalny chłopak. Życzę jak najlepiej i z takim podejściem jeszcze nie raz będziesz w Top3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21410 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869156
Dla mnie Bzyku rozwalił system i bez wątpienia największe brawa z całego sfd, należą się jemu. Cała redukcja, no i efekt końcowy - brak słów. I pomimo że to pierwszy start i pewnie zmęczenie taką redukcją ogromne, to cały czas tryskał energią Największe zaskoczenie za to to dla mnie Mati - po zdjęciach solo myślałem - stanie koło mnie i Mariana to zniknie... A tu niespodzianka - rozmiarem ode mnie odstane może trochę. Do tego dochodzi jego wzrost.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4448 Napisanych postów 35740 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262813
świetna forma, gratuluje udanego debiutu na scenie

oby tak dalej

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratulacje Bzyku! Mega forma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Wielkie gratulacje, juz nawet nie za miejsce tylko za caloksztalt co udalo ci sie zrobic, pojedz sobie ładnie bo na ostatnim zdjeciu strone wstecz wygladasz fenomenalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Gratulacje!!! Za pracę, poświęcenia, wyrzeczenia za wszystko!!!

Odpocznij teraz i ciśnij dalej!!!

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
BzykuDG
Z kelnerami nie wychodziłem i liczyłem się z takim miejscem i jestem bardzo zadowolony . Wiadomo, że pudło to fajna pamiątka by była, ale cóż, wole być 4. na 7 sensownych zawodników, niż 3. na 3



a pierwszy na jednego?
2

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Gratulowalem.osobiscie ale tutaj tez to zrobie:GRATULACJE;)mega robota i forma;) dzieki za milo.spedzony czas jak masz tam jakies foty wspolne to powosylal w wolnej chwil, znaczy sie jak juz skonczysz jesc;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 346 Napisanych postów 472 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17050
Na żywo większa kosa niż na zdjęciach :) Nie miałam okazji pogratulować osobiście, ale tutaj chybba też się będzie liczyć :D Wielkie Gratulacje i mam nadzieję, że jeszcze na scenie się pokażesz! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
MalyMati, dzięki wielkie za te słowa. Bardzo miło było mi Was poznać z żonką. Dzięki również za słodycze, wjechały w moment , mam nadzieje, że będzie okazja do odwdzięczenia się. Również powodzenia z realizacji celów!

prz1993, dzięki Przemo, ale zdecydowanie przesadzasz hehe. Myślę, że każdy odwalił tak samo dobrą robotę! No właśnie co do samopoczucia, to było rewelka, chwilami może byłem trochę głodny hehe. I dziwił mnie ten fakt, że chyba coś jest nie tak, bo zawsze na backstage’u, jak jeździłem z Wolskim, na zawody, widziałem pełno umierających gości, a ja czułem się na prawdę ok.

K_PS, bardzo dziękuję. Mam nadzieje, że nie było to moje ostatnie wyjście na scenę. Teraz czas nadrobić braki i może jeszcze kiedyś powalczyć.

wiktor.grybos, dzięki wielkie Wiktor!

cvfdbkz, dzięki! Zrobiłem max co mogłem. Ale nie oszukujmy się, nie osiągnąłbym tego, gdyby nie wsparcie i wiedza Adama, któremu jestem mega wdzięczny! A co do jedzenia, to uskuteczniam je cały czas . Dzisiaj jeszcze coś pojem, ale od jutra już czysta w miarę micha. To znaczy, wskoczę na tydzień na niskie kcal, ale będę coś do tego podjadał, z rzeczy, na które miałem ochotę przez ostatnie miesiące hehe. Poza tym sporo wleciało, mam wszystkiego zdjęcia, to jak wrócę do Wrocławia, to zrobię małą relację.

sforcia, bardzo dziękuję

solaros, to musisz spytać Przema hehe.

MARIAN 17, dzięki wielkie Marian. Myślę, że sam odwaliłeś nie mniejszą robotę . Fotek mam, ale mało, ale coś wieczorem/jutro podeślę.

aisakdan, miło mi to słyszeć . Dziękuję bardzo za gratulacje i również mam nadzieje, że jeszcze będzie o mnie słychać

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD TEAM - Marta Kwiatkowska - Olympia Prague - MPJiW

Następny temat

Ania Kapusta sezon 2016

WHEY premium