SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2918530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Biały89
WaSaBi
Jak upierdliwe jest szorowanie w pięcio gwiazdkowej skali?

szorownie? to nie wiem co Ty tam robisz xD ja jedynie jak ostygnie biorę normalnie pod wodę 1min i gotowe


Dokładnie tak to u mnie dzisiaj wyglądało. Pół kg fileta w 3 minuty. Mistrz!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Tak w skrócie co u mnie.

Wigilia pod kontrolą, za to w pierwszy dzień świąt byłem w kinie, a potem u mnie w domu drinkowaliśmy, więc odpaliłem się mocno ze słodyczami. Finalnie po dwóch dniach ważyłem 81,1kg, czyli +4,2kg od wagi sprzed świąt. W drugi dzień świąt więc się przygłodziłem, walnąłem 1:40h na kolarzówce i FBW wieczorem.
Po dwóch kolejnych dniach, czyli dzisiaj waga 78,8, czyli niecałe +2kg sprzed świąt. Na pewno trochę nabiło, może trochę wody i trochę fatu pociągnęło.

Do końca tygodnia trzymam kaloryczność jak w ostatnim tygodniu redukcji. Między świętami, a Nowym Rokiem wyjdą mi 3 treningi, bo robię co drugi dzień bardzo lekkie FBW ze spory zapasem i po każdym treningu 30 min cardio. Chcę trochę fizycznie odpocząć. A od 1 stycznia Nowy Rok, starszy ja, więc odpalam się z masą!

Poniżej micha z dzisiaj i foto z treningu.


3

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 122 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27681
nawet pizza hut zrobila promo od 2 stycznia z okazji masy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Hehe widziałem to, ale nie tędy droga myślę

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
Biały89
WaSaBi
Jak upierdliwe jest szorowanie w pięcio gwiazdkowej skali?

szorownie? to nie wiem co Ty tam robisz xD ja jedynie jak ostygnie biorę normalnie pod wodę 1min i gotowe


Zamiast takiej maszyny kupiłem kiedyś patelnię grillową, tefala.
I nic specjalnie nie robię ale po grillowaniu później w każdym zakamarku coś doszorować trzeba.
Dlatego nigdy nie kupiłem elekrycznego już.

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
nie wiem jak w bzyka grillu ale u mnie normalnie plytki sciagasz i myjesz pod ciepla woda i wszystko schodzi - zero filozofii do tego mieso/ryby/warzywa sa 1000x lepsze niz z patelni.
Szybciej, wygodniej - do tego mozna robic tosty i inne rzeczy
bzyku forma kozak - a to 2kg to bankowo woda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
U mnie też zero problemu z czyszczeniem. Minuta roboty.

Dzięki Mati. I tak nie jestem zadowolony z wyglądu. Więc trzeba przestawić sobie w głowie i zacząć nabijać mięcho. Aczkolwiek zmieniam trochę priorytety na ten rok, sporo zmian, więc zobaczymy jak to wyjdzie.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
priorytety bardziej pod kulturystykę czy masz na myśli, że zejdzie ona na dalszy plan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Priorytety pod kątem rozwoju życiowego hehe.
Kupiłem chatę, na wiosnę oddanie kluczy jest. Więc gdzieś do połowy roku będę miał ogień z wykończeniem.
Do tego ruchy na innych płaszczyznach.
Ale mimo to nie mam zamiaru odpuszczać nic, tylko zobaczę czy dam radę w każdym temacie iść na 120%.
3

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
wez sie lepiej za zmajstrowanie dzieciaczka jakiegoś to dopiero zobaczysz co to znaczą nowe priorytety i ciekawe życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium