SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2906009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69573
Ann..
Dampaz brales udzial w innych zawodach oprocz tatraroad ? Cos z roadmaraton ?:) ja ustawilam sobie tatre i petle beskidzka jako glowne zawody, sie rozchorowalam i nie dalam rady:(


W tym roku?
Klasyk beskidzki
Tatra Road Race
Lang Team Race Warszawa
Częstochowa Trek Race
I trochę po płaskim na mazowszu wspierałem kolegów.
Łącznie 10 wyścigów.

Ja to góral, na płaskim dętka, więc im bardziej w górę i im stromiej tym zyskuję przewagę
Pomyśleć że jeszcze 3 lata temu ważyłem ponad 50kg więcej..

Łukasz Tak słyszałem o nim, dobre opinie. Znając życie skończy się na wymianie mostka, kierownicy i siodła

Regeneruj się na urlopie, jak wrócisz nie będzie lekko


Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2018-10-09 09:24:07
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ej, ale żeby nie było, że ja tam jadę tylko jeść . Nie mogę złapać za dużo kg, bo będę za wolny potem!

Przemo, właśnie tam to niewiadoma jak będzie, bo nie będzie to zależne ode mnie. Ale zrobię co w mojej mocy hehe.

Damian, nie strasz z tymi częściami . No ale jestem tego świadomy, że tak może być
Swoją drogą niezła kolekcja startów w tym roku. Graty!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267475
Ja też liczę na świetną relacje po powrocie a tak to na bieżąco będę insta story obserwował udanego wypoczynku
1

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
A tak w ogole na Gran Canari jezdzi sporo kolarzy, tam masz akurat do tego fajne warunki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24256 Napisanych postów 25204 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020223
Na Gran Canarii planuje wziac udział w festiwalu Trans Gran Canaria, strzelić jakąś 44km, bo na 70 czy pelny dystans sie nie piszę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Słowo „Trans” daje do myślenia i niekończenie kojarzy się z wyścigiem kolarskim hehe. Ja widzę Wy grubo mierzycie, ja to myślę na początek o jakichś Sobótkach czy Trzebnicach

CV, rower już mi się chyba nie zmieści hehe.



Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2018-10-09 10:44:30

Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2018-10-09 10:48:57

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
BzykuDG
Słowo „Trans” daje do myślenia i niekończenie kojarzy się z wyścigiem kolarskim hehe.

się przejmujesz..... to wakacje, korzystaj baw się co wydarzyło się na Gran Canarii zostaje na Gran Canarii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69573
Każdy wyścig na który będziesz chciał się wybrać będzie srogim zderzeniem z rzeczywistością. Po pierwsze tempo i noga, po drugie umiejętności technicznie (w sumie nie wiem co jest pierwsze, a co drugie). W amatorach to nie tak jak w wyścigach zawodowców ze peleton puszcza ucieczkę na bezpieczną odległość, jedzie stałym tempem kontrolując odległość. Tutaj zwykle ogień od startu do mety. Mi też się wydawało na początku sezonu że jestem kozak bo kręcę średnie po 38km/h, pierwszy wyścig to zweryfikował gdzie pierwsze 25km peleton nie zwalniał niżej niż 50km/h, a ja walcząc o przetrwanie na ostatkach sił w końcu się zagapiłem i na zakręcie wpadłem do rowu.... Nie oszukujmy się elita amatorów to byli zawodowcy. Często tempo wyścigowe jest wyższe niż w World Tour

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24256 Napisanych postów 25204 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020223
Tylko to nie wyścig kolarski, a festiwal biegów górskich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
FighterX
Tylko to nie wyścig kolarski, a festiwal biegów górskich


Dogadali się

Damian, nakręca mnie to jeszcze bardziej!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD TEAM - Marta Kwiatkowska - Olympia Prague - MPJiW

Następny temat

Ania Kapusta sezon 2016

Wiecej