SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2920321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Gofry i prażonymi jabłkami <3

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
BzykuDG
Gofry i prażonymi jabłkami <3
bzyku jak sam prażysz jabłka to pod koniec dodaj sobie kakao ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Sam idę do sklepu i biorę je z półki, więc to może nie zagrać hmmm . Ale będę pamiętał!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Mozesz spróbować wrzucić do gotowca, moim zdaniem jest szansa że wyjdzie !!! Jak ci się jezdzi określonym systemem treningowym czy za szybkp na ocene?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Na pewno spróbuję, szczególnie że lubię kakao.

Co do treningów, to po pierwszym uświadomiłem sobie, że jestem już 3 tygodnie w ogniu i że za 4 tygodnie jadę na tydzień na urlop. Więc teraz robię sobie tydzień rozjazdów, tętno 120-130 ud/min i od wtorku znowu ogień wg planu przez 3 tygodnie. Tak więc póki za wiele nie mogę powiedzieć.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Bzyku Ty jesz różności powiedz wiesz może jak wliczuć zupę ugotowaną na dwóch udkach ale jedzona tylko woda i warzywa bez mięsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Trochę pudło z pytaniem, bo nie jadam zup hehe. Ale generalnie wg mnie jest to nie do policzenia. Nie wiem na ile tłuste mięso jest, bo tylko tłuszcza raczej bym z niego policzył. Nie wiem, może z 30% tłuszczu z mięsa bym policzył i tyle.


15.09.18

Z rana pobudka i na rozruch 1,5h na kolarzówce po pierwszym posiłku. Cały czas wolne tempo jeszcze do poniedziałku. Już się wtorku nie mogę doczekać, żeby był ogień.

Trening
Plecy ciężko + brzuch:

1. Wiosłowanie sztangielkami w leżeniu na ławce skośnej - 15x26kg; 15x26kg; 11x40kg; 11x40kg
2. Wiosłowanie półsztangą z odkładaniem - 15x35kg; 12x40kg; 10x60kg; 10x60kg
3. Przyciąganie drążka wyciągu poziomego do mostka - 15x55kg; 12x85kg; 12x85kg
4. Wiosłowanie na hammerze nachwytem z przytrzymaniem - 15x40kg; 10x65kg; 10x65kg
5. Przyciąganie drążka wyciągu górnego szerokim nachwytem do klatki - 15x45kg; 12x58kg; 12x58kg
6. Podciąganie w poziomie na sztandze - 3x MAX z ciężarem ciała
7. Szrugsy - 4x MAX 40kg

8. Spięcia na maszynie - 4x MAX
9. Plank - 4x MAX

Po treningu 20 min cardio.
Rano 1,5h kolarzówka.




Trening znów po 3 posiłku i znów komfort dramat dla mnie. Generalnie mam trochę przemyśleń, ale jeszcze chwilę się z tym wstrzymam.
Na treningu udało się zaliczyć małe progresy. W pierwszym ćwiczeniu zamiast 10 już luźno poszło po 11 powtórzeń sztangielkami 40kg, więc czeka mnie przeskok na 45kg... Przy wiośle półsztangą prawa ręka jeszcze by coś więcej dźwignęła, ale dla lewej to max i kondycyjnie już tam leżę.
W pozostałych ćwiczeniach delikatnie również na plus.
Na kolarzówce wyszło dzisiaj niecałe 39km. Jutro w planie trasa 2,5-3h.


Dieta - HC+CHEAT:
1. Omlet jaglany z polewą z FitWhey Whey Protein 100 Concentrate z jabłkiem.
TRENING KOLARSKI
2. Indyk z ryżem i warzywami.
3. Tosty z serem i szynką.
TRENING - intra 15g wpi, 70g carbo
4. Ryż z brzoskwiniami, płatkami kukurydzianymi i FitWhey Whey Protein 100 Concentrate .
5. Indyk i warzywa z grilla z chlebem.
6. 2x lód Snickers, duży lód z automatu.
7. ???




Lód z automatu z lodziarni z mojego dzieciństwa na starym osiedlu. Nie byłem tam z 10 lat, a sama lodziarnia istnieje już ze 25-30 lat lekko. Snickersy oba kozak, ale biały mistrzostwo świata.


Suplementacja:
FitWhey Caffeine - 1,5 tabs przed treningiem siłowym i kolarskim
FitWhey AAKG - 6 kaps przed treningiem
FitWhey Vitamine C - 3x1 tabs do posiłków
FitWhey Magnesium+B6 - 2 tabs po treningu
FitWhey ZMA+B6 - 2 tabs przed snem
FitWhey Beta Alanine - 5 kaps. przed treningiem siłowym i kolarskim
FitWhey Whey Protein 100 Concetrate - wg braków w diecie
FitWhey Peanut Butter - wg braków w diecie
FitWhey L-Glutamine - 10g w trakcie treningu.
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bzyku a uwazasz ze typowa kolażowke (w rozsądnej cenie) warto kupić tylko pod cardio? Bo większość katdio kręcę robiąc szybkie spacery albo na rowerze ale mam typowy trekking i myślałem o zmianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
MatiMlody
Bzyku a uwazasz ze typowa kolażowke (w rozsądnej cenie) warto kupić tylko pod cardio? Bo większość katdio kręcę robiąc szybkie spacery albo na rowerze ale mam typowy trekking i myślałem o zmianie.


Generalnie jeśli chcesz robić typowo pod cardio, to głównie zapewne zależy Ci na utrzymaniu odpowiedniego pulsu. Na jednym i drugim utrzymasz go jednakowo, tylko na szosie w tym momencie będziesz miał większą prędkość. Nie każdemu może też odpowiadać pozycja na szosie, bo jest mniej komfortowa, przynajmniej na początku,niż na trekingu. Ale jazda jest całkiem inna, ja się zakochałem od pierwszego zakręcenia
Reasumując, jeśli typowo pod samo cardio, to chyba jednak szkoda kasy, bo za sensowną używkę trzeba co najmniej z 1k dać. A teraz zbliża się zima, a trenażera chyba nie chcesz kupować?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No fakt pomysle po zimie nad ta zmiana. Trenażera raczej nie kupię bo w domu mam stacjonarny dość dobry. W sumie szwagier ma kolazowke wiec może przetestuje kilka razy i zdecyduje czy warto inwestować w swoją czy zostać przy trekingu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium