SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2920249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Hehe wszystko już wiesz! Ja tylko jutro dokupie Pepsi, bo zapomniałem

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
ehh o czym innym nie zpaomnial ale pepsi tak tak serio to nawet nie musisz wozić tej pepsi bo wczoraj troche wziałem a jak zostanie to tak sie nie zmarnuje

p.s wziąłem te kiełbaski z kurczaka co o nich mowiłeś tylko w tessco bo fatu miały tylko 11g:d wiec teoretycznie makro lepsze


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-07-29 09:16:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ty to Marian wiesz jak o mnie zadbać
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
29-30.07.17

Skrót z mijającego weekendu po kolei jak to wszystko szło.

Wczoraj, czyli w sobotę, wyjazd o 8 rano do Zabrza, gdzie z Adamem robiłem trening w Smart Gym.
Po drodze na trasie pierwszy posiłek, który zarazem był przedtreningowym, czyli omlet z brzoskwiniami.


O 10 zacząłem z Adamem trening, gdzie razem zrobiliśmy trochę barków, potem Adam zrobił dwójki, ja dokończyłem barki i na koniec razem polecieliśmy z bickiem i szybie 12 min cardio, bo trzeba było jechać jeść

Trening
Barki + biceps:

1. Unoszenie sztangielek przed siebie - 4s
2. Wyciskanie sprzed brody na suwnicy Smitha - 4s
3. Wyciskanie na hamerze chwytem neutralnym - 4s
4. Unoszenie sztangielek bokiem - 4s
5. Podciąganie drążka wyciągu dolnego wzdłuż ciała - 3s

6. Uginanie ramion ze sztangielkami - 4s
7. Uginanie ramion ze sznurem wyciągu dolnego - 3s

Na koniec 12 min cardio


Mieliśmy napięty mocno plan dnia, więc nawet nie zrobiliśmy sobie żadnych zdjęć czy filmów razem. Mogę tylko powiedzieć, że Adam już ponad 120kg na czczo, a docięty jest dalej jak skurczybyk!

Po treningu pojechaliśmy po Adama Esterę i jeść!
Zaczęliśmy od knajpy, gdzie wjechało burrito z kurczakiem i serem żółtym, chociaż dla mnie to bardziej jak tortilla wyglądało.


Potem poszło już na słodko. Najpierw gofr z bitą śmietaną i Nutellą.


Poprawione tartą śmietankową i czekoladową, która była przekozacka.


Następnie lody tajskie - porcja z Oreo, z masłem orzechowym i z masą krówkową.


Czułem spory niedosyt, więc trzeba było poprawić Grycanami z ekstra sosem z Reese’s <3


W międzyczasie przegryzaliśmy sobie mini Reese’s w białej czekoladzie.

A na koniec poszedł Twix Cappuccino.



Na tym skończyło się spotkanie z Adamem i wyruszyłem na ustawkę do Oświęcimia i drugi w tym dniu trening, tym razem z chłopakami.
Zdjęcia z ustawki są w oddzielnym temacie i nie będę ich powielał.
Ja trenowałem klatkę oraz triceps.

Trening
Klatka + triceps
+ brzuch:

1. Wyciskanie na hammerze - 5s
2. Fly press - 3s
3. Rozpiętki na bramie - 3s

4. Prostwanie ramion z linką wyciągu górnego - 4s
5. Wyciskanie sztangi wąsko - 5s

6. Spięcia na maszynie - 4s
7. Unoszenie nóg - 4s

Na koniec 30 minut cardio.


Po treningu zjadłem potreningowy w postaci kolejnego omleta z brzoskwiniami.
Potem pojechaliśmy do Mariana na grilla.




Tam poszło:
- 0,7 Jacka Daniel’sa na trzech
- kilka kawałków tortilli z tuńczykiem
- jeden karczek
- ok 4-6 pieczonych ziemniaków z odrobiną masła i z szynką
- niezliczona liczba szaszłyków z kurczaka
- 2 mini kiełbaski z kurczaka
- jedna pałka z kurczaka
- sporo sałatki z sałaty lodowej
- 2-3 kawałki fit sernika Mariana, który był obłędny!
- kawałek brownie z fasoli
- kawałek przepysznej szarlotki Basi!
- baton proteinowy Allnutrition

No i to chyba tyle. Oczywiście pękałem!



W niedzielę standardowo obudziłem się przed 6, słońce już mega grzało, więc stwierdziłem, że szkoda leżeć w łóżku i poszedłem truchtać. W planie było 30 minut, ale było tyle mocy, że zrobiłem 1h truchtu po górach i jeszcze miałem moc, ale trzeba było coś zostawić na trening.
Na 10:00 razem z Marianem i Bananem pojechaliśmy na trening zrobić plecy. Przed treningiem wypiłem tylko 50g białka.

Trening
Plecy:

1. Wiosłowanie na hammerze nachwytem - 6s
2. Wiosłowanie sztangielkami leżąc na ławce skośnej - 3s
3. Wiosłowanie na hammerze podchwytem - 6s
4. Wiosłowanie sztangielkami szeroko nachwytem na ławce skośnej - 3s
5. Podciąganie chwytem neutralnym - 2s
6. Ściąganie drążka do klatki szerokim nachwytem - 2s







Tutaj Banan ma sporo zdjęć i filmów z treningu, więc czekam cierpliwie aż mi wyśle całą paczkę i wrzucę coś na dniach, bo widziałem tam kilka konkretów!

Po treningu wleciały już węgle w postaci Granexów Ufo, płatków kukurydzianych i jaglanych. Całość zalata białek z FitWhey


Na trasie zjadłem jeszcze 2 Gladiatory, co by cukier nie spadł .
Potem w domu 200g indyka z warzywami i poszedłem zrobić trening kolarski.
Wyszła mi godzina i miałem mega moc, bo ustanowiłem rekord średniej prędkości w tym sezonie.
Po rowerze wpadło 50g FitWhey Whey Protein 100 Concentrate, a na koniec dnia 250g twarogu. Więc ogólnie w ciągu dnia zamknąłem się z BTW 240/15/100.

A na koniec nabity tragarz


Zobaczymy jutro i pojutrze jak ta sobota wpłynęła na sylwetkę. Czy coś popsuła czy może podkręciła, bo tak na prawdę od zawodów jestem na 2,2-2,5k kcal bez żadnych cheat’ów.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
BzykuDG


Zobaczymy jutro i pojutrze jak ta sobota wpłynęła na sylwetkę. Czy coś popsuła czy może podkręciła, bo tak na prawdę od zawodów jestem na 2,2-2,5k kcal bez żadnych cheat’ów.


Na moje skromne, amatorskie oko nic tam popsute w sylwetce nie jest więc śpij spokojnie. Fajnie było sie trafić i luźno pogadać między seriami, dziękóweczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedynie łapy coś ucierpiały, bo nie nabite i płaskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
ciesze sie ze sernik smakował :d

a łapy zyja swoim zyciem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
opalinho, ale to dopiero jutro będzie widać jak zmieni się sylwetka. Wczoraj czy dzisiaj, to ja nawet połowy strawionej jeszcze nie miałem

Wiciu, w tym sezonie będę już robił po 2 ćwiczenia na biceps i triceps, a nie jedno, więc może coś z tego w końcu będzie!

Marian, wrzuć proszę jeszcze raz przepis na ten sernik. Może uda mi się go poucinać pod moje makro, bo na prawdę był rewelacyjny!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Jest napewno gdzieś przepis na sfd ale tak na szybko tego co był wczoraj to poszło tak:

750g twaróg chudy
6jajek
3 banany
1 budyń bez cukru wanilia lub śmietanka
Sporo slodzika proszek do pieczenia

Wszystko blendujesz na jednolitą masę 3/4 masy do tortownicy a do tej pozostałej części dajesz trochę kakao mixujesz i dolewasz do tortownicy wtedy jest dwukolorowy

U mnie piekarnik był czasowo na oko 200* i termoobieg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Super, dzięki. Będę musiał podzielić składniki przez 5, to może gdzieś to wcisnę hehe. Nie napisałeś ile piekłeś . Chociaż ja jak zrobię mniejszą porcję, to też będę piekł sporo krócej.

No i u mnie koniecznie musi być trochę rodzynek


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-07-30 22:46:20

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium