SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2906016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Banan, cały ja
A tak serio, wiem że mam niezłą formę, ale forma to nie wszystko.

Właśnie był kurier z paczką i rozmowa wyglądała tak:
K: Ale Pan docięty.
B: Właśnie bronzer mi przyszedł.
K: Sopot?




popuri
Kawał solidnej roboty odwaliłeś :) Przy czym co ważne, zostałeś "normalny " bawiąc się tym, a nie jak niektórzy męczennicy kulturystyki którzy poświęcają wszystko i skomlą jakie to ciężkie życie mają


Dzięki. Za jedno i drugie
Nic z tego nie mam, żebym miał się męczyć i robić wbrew coś wbrew sobie. Z całym szacunkiem do ciężkiej pracy, ale jakbym miał do tego podchodzić, jak np. Cayek (bez obrazy!) na zasadzie - „mam już dość, ostatnie raz, chce mieć to z głowy, chce się nażreć”, to na prawdę bym to rzucił w pi*du. Mi to sprawia przyjemność, każdy dzień przygotowań zayebiście mnie cieszy i sprawia mi frajdę. I tylko dlatego to robię. Nie dla wyników, a dla samego siebie. A wyniki wiadomo, fajnie jest jak ktoś Cię docenia, jak to wczoraj napisałem na FB

A ciężkie życie ma samotna matka wychowująca 3 dzieci, albo górnik codziennie zjeżdżający na dół bez pewności czy jeszcze zobaczy kiedyś swoją rodzinę.
Ja mam zayebiste życie i cieszy mnie, to co robię


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-07-12 15:20:32
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
no i pięknie opisane

nie rozumiem ludzi ktorzy biorą się za przygotowania ,a biadolą cały czas na lewo i prawo jak to im źle/ciężko/słabo/głodni są blablabla , nie piszę tu o nikim z forum , ale ile tego jest dookoła na SM , to głowa pęka

A najlepsze ze z reguły smuty piszą Ci co i tak wystartują raz, zajmą tam xx miejsce na xx osób, juz sie nigdy nie pojawią na zawodach ale żal i lament będzie się jeszcze ciągnąl latami Skoro takie to ciężkie, to zmienic sport lub po prostu nie startować, proste jak konstrukcja cepa

jakby mi kiedyś odwaliło i chciałbym gdzies wystartować to oczywiście podejście jak Ty , 4fun to robisz wiec na co się tu spinać? Ty jesz tak jak mało kto , kolorowo i smacznie przez cały rok, wlatują spotkania biznesowe, gdzie chcąc czy nie musisz sobie czasem cos podjeść, jak widać ostatnie tygodnie też nie były jakieś mega straszne, a z tego co czytam teraz to nawet cieszy Cie bps i to ,ze za chwilę masz kolejny start - i to jest to, miło się to czyta i oglada potem Ciebie w bdb formie, o jakiej te płaczki z reguły mogą pomarzyć

jak na prawie weterana %) pokazujesz tym smarkom jak to się robi , tak trzymać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Jeszcze co do Cayka, bo wiem że zaraz będzie afera
Pamiętam, że pisałeś że przygotowanie do zawodów, to nie dla Ciebie i domyślam się, że dalej robisz, to co robisz, bo jesteś już blisko i skoro już zacząłeś, to chcesz dociągnąć sprawę do końca. Przytoczyłem tylko Ciebie, dlatego że jest to temat na czasie. Więc raz jeszcze no offence

Banan

jakby mi kiedyś odwaliło i chciałbym gdzies wystartować to oczywiście podejście jak Ty , 4fun to robisz wiec na co się tu spinać? Ty jesz tak jak mało kto , kolorowo i smacznie przez cały rok, wlatują spotkania biznesowe, gdzie chcąc czy nie musisz sobie czasem cos podjeść, jak widać ostatnie tygodnie też nie były jakieś mega straszne, a z tego co czytam teraz to nawet cieszy Cie bps i to ,ze za chwilę masz kolejny start - i to jest to, miło się to czyta i oglada potem Ciebie w bdb formie, o jakiej te płaczki z reguły mogą pomarzyć

jak na prawie weterana %) pokazujesz tym smarkom jak to się robi , tak trzymać!



Hehe dziękuję Bananku :*
Co do samego BPS teraz, to tak jak pisałem. Nie czuję go ani fizycznie, ani psychicznie i zacząłem się zastanawiać czy może coś robię źle albo coś nie tak z formą. Ale podobno jest ok, więc robię dalej swoje

A pracę właśnie mam, jaką mam i na pewno ostatnia rzecz, jaką chciałbym zrobić, to zawalić ją dla zawodów. Jak zeszły rok pokazał, jednak dało się to pogodzić (4 wyjazdy 2-3 dniowe w ciągu ostatnich 6 tygodni przygotowań) ze zrobieniem przyzwoitej formy.



Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-07-12 15:52:23

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868859
No właśnie on to zły przykład, bo po pierwsze to jego 1 start i nie wiedział jak to wygląda i czego wgl się spodziewać, no a po drugie zyebał już na początku, zaczynając z vlcd A Twoje Bzyku podejście klasa, co już pisałem kilka razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dlatego napisałem, że tylko dlatego o Nim wspomniałem, bo On tak pisał niedawno, a nikogo innego teraz prawie nie śledzę.
Na wiosnę/jesień łatwiej o przykłady, bo wtedy mnóstwo osób się szykuje i żali z lamentami nie brakuje na FB

I raz jeszcze Przemku dziękuję

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
ja nie pisałem o Cayku na pewno, bo nawet nie wiem gdzie on teraz i kiedy jakieś żale wylewa, śledziłem bloga w przygotowaniach ale przestał tam pisać , tak czy siak - albo mu sie odechce startów albo nastepnym razem zrobi to tak , by było lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Banan
no i pięknie opisane

nie rozumiem ludzi ktorzy biorą się za przygotowania ,a biadolą cały czas na lewo i prawo jak to im źle/ciężko/słabo/głodni są blablabla , nie piszę tu o nikim z forum , ale ile tego jest dookoła na SM , to głowa pęka


Jak spróbujesz przeprowadzić tak drastyczną redukcje jaką jest redukcja pod zawody to pogadamy wtedy . I nie to że Banan się czepiam , dobrze widzę "nie piszę tu o nikim z forum" . Stwierdziłem że wyrażę swoje zdanie na ten temat

Bo jeżeli ktoś (np ja) ma taką nature że pisze jak jest i nie p******i głupot w dzienniku że ło jak lekko jak fajnie, wszystko z górki, forma sie sama robi. To wychodzi że marudzi, niech będzie że marudzi, nie ukrywa tego, jak się czuje, znam wiele osób którzy naprawdę ciężko przechodzą takie redukcje i to co cayek marudzi to jeszcze jest kropla w morzu. Ja przez okres przygotowan teraz , zmieniałem 2x prace i 2x zostałem wychooyany bo trefne umowy, nic nie poradzę ,a chociaż napiszę w dzienniku. Po to jest, niektórzy prywaty trzymają dla siebie, niektórzy nie
I tak jak Przemo napisał, to jest jego pierwsza redukcja konkretna, jego ciało też reaguje jak reaguje, jest mu ciężko więc kvrwa bez jaj. Marudzi, niech marudzi, grunt że zrobił formę i to naprawdę konkretną.
Podejście 4fun nie wyklucza zmęczenia przed zawodami, bo tez 4fun podchodzę a teraz - jestem wyyebany i dzisiaj mało nie padłem na siłce. I startuje tylko raz, miałem wychodzić 3x ale tez nie bede ukrywał że mnie najzwyczajniej w świecie nie stać narazie na starty. Tzn stać, ale mam wazniejsze sprawy na głowie i chce pożyć , na starty jeszcze jest czas.

Bzyku fajnie to wszystko zrobił, robi i chwała za to. Zrobiłes kawał zaj**istej roboty, a też miałeś mocno pod górkę.





Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-07-12 18:06:15
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dlatego sobie po zawodach wynagrodzę to lodem, ale tylko jednym rożkiem!

https://www.facebook.com/Pretty52Official/videos/2010265805682180/




Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-07-12 18:11:55

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
też, na ładowaniu lece na Bubble wafle do gdyni :) 15zł ale kozak .
Bo po starcie pewnie cos zjemy i pojdziemy na piknik do Henia a stamtad wyjde z ciążą.


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-07-12 18:13:24

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Nie no nie będzie afery bo nie ma o co.
Ot taka prawda.
Marudziłem strasznie, biadoliłem jak to mi źle itp. i tyle.

Rok temu też marudziłem, ale wtedy to była kwestia tego, że byłem w złym towarzystwie
i chciałem super formę jednocześnie chodząc na najby, a tak niestety się nie da.

W tym roku także włączyło mi się "płakanie" bo zwyczajnie:

1.Zyebałem kwestię diety - w kwietniu albo i w marcu wskoczyłem na prawie VLCD Solarosa,
więc mam mizerne kalorie od 3-4 miesięcy ponad.
2.Multum aktywności bo zwyczajnie sama dieta już mało dawała więc i zmęczenie bardzo dużo
już w środku redukcji.
3.Problemy z pieniędzmi - ostatnie 3-4 miesiące po 10 dniach już kasy brakowało i musiałem się zapożyczać u kumpli,
brać suple na krechę, pożyczać na dietę, na leczenie/uśpienie kota, a tego nie lubię i to mnie dołowało dodatkowo.
4.Zrobiłem się monotonny - tylko gadałem o jedzeniu, a tak mega zamuła, nie chciało mi się nawet z koleżankami/kumplami wychodzić bo siedziałem non stop cicho.
5.Co rodzinka do mnie coś mówiła to załączała mi się agresja i pyskowanie.

To tak m.in.

No i nie wiedziałem czego mam się spodziewać czy to po zbiciu estro, jak będę się czuł na niskim bf-ie,
czy taki BF jaki mam jest ok czy nadal za grubo, jak wygląda zrzucanie wody (BPS),
nie mogłem ćwiczyć na poważnie do kwietnia przez naderwaną klatkę itp. itd.

Tak czy owak cieszę się, że to już koniec i mimo wszystko udało mi się zrobić formę jakiej
myślę nie będę mógł się wstydzić na scenie no i przegoniłem bf-em tego którego chciałem od 3 lat
No i że zmieniło mi się myślenie.
W pewnym etapie chciałem zwyczajnie szpanować, a po czasie chciałem sobie zwyczajnie udowodnić, że jednak coś tam potrafię.
Oczywiście bez pomocy przede wszystkim Przemka, Gienka, dwóch kumpli itp.
Za nic by mi się nie udało.

No i wiem, że następnym razem podejdę do tego jeszcze lepiej,
z głową i ze znacznie lepszym efektem.
Kiedy ? Nie wiem, ale na pewno tak się stanie i może bez takiego marudzenia

Koniec bo się rozpisałem.
Z mojej strony nie ma urazy, bo to zwyczajnie prawda
3

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD TEAM - Marta Kwiatkowska - Olympia Prague - MPJiW

Następny temat

Ania Kapusta sezon 2016

Wiecej