SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2905919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ale tasiemca pociągnąłeś :D pół godziny oglądania i czytania :) nabicie jest piękne, utrzymać formę, doszkolić pozowanie, doszlifować na końcówce i we Władku będą iskry ze sceny leciały :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Tak czytam i 10kg odbilo dopiero potem ogarnąłem że pomyla. Super podsumowanie,)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Sprawdzałem Waszą czujność . Oczywiście waga 75,6kg.
Tak właśnie patrząc na to zdjęcie tym bardziej się cieszę, że się nie obżerałem po zawodach. Chociaż pewnie wyglądałoby to podobnie, ale parę dni później.

A podsumowanie miało być krótsze, ale wyszło jak zawsze. Zresztą i tak mało kto czyta, a większość ogląda tylko obrazki
Z utrzymaniem formy nie będę miał problemu, przynajmniej z mojej strony. Chyba, że ciało samo się zbuntuje.

Ogólnie wcale nie odczuwam w tym tygodniu tych przygotowań pod Władka. Ani fizycznie, ani psychicznie. Przez to mam mieszane uczucia, że może robię coś nie tak...?!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5760 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217551
Fajnie opisane
Bardzo ładnie wychodzi Ci poza klatka bokiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Zazdroszcze podejscia, ja dalej mentalnie dzieciak co sie rzuca na jedzenie i żre pod korek :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 857 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 112304
Nie wiem czy gratulowałem ale zrobię to jeszcze raz, super się czyta podsumowanie. Bzyku życzę dalszych sukcesów.
1

Osc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Jak jest dobrze, to znaczy że jest dobrze. Zresztą zdjęcia pokazują że jest dobrze:).

Co do objadania się, to wiadomo, jak by sie jechalo samemu to pewnie jakeis slodycze lekkie, ale z ekipą to zawsze inaczej wygląda :). Nie namawiam, ale jak jest okazja przy wyjeździe no to warto korzystać z atmosfery itp.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dzięki Czawaj, tylko jeszcze przydałaby się klata do tego

CV mam nadzieję, że takie podejście zmieniło mi się na dłużej, niż na tydzień. Niedługo się przekonam heh.
Co do jeszcze samego jedzenia po Binkowskim, to np. w ogóle nie miałem ciśnienia na to McFlurry, a wziąłem już je tylko dlatego, że Łoker i Wolski cisnęli, żeby jechać do Maca

Mortalus, dziękuję bardzo

Gienek, też nie będę z siebie robił totalnego ascety i nie ma opcji, żebym odpuścił rybkę nad morzem . Nie chcę, żeby tylko było tak jak rok temu. Że chodziłem tylko od Żabki do Żabki i kupowałem lody. A potem jeszcze zobaczyłem lodowy deser z karmelem i orzechami w Costa Coffee i mimo, że już nie miałem miejsca, to jednak udało się wcisnąć, bo 10 minutach ślinienia się nad zdjęciem w menu . Potem w nocy spać nie mogłem i pojechałem do apteki po jakieś tabsy.

Zresztą będzie jak będzie, nie ma co teraz sobie tym głowy zawracać


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-07-11 16:00:02

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5760 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217551
W tej pozie bokiem wcale nie jest taka zła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
11.07.17

Więc lecimy dalej z tematem i zaczynam BPS na 100%.
W planach 8l płynów i dodatkowe 10g soli.


Trening
FBW:

1A. Ściąganie drążka do klatki - 3x 15-10p
1B. Rozpiętki z linkami na hammerze - 3x 15-10p
1C. Unoszenie sztangi wzdłuż ciała - 3x 15-10p
2A. Wiosłowanie na hammerze nachwytem - 3x 15-10p
2B. Wyciskanie na klatkę na hammerze - 3x 15-10p
2C. Wyciskanie na barki na hammerze - 3x 15-10p
3A. Wiosłowanie podchwytem na hammerze - 3x 15-10p
3B. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej - 3x 15-10p
3C. Unoszenie sztangielek bokiem - 3x 15-10p
4A. Wyciskanie francuskie - 4x 15-10p
4B. Uginanie ze sztangielkami chwytem młotkowym - 4x 15-10p
4C. Unoszenie nóg w zwisie na drążku - 4x 15-10p

Na koniec kilka rund pozowania.


Trening dokładnie taki sam jak tydzień temu. Wszystkie 3 zrobię takie same jak poprzednio, bo się sprawdziło i nie ma co kombinować.
Na treningu mega dużo siły, zdecydowanie więcej, niż tydzień temu. A o pompie nawet się nie wypowiadam. Po treningu robiłem pilling pod prysznicem, to tak się spompowałem, że nie szło się ruszyć . Na koniec wypiski trochę materiałów potreningowych.


Dieta - HC:
1. Omlet z indykiem i warzywami.
2. Indyk z ryżem i warzywami.
TRENING
3. Omlet jaglano-ryżowy z FitWhey Whey Protein 100 Concentrate , prażonymi jabłkami i brzoskwiniami.
4. Indyk z ryżem, kaszą bulgur i warzywami.
5. Naleśniki z kazeiną i truskawkami.
6. Szejk lodowy z FitWhey Whey Protein 100 Concentrate z olejem kokosowym i masłem migdałowym.





Suplementacja:
FitWhey Caffeine - 1 tabs przed treningiem siłowym, 1 tabs popołudniu
FitWhey Vitamine C - 3x1 tabs do posiłków
FitWhey BCAA - 20g rozpuszczone w czasie treningu siłowego
FitWhey Magnesium+B6 - 2 tabs po treningu i 2 tabs w połowie dnia
FitWhey ZMA+B6 - 3 tabs przed snem
FitWhey Beta Alanine - 5 kaps. przed treningiem
FitWhey Whey Protein 100 Concetrate - wg braków w diecie



Przez tą pompę wydawałem się sobie, jakbym był ze 2x większy jak na scenie




No i na koniec pozowanie. Dvpy nie urywam, a i tak jest trilion razy lepiej, niż na scenie. Jednak jak coś się robi z pełną świadomością, to jakoś łatwiej


Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD TEAM - Marta Kwiatkowska - Olympia Prague - MPJiW

Następny temat

Ania Kapusta sezon 2016

Wiecej