SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2921336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Brawo Bzyku :D
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Gratulacje!!!

teraz jeszcze medal z władka za tydzień
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Brawo Łukasz!! Pokonałeś gościa, który z góry zakładałeś że jest po za zasięgiem także dla mnie sukces ogromny!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Gratulacje Bzyku!
1

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151011
Brawo, uśmiechem też zmiażdżyłeś resztę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Bzyku gratulacje !
1

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Gratuluje stary
Jak były Twoje optymistyczne a jakie pesymistyczne przewidywania przed startem jak juz na zywo zobaczyles konkurencje?
Ja przed Debiutami jak wszedłem na back-stage i zobaczyłem konkurencje 14 chłopa to mówie bede max 10, byłem 2
Dobra forma i cała robota wynagrodzona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34354
I tutaj tak dla zasady również gratulacje !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dzięki wszystkim. Patrzę na zdjęcia właśnie od Banan i chyba na żywo to jeszcze lepiej wyglądało, a przynajmniej w lustrze.

Co do samej sceny, to szczerze? Dziękuję Bogu, że mnie nie znosili. Kto był na miejscu widział na żywo, że się chwialem i oczy mi się wywracały... Chciałem po pierwszej rundzie porównania już sam zejść. A czemu? Jechałem dokładnie z ustaleniami od Adama, zjadłem chipsy, poszło 5ui, czekam na jedzenie, a tu nagle "75 się ustawia". Więc jednocześnie Wolski mnie smarował oliwką, jadłem pierniki, żelki, piłem wodę i 50 Calibre z Grenade. Potem w kolejce się pompowałem i dalej jadłem pierniki. Więc wszedłem na scenę z pełnym brzuchem i insa szybciej jakoś zadziałała, do tego przedtreningówka nie pomogła na pewno. Więc 2 przypinki i złapała mnie hipka. Zero skumy na scenie, nie wiedziałem co się dzieje dookoła. Bardziej się skupiałem na utrzymaniu pionu niz przypinaniu się.
Zszedłem ze sceny, poszło z 250ml Coli z cukrem, trochę wody i... zaczęło mnie czyścić . Na są szczęście utrzymałem chama! Dowolny przez tą całą akcję zapomniałem. No ale się udało!

Luki, chciałbym! Ale na pewno muszę ćwiczyć pozowanie!

Jaca, no zayebiście jest! Szczerze? III miejsce było dla mnie spełnieniem. Drugie, to jakiś rozpyerdol! Przegrałem z Żakiem, który jeździ po ME, Diamondach itd.

Po zawodach poszło 1 Mcflurry i baton Activlaba. Póki co chce mi się tylko pić coś zimnego hehe.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium