SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2905912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
gienus12
papryka wedzona w tesco firmy tesco tez 1.50 za 50g chyba , jak jestem to kupuje pare paczek.


Gienek, za 20g . Też ją kupowałem do tej pory.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Aha. No nie pamietam gramatury , zwykle 5 torebek na 3.4tyg styka przynajmniej mi. Ale x allegro warto mimo wszystko, ceny fajne

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119902
ja też ostatnio na alledrogo wyrwałem przyprawy ze sklepu Piatnica. bardzo duzy wybór, fajne plastikowe pojemniki i cenami biiją na głowę te saszetki z marketów. Chociaż tu widzę Bzyku jest chyba jeszcze nieco taniej niż tam gdzie ja brałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322771
Carrefour również ma swoje i tam jak dobrze pamiętam za 20g jest 0,75zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Szybkie ok info co u mnie.
Wczoraj wyleczylem, że wyoillem ok. 6,5 litra wody. Dzisiaj waga +0,1kg z tą różnicą, że bez toalety, bo od wczoraj jest korek. Dzisiaj jadę po coś do apteki.

Rano poszedł pierwszy obwód. Pompa przekozak. Sylwetka świetnie nabita, więc jestem dobrej myśli.

Tymczasem jestem na spotkaniu sprzedażowym i w firmie nie pomagają ...







1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Ja odkąd kupiłem pierwszy raz na allegro z jakiegoś sklepu z przyprawami Karbana czy coś takiego, produkty to już w sklepie nie kupiłem ani jednej torebeczki Nie dość, że dużo taniej to można sobie dobrać większe gramatury ,a nie bujać się z tymi śmiesznymi 10-20g paczuszkami
No i wszystko szybko fajnie w jednym miejscu, parę kliknięć i zapas przypraw na ponad pół roku w domu, kupowłem w lutym i jeszcze sporo mam, tylko wlasnie papryka wędzona i normalna mi sie skończyła i trzeba będzie niedługo domówić :)

Co do tej nagrody - niech zgadnę, J.Ratusznik w ostatniej chwili podejmie decyzje o starcie, a miał akurat w planach kupić samochod

jak pamietam sprzed tygodnia to w klasyku zgłoszeń było chyba całe 5 (?) osób, ciekawe czemu tak wrzucają taką nagrodę ,a nie w open gdzie jednak było sporo więcej zgłoszeń ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Banan dobrze myslisz nie chce duzo pisac, ale u Nas było slychać juz z 2tyg temu jak skowronki cierkały ze Jacek wychodzi :D

Bzyku dobra szama wieź na wynos moze dotrwa do weekednu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
SalvatoreLucania
Bzyku to Twoja praca?


Nie do końca wiem o co pytasz. Mamy dzisiaj kwartalne spotkanie sprzedażowe i zawsze wtedy mamy katering.

A co do auta, to nie wiem, nie wnikam. Ale co by nie było, to jest to jakiś przełom i ja osobiście wolę się tym cieszyć, mimo że mnie to nie dotyczy, niż szukać spisku.
O

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD TEAM - Marta Kwiatkowska - Olympia Prague - MPJiW

Następny temat

Ania Kapusta sezon 2016

WHEY premium