SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2905940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Finalnie zdecydowałem się na B’TWIN z Decathlonu, najwyższą serię 900. Mam kolegę, który trzaska Iron Man’y i mi je polecił. Ogólnie odzież sportowa, jak i nawet kolarzówki z Decathlonu zbierają bardzo dobre opinie. Jestem na prawdę zadowolony.
Wciąga fest! Aż wczoraj oglądałem nowe szosy, ale to jeszcze nie w tym sezonie


12.06.17

Coś od wczoraj puściło! W nocy co prawda rzadko, ale jak już szedłem do toalety, to Niagara! Dzisiaj cały dzień to samo. Przez noc waga mi spadła o ponad 1kg, zobaczymy jak będzie jutro. Ale jestem dobrej myśli. Sylwetka kompletnie inaczej dzięki temu zaczęła wyglądać.
Może to przez to, że spałem dzisiaj, jak nigdy 6,5h, a moja normalna średnia dzienna, to <5h.
A może inne przyczyny, ale za dużo było zmian jednocześnie, żeby jednoznacznie stwierdzić.


Trening
Klatka + brzuch:

1. Butterfly - 15x47kg; 12x54kg; 5x5 x61kg cluster set
2. Wyciskanie na Smith’ie na skosie górnym - 15x35kg; 12x40kg; 5x5 x40kg; 5x5 x40kg cluster set
3. Fly press - 10x20kg; 10x20kg; 10x20kg; 10x20kg
4. Dipsy z obciążeniem - 13x15kg; 8x15kg; 9x10kg
5. Rozpiętki na bramie przed czoło - 12x4szt.; 12x4szt.; 12x4szt.
6. Rozpiętki na bramie przed brzuch - 12x4szt; 12x4sz.; 12x4szt.

7. Unoszenie nóg z hantelkiem - 4x MAX
8. Spięcia na hammerze - 4x MAX

Na koniec 24 min interwału.

Prócz tego, że przez noc zeszła ze mnie ta woda, to na treningu i potem przez cały dzień mocno pobudzony. Energii tyle nie miałem dawno.
Dzięki temu trening poszedł bardzo szybko i ciężary przyzwoite. Wszędzie zachowane obciążenie, a w dipsach wyraźnie w górę.
Na koniec treningu interwał i też udało mi się dojść z tętnem do 167, a wcześniej 160-162 max. Niby nisko jak na wysoko intensywny interwał, ale chyba już mi się trochę kondycja wyrobiła i to dlatego. Jutro zobaczę jak mi pójdzie na orbitreku.
Popołudniu miałem zrobić 40 minut na kolarzówce, ale miałem powtórkę z rozrywki i ponad 2h wynosiłem gruz, futryny i stare meble z 3 piętra


Dieta - HC:
TRENING

1. Omlet jaglany z nektarynką i polewą z FitWhey Whey Protein 100 Concentrate .


2-3. Indyk z ryżem i warzywami.


4. Omlet jaglany z truskawkami i polewą z FitWhey Whey Protein 100 Concentrate .


5. Indyk z warzywami, oliwkami i nerkowcami.
6. Szejk lodowy z FitWhey Whey Protein 100 Concentrate i masłem migdałowym.



Suplementacja:
FitWhey Caffeine - 1 tabs przed treningiem
FitWhey Beta Alanine - 5 kaps przed treningiem
FitWhey Vitamine C - 3x1 tabs do posiłków
FitWhey BCAA - 20g rozpuszczone w czasie treningu siłowego
FitWhey Magnesium+B6 - 2 tabs po treningu i 2 tabs w połowie dnia
FitWhey ZMA+B6 - 3 tabs przed snem
FitWhey Whey Protein 100 Concetrate - wg braków w diecie

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
czyli ten spadek formy nie był od tego co przypuszczałes ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Marian mógł być. Ogólnie w przeciągu ostatnich 3-4 dni:
- zmieniłem lab majstra
- źródła węgli ograniczyłem tylko do ryżu i kaszy jaglanej (jak najmniej błonnika)
- trochę mniej cardio
- ładowanie w zeszły czwartek, ale to by szybciej przyniosło efekt, niż dzisiaj
- wyspałem się (ale tylko dzisiaj, bo sobota i niedziela po 2-3h snu max).


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-06-12 21:41:12

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
To w sumie lekki ten interwał. Na pewno nie HIIT. Mi czy kumplom dochodzi do 190 HR i po 5-6 min zdychamy. A problemów ze snem nie masz ? Czy nie leci znana z tego problemu zabawka ?

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No dla mnie to jest HIIT. Weź pod uwagę, że swoje lata już mam i nie wejdę na tak wysoki puls, jak osoby ~20 lat. No i dużo kręcę na rowerze przez co wydolność się zwiększa.
W ogóle u mnie też jest tak, że im dłużej redukuje, tym ciężej mi wejść na wyższe tętno. Pod koniec redukcji w zeszłym roku kręciłem już cardio 100-115 ud/min, bo wyżej nie potrafiłem wejść.

Problemy ze snem mam od zawsze, ale tak samo, im dłużej redukuje i organizm dostaje po dvpie, tym zawsze mniej śpię. Tak samo zeszły rok pod koniec spałem 3-4h dziennie.
Nie, trenu się nie tykam
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322771
Z tętnem norma. Waga spada to i organizm ma mniej do dźwigania. A koszulka sztos, zazdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
luki77
poczes
Chwilę nie zagladalem A tu jakieś włosy łonowe od kurczaka, indyki i sosy karmelowe. Ło Jezu. Tak na poważnie to lecę na indyku z Lidla praktycznie non stop i dla mnie super mięso gdzieś czytałem że nie dają rady rosnąć tak szybko jak kurczaki i dlatego mnie je faszeruja, ale sorry bijecie soki A boicie że piersi z kury?? no i jeszcze mielone z szynki z biedry jak mówi Bzyku. Mistrz po prostu




Zmieniony przez - poczes w dniu 12.06.2017 16:49:39



Hahaha i wszystko w temacie,zawsze mówię to samo jak ktoś zaczyna gadkę o szkodliwości żarcia a kuje dupsko towarem niewiadomego pochodzenia z metalami ciężkimi z chin


Bo to są Twoje słowa Łukasz. Nie wiem ile lat temu ale napisałeś to na czarnym formum i tak mi się spodobało że do dziasiaj siedzi mi w głowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Hehe dzięki infernol

A dziś, tak jak mówiłem, spodziewałem się polepszenia formy przez wczorajsze chodzenie przez cały dzień do WC.
I tak, waga w niedzielę 80,0kg, Wczoraj 78,8kg. Dzisiaj 78,0kg i jest to aktualnie moja najniższa waga w tym sezonie.
W nocy całe nogi i brzuch okablowany, więc zaczyna się robić fajnie. Mam nadzieję, że to już permanentnie.




Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-06-13 05:44:10
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469231
i już jest bardzo dobrze jak na ten okres myślę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Bzyku A myślisz że ten btwin triban 100 dałby radę do "niedzielnego jeżdżenia"?
Od dłuższego czasu się przymierzam do jakiegoś zakupy ale nie chcę wydawać na początek 3k+ bo nie wiem jak będzie z czasem żeby jeździć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD TEAM - Marta Kwiatkowska - Olympia Prague - MPJiW

Następny temat

Ania Kapusta sezon 2016

Wiecej