SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2905972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Karmel z konkurencyjnego, to całkiem inny produkt. Smak kosa, ale konsystencja bardziej jak budyń. No i 13g węgli na 100g.
Mi żaden specjalnie z pierwszej edycji AN nie podszedł.
Z Warszawy miałem Milky Way i Mleczną czekoladę. Za tą kasę spodziewałem się czegoś szczególnego, a było po prostu ok.

Damian, no już trochę sprzętu na rower kupiłem w ciągu ostatnich 2 tygodni . Nowe spodenki z pampersem już konkretnym, rękawiczki, koszulkę, okulary, etui na kiermanę na większy telefon, bo w zeszłym sezonie miałem 5S. Sprzęt do czyszczenia itd hehe. Teraz czaję się na zegarek sportowy, bo mam opaskę Fitbit Charge 2, ale przy jeździe na rowerze jeśli chodzi o puls pokazuje pogodę.

Wygląd też bez szału. W czwartek zrobię zdjęcia jak będzie wolne.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
BzykuDG
Karmel z konkurencyjnego, to całkiem inny produkt. Smak kosa, ale konsystencja bardziej jak budyń. No i 13g węgli na 100g.
Mi żaden specjalnie z pierwszej edycji AN nie podszedł.
Z Warszawy miałem Milky Way i Mleczną czekoladę. Za tą kasę spodziewałem się czegoś szczególnego, a było po prostu ok.


Wkur*** się Nie wiem czemu, ale patrzyłem cały czas na wartości sosu truskawkowego od nich, a tam 29kcal/100g i 5.5g ww, a nie tyle o w karmelowym... Kończę go i nie zmawiam. Tym bardziej, że ja nie umiem polać np. tylko 10g i sie nie przejmować tymi ww, tylko tego lecił w uj Jak dobrze, że ktoś czuwa. Wczoraj poleciał karmelowy na omleta z AN, nawet zasmakowało... Pierwszy raz próbowałem polane na wafle ryżowym, skomponowany z omletem smakuje zupełnie inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Trzeba czytać etykiety

A tymczasem przyszła paczka z SFD.
Trochę duży ten napis wyszedł . Ale przynajmniej się mieszczę, chociaż na masie może być słabo

2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
No to teraz reprezentant sfd w 100% :) :D
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Chwilę nie zagladalem A tu jakieś włosy łonowe od kurczaka, indyki i sosy karmelowe. Ło Jezu. Tak na poważnie to lecę na indyku z Lidla praktycznie non stop i dla mnie super mięso gdzieś czytałem że nie dają rady rosnąć tak szybko jak kurczaki i dlatego mnie je faszeruja, ale sorry bijecie soki A boicie że piersi z kury?? no i jeszcze mielone z szynki z biedry jak mówi Bzyku. Mistrz po prostu


Zmieniony przez - poczes w dniu 12.06.2017 16:49:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 440 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11492
A próbował ktoś nowego sosu od WK te o smaku masła orzechowego ? Podobno sztos i zastanawiam sie nad nim. Milki i czeko orzech od wk gicior. Cena 25za butle 450ml bodajze. Cenowo do AN 10zl przebitki no ale.. Masło orzechowe kusi %)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260190
poczes
Chwilę nie zagladalem A tu jakieś włosy łonowe od kurczaka, indyki i sosy karmelowe. Ło Jezu. Tak na poważnie to lecę na indyku z Lidla praktycznie non stop i dla mnie super mięso gdzieś czytałem że nie dają rady rosnąć tak szybko jak kurczaki i dlatego mnie je faszeruja, ale sorry bijecie soki A boicie że piersi z kury?? no i jeszcze mielone z szynki z biedry jak mówi Bzyku. Mistrz po prostu



Zmieniony przez - poczes w dniu 12.06.2017 16:49:39



Hahaha i wszystko w temacie,zawsze mówię to samo jak ktoś zaczyna gadkę o szkodliwości żarcia a kuje dupsko towarem niewiadomego pochodzenia z metalami ciężkimi z chin
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 225703
BzykuDG
Karmel z konkurencyjnego, to całkiem inny produkt. Smak kosa, ale konsystencja bardziej jak budyń. No i 13g węgli na 100g.
Mi żaden specjalnie z pierwszej edycji AN nie podszedł.
Z Warszawy miałem Milky Way i Mleczną czekoladę. Za tą kasę spodziewałem się czegoś szczególnego, a było po prostu ok.

Damian, no już trochę sprzętu na rower kupiłem w ciągu ostatnich 2 tygodni . Nowe spodenki z pampersem już konkretnym, rękawiczki, koszulkę, okulary, etui na kiermanę na większy telefon, bo w zeszłym sezonie miałem 5S. Sprzęt do czyszczenia itd hehe. Teraz czaję się na zegarek sportowy, bo mam opaskę Fitbit Charge 2, ale przy jeździe na rowerze jeśli chodzi o puls pokazuje pogodę.

Wygląd też bez szału. W czwartek zrobię zdjęcia jak będzie wolne.
z jakiej firmy kupiles spodenki rowerowe? :) szosa bardzo wciaga :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD TEAM - Marta Kwiatkowska - Olympia Prague - MPJiW

Następny temat

Ania Kapusta sezon 2016

Wiecej