SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2920907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
BzykuDG
Promo nie promo i tak jecie tą kurę.

Marian, mam nadzieję że posmakuje mi ten indyk, bo w Lidlu nie dość, że pełne lodówki, to jeszcze krótki termin i obniżka na 10,11 za 800g, to wziąłem 4kg


a to ja tak tanio nie miałem, ale tez prawie pani dokładała wziałem chyba z 8 paczek nawet nie liczyłem, a na to mielone z indyka własnie dzis patrzyłem to ma 10g fatu wiec lajcik, ale stwierdziłem ze nie biore bo mi sie nie chce z tym robic :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja jutro sobie indyczka opierdzielę . Najpierw pójdzie w kawałki, jak będzie twardy, to zmielę.


10.06.17

Strasznie dzisiaj walczyłem ze sobą czy iść na trening, a jak już, to czy robić nogi czy co innego. Raz, że mega po wczoraj mnie nogi bolały, to jeszcze od przed 6:00 walczyłem z mieszkaniem. Ale jednak się zebrałem i jakoś poszło. Nawet lepiej, niż jakoś!


Trening
Nogi:

1. Uginanie nóg siedząc - 15x110kg; 12x130kg; 5x5 x130kg; 5x5 x130kg cluster set
2. Wyciskanie suwnicy - 20x160kg; 15x200kg; 12x240kg; 5x5 x280kg cluster set
3. Wyprosty nóg zrotowanych do wewnątrz - 15x17,5kg; 15x17,5kg; 15x12,5kg
4. Wyprosty nóg zrotowanych na zewnątrz - 15x17,5kg; 15x17,5kg; 15x12,5kg
5. Odpychanie się od platformy jednonóż - 12x65kg; 12x65kg; 12x65kg
6. Wykroki chodzone - 15x15kg; 15x15kg; 15x15kg powtórzeń na każdą nogę

Na koniec 40 min cardio.

Na początku ból straszny, ale się przemogłem i po kilku seriach zacząłem się rozkręcać.
Co lepiej, w pierwszym ćwiczeniu zapas i będę zwiększał na kolejnym treningu. Potem tak samo, jak ostatnio, aż do odpychania się jednonóż, gdzie miałem też zapał i będę dokładał.
A na koniec wykroki, których bałem się najbardziej i zamiast jednej, to 3 serie zrobiłem z 15kg (ostatnio 12,5kg).
Więc ogólnie na prawdę rewelacja. Wydaje mi się, że też wpływ na to miała FitWhey Beta Alanine. Poszło 5 kaps przed treningiem (ponad 3g beta-alaniny), na szczęście nic nie szczypało i trening wyszedł na prawdę nieźle.

Dieta - HC:
1. Omlet białkowy z kazeiną i masłem orzechowym.


2. Kurczak z ryżem, warzywami i olejem konopnym.


TRENING

3. Omlet z kaszy jaglanej z truskwkami i polewą z FitWhey Whey Protein 100 Concentrate.


4. Kurczak z ryżem i warzywami.

5. Potrawka z kurczaka z frytkami z batatów.


6. Szejk lodowy z FitWhey Whey Protein 100 Concentrate i masła migdałowego.


Dzisiaj przetestowałem prawie wszystkie sosy, co kupiłem.
Ze słodkich karmel i czekolada dla mnie bomba!
Ze słonych BBQ kozak i miodowo-musztardowy też świetny!
Mam jeszcze truskawkę, ale na razie nie otwieram.


Suplementacja:
FitWhey Vitamine C - 3x1 tabs do posiłków
FitWhey BCAA - 20g rozpuszczone w czasie treningu siłowego, 15g rozpuszczone w czasie treningu kolarskiego
FitWhey Magnesium+B6 - 2 tabs po treningu i 2 tabs w połowie dnia
FitWhey ZMA+B6 - 3 tabs przed snem
FitWhey Beta Alanine - 5 kaps. przed treningiem
FitWhey Whey Protein 100 Concetrate - wg braków w diecie



Jutro off od siłowego, więc na kolarzówce zrobię ok. 50 min cardio (pewnie więcej i tak ). Przyszły mi dzisiaj nowe rękawiczki, więc już w ogóle nie mogę się doczekać

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887172
Co do indyka to też zrobiłem zapas chyba z 8 opakowań i znalazłem na niego dwa sposoby w miarę jadalne.
Duszony albo właśnie zmielony i usmażony, pokrojony w kostkę i usmażony jest dość hmm może nie tyle twardawy ale jak by gumowaty czy coś w tym stylu. Za to duszony czy grillowany smakuje idealnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470091
Też jak jest promo kupuje zawsze indyka z lidla w tych paczkach po 800g, ja tam go gotuje jak kure i jest smaczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
no ja tez nie wybrzydzam :P smakuje mi w kazdej postaci nawet własnie gotowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Zaraz na test robię w kawałki.

A z rańca walnąłem sobie 1:20:00 na kolarzówce . Mega wkrętka i bym zrobił jeszcze z godzinkę lekko, ale wiem że nie mogę przesadzać.
Waga równo 80kg, czyli dalej jestem w dypie.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19542
Sosy z All?

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Tak jest. Na razie jak dla mnie 4 na 4 trafione. Czeka jeszcze truskawa, ale to jak te pokończę.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Truskawa sztos! Bolognese i BBQ też kosa. Karmel mi kompletnie nie podszedł, a widzę, że ty zachwalasz. Nie wiem czy to nie dlatego, że równocześnie otwarty mam i używam karmelowego z konkurencji. Jak się skończy i będzie wpadać z AN to pewnie się przyzwyczaję. Tak samo jako do czeko-orzech, który na początku mi nie podszedł, ale pewnie dlatego, że miałem wtedy ten smak z WK, a teraz już tylko z AN biorę i sztos

W te rowery to żeś się konkretnie wkręcił. Waga mówisz słabo, a wygląd jak? Bo to czasem wiesz dobrze jak może wyglądać, nie koniecznie musi spadać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19542
Konkurencyjny karmel lepszy?
Teraz jest wafelkowy :D

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium