SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2905918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
DJ_DoDo, dzięki. Też mi się tak wydaje i jestem dobrej myśli

Kalafson, tak. Ogólnie chodzi mi o oczyszczenie organizmu z toksyn. Kawy piję na prawdę sporo, więc to powinno przynieść efekt. Do tego piję trochę różnych ziółek, rano na czczo szklanka ciepłej wody z łyżeczką sody i raz dziennie mix z buraka, soku z cytryny, natki z pietruszki i selera.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
a woda z sodą to w jakim konkretnym celu? wiem, że znajdę w internecie, ale jak powiesz z praktycznego swojego przykładu to jakoś tak lepiej się to przyjmuje do wiadomości :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dopiero zaczęło to stosować i powiedział mi to fizjo, u którego byłem w zeszłym tygodniu. Chodzi głównie o odkwaszenie organizmu, bo wszystkie toksyny, które mamy w sumie, to właśnie kwasy.
Oczyszczenie organizmu z toksyn, to sugestia po tym, jak zobaczył że cały się pocę cały czas, sporo chodzę do WC. Do tego przewlekłe zmęczenie oraz syfy na plecach tylko w rejonie nerek. Do tego też bolesność poszczególnych narządów wewnętrznych przy nacisku. Aby z tym walczyć kupiłem sobie miękką piłkę, na której kładę się brzuchem i roluję bolące punkty.

Od razu też umówiłem się na przyszły tydzień do lekarza chińskiej medyny naturalnej, właśnie też w kwestii oczyszczenia organizmu.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
BzykuDG
(...) cały się pocę cały czas, sporo chodzę do WC. Do tego przewlekłe zmęczenie (...)


to może też zastosuję, bo te zacytowane to moje objawy od paru tygodni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Wiesz, też zależy sporo od suplementacji itd. Ale ja bez względu na zmiany mam tę same problemy.
A spróbować nic nie zaszkodzi, szczególnie że żaden to wydatek.


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-05-29 11:11:34

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Widzisz! Rabarbar jest mega! :P

I tez bym mogl zrezygnowac albo chociaz ograniczyc kawe bo duzo rzeczy za tym przemawia ale wtedy w zyciu nie pozaostalo by mi juz nic co kocham a nie chce byc jakims asceta %)

Ten żel sweet sweet skad masz? Kiedy masz czita? Przetestuj go :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
cvfdbkz
Widzisz! Rabarbar jest mega! :P

I tez bym mogl zrezygnowac albo chociaz ograniczyc kawe bo duzo rzeczy za tym przemawia ale wtedy w zyciu nie pozaostalo by mi juz nic co kocham a nie chce byc jakims asceta %)

Ten żel sweet sweet skad masz? Kiedy masz czita? Przetestuj go :P





No właśnie rzucaliście tutaj kiedyś jakieś pomysły na rabarbar. Proszę o odświeżenie

Co do kawy, to stary idź w yerbę! Jest tyle różnych smakowych, pobudzających itd., że na bank sobie coś wybierzesz. Ja sobie taki o zestawik kupiłem o yerby

A Sweet Sweat mój podopieczny ściągał dla siebie z USA i wziął od razu dla mnie, tak mam dobrze
Cheat w lipcu , ale kurde to musiałbym latać nago, bo w moment z Ciebie się leję. Kiedyś przed prysznicem nagram jak się smaruję i jak po chwili już się leję





Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-05-29 12:56:05

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Za bardzo lubie smak kawy a bezkofeinowa to nie to samo, piwa tez jakos specjalnie nie uwielbiam ale jak mam smaka to bez alkoholowego nigdy nie kupuje %)

Rabarbar ładnie na kawaleczki ciach, ciach. Wrzuc do garnka dodaj ciut wody ze słodikiem i jak juz bedzie wychodzic lekka papka to ja zblenduj, dodaj cynamon, aromaty do smaku, kiedys tez dodawałem jakbłka i miete. Wychodzi fajna papka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
sodą oczyszczoną odkwaszasz żołądek, (a nie organizm) którego kiedy indziej zakwaszasz pijąc sok z cytryny albo ocet jabłkowy (nie wiem czy teraz też pijesz, ale kiedyś tam piłeś ), więc jakąkolwiek teorię by do tego nie dorobić to wychodzi kręcenie się wokół ogona imho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
CV, no właśnie się zastanawiam czy bezkofeinowa też nie "zanieczyszcza" nam organizm. Na wszelki wypadek też odstawiłem, a smak kawy też uwielbiam. Ciśnie mnie, ale póki co daję radę

kabo, dzięki za info. Piszę, to co się dowiedziałem od fizjo. On natomiast powołuje się na Ogułowa. Podobno są filmy na YouTube, gdzie o tym mówi, ale jeszcze nie miałem czasu do tego sięgnąć.
Co do samego stosowania sody, to rzekomo ma to być rano na czczo, co najmniej te 20-30 min przed pierwszym posiłkiem (u mnie to jest jakieś 3h przed pierwszym posiłkiem), cytrynę natomiast walę z reguły popołudniu/wieczorem.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD TEAM - Marta Kwiatkowska - Olympia Prague - MPJiW

Następny temat

Ania Kapusta sezon 2016

Wiecej