SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2905953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Darek, no Adam za wiele nie powie, bo to jednak już jest temat dla neuro czy fizjo. Tyle, że układa na nowo plan hehe.

yoyo, dzięki za info. Trochę mam jednak uraz, żeby robić ciężkie ćwiczenia. Chcę, żeby jednak ktoś ogarnięty to zobaczył. No i tutaj biorę pod uwagę właśnie Marka Purczyńskiego, który jest fizjoterapeutą i trenerem, więc na pewno będzie miał na to inne spojrzenie. Dodatkowo jest fizjoterapeutą kadry narodowej niepełnosprawnych ciężarowców. A druga osoba, którą biorę pod uwagę, to Jacek Dąbrowski, który też ogarnia kulturystów.
Mam nadzieję, że coś więcej mi powiedzą, niż neurolog.


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-05-10 22:19:11

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34352
Nie chciałem juz u Przema spamowac, a chwaliles się nowymi miejscami do cheatowania we Wro. Rozwiniesz temat ? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
11.05.17
Po wczorajszym LC waga 81,0kg, czyli moja najniższa w tym roku. Już teraz widzę, że jednak będzie regres, bo w zeszłym roku na koniec redukcji przed BPS ważyłem 79,5kg. Dzisiaj drugi dzień LC i w końcu jutro ładowanie! W sobotę rano będę chciał zrobić kontrolne fotki.

Trening
Klatka + biceps
+ brzuch:

1. Wyciskanie sztangielek na ławce poziomej - 8 serii 6x42,5kg stały ciężar
2. Wyciskanie na hammerze skos górny - 12x30kg; 12x30kg; 12x30kg; 12x30kg wolny negatyw, pauza w spięciu
3. Rozpiętki na bramie - 12x4szt.; 12x4szt.;12x4szt.;12x4szt.
4A. Wyciskanie sztangielek na dużym skosie - 12x20kg; 12x20kg; 12x20kg; 12x20kg
4B. Rozpiętki na ławce poziomej - 12x10kg; 12x10kg; 12x10kg; 12x10kg wolny negatyw
5. Dipsy - 3x MAX

6. Uginanie ramion z drążkiem wyciągu dolnego - 15x42kg; 12x49kg; 10x49kg; 8x49kg 45s przerwy

7. Kółko - 4x MAX
8. Spięcia na maszynie - 4x MAX

Na koniec 30 min cardio.

Dzisiaj miał być trening dwójek, ale go odpuściłem i zrobiłem klatkę.
Obciążenia dokładnie takie same jak na poprzednim treningu, w jednym ćwiczeniu nawet lepiej. Cieszy to, ponieważ od początku redukcji nie cofnąłem się prawie w ogóle siłowo.
Ogólnie klatka szła sama lub z brzuchem, ale dorzuciłem jeszcze 1 ćwiczenie na biceps, które powinno być z dwójkami.

Mam już nowy plan, więc jutro lecę plecy wg nowej rozpiski! Idealnie pod ładowanie


Dieta - ładowanie WW:
TRENING

1. Omlet jaglano-ryżowy z jabłkiem i polewą z FitWhey Whey Protein 100 Concentrate .


2. Wołowina z nerkowcami i warzywami.


3. Udka z kurczaka z warzywami.


4. Szakszuka.


5. Udka z kurczaka z cukinią.


6. Szejk lodowy z FitWhey Whey Protein 100 Concentrate ze śmietanką kokosową i masłem z nerkowców.



Suplementacja:
FitWhey Vitamine C - 3x1 tabs do posiłków
FitWhey BCAA - 15g rozpuszczone w czasie treningu
FitWhey Magnesium+B6 - 2 tabs po treningu i 2 tabs w połowie dnia
FitWhey ZMA+B6 - 3 tabs przed snem
FitWhey Whey Protein 100 Concetrate - wg braków w diecie
3

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Da_Riusz
Nie chciałem juz u Przema spamowac, a chwaliles się nowymi miejscami do cheatowania we Wro. Rozwiniesz temat ? :P


Desery w restauracji Kredens w Wilkszynie
Desery w autorskiej cukierni Nanan
Churrosy w food tracku Kartel na Robotniczej
Schabowe w knajpie Kotlet Schabowy
Cały czas pizza w Piecu na Szewskiej
Pizza w Graciarni
Pulled Pork XL w Osiem Misek
Ogólnie włoskie żarcie w Siesta Tratoria
Pieczywo z piekarni Kumin
Kanapki w Pogromcy Meatów
Bigos w Sukiennice 7
Wędzarnia Gorące Piece

To tak z grubsza
Smacznego


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-05-11 20:39:14

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
niezla lista grzechów :D
3

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 3500 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71934
Grubo :D jest ktoś z Warszawy i ma podobną listę ? :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868854
Dla mnie w Wawie najlepsze miejsca to Manekin, Barn Burger, Marche (tam biorę te żarcie na wagę zawsze). Reszta w sumie standardowo na cheata leci. No ale ja przy Bzyku to noob jestem. Ja raczej jak Wojtek - oby tanio i dużo
Bzyku - a mniejsza waga nie musi świadczyć o regresie. Wiesz ile ważyłem na Debiutach? 90,9kg... rok później na śląsku 84, rok później 85,5. A forma chyba sam wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34352
No i z drugiej strony rok temu miales problem z docieciem nog, a teraz sa prawie gotowe, a wiadomo, nogi jednak najwieksze wiec moim zdaniem to one "trzymaja" najwiecej kg. Jeszcze sie mozesz pozytywnie zaskoczyc
A co do zarcia to dzieki ale mi wlasnie niesamowita krzywde zrobiles bo bede teraz siedzial i kminil co wybrac. Chociaz mysle, ze jakas pizzeria z "wytrawnego" zarcia tym razem, a pozniej gdzies pojade na cos slodkiego


Zmieniony przez - Da_Riusz w dniu 2017-05-11 21:56:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Tylko ja Przemo na wiosnę robiłem tego (niepotrzebnego z perspektywy czasu) offa, potem odrobienie formy i tak na prawdę nie miałem kiedy zrobić masy.
Do tego dokładnie rok temu mieliśmy ustawkę w Warszawie i górę już miałem fest pociachaną, brzuch był cały w żyłach, a teraz daleko mi do tego. Więc średnio póki co to wygląda.
No ale nic, dalej robię swoje, bo formę tak czy siak chcę zrobić na sezon

Darek, nie ma za co
Ja chyba jutro, z racji tego, że mam ładowanie, odwiedzę tą piekarnię Kumin, bo mają tam pieczywo 100% żyta bez żadnych dodatków, to sobie może jakąś bułę kupię na jeden posiłek.


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-05-11 22:15:38

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469231
Bzyku a ile konkretnie zostało Ci tygodni?
wydaje mi się, że też nie ma reguły, bo każda redukcja może przebiegać w innym tempie, a zauważalne, szybsze zmiany nie muszą pokrywać się tydzień w tydzień z tym co było ubiegłym razem,
na pewno podsyłasz fotki Adamowi na bieżąco, on tez jest zdania, że względem poprzedniego roku sylwetka jest gorsza?


Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2017-05-11 22:21:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD TEAM - Marta Kwiatkowska - Olympia Prague - MPJiW

Następny temat

Ania Kapusta sezon 2016

WHEY premium