SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2905930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Lapy mega fakt max 6-8 tyg redukcji tu widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
ramiona ogromne :), patrząc przodem na sylwetkę (poziom bf) w życiu nie powiedziałbym że tyle może siedzieć na boczkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Mati, teraz na 8 tygodni, ale za 4 będzie na 12, więc idealnie się zgrywa

Buli, taka moja uroda. Boczki schodzą na sam koniec. Tyle dobrze, że w tym roku nie będę musiał ścierać z nogami, bo są prawie gotowe

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja pierxxxx jakie Ty masz te lapy wielkie :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 146 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34806
Dokladnie lapy porzadnie dotyrane :D
Co do "boczkow" mam to samo zawsze schodza na koncu ale za to zawsze co pierwsze rosnie na masie to wlasnie one


Zmieniony przez - ZielonyKrzys w dniu 2017-02-25 17:35:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4543 Napisanych postów 48982 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522417
chyba każdy kto ma syndrom szerokiej talii tak ma - łączę się w bólu

Bzyku - jaka waga docelowo Cię interesuje?


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2017-02-25 17:41:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 764 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19526
Foto w rajtkach, bo wychodzisz w plażowej?
Boczki to też moje przekleństwo, dlatego robię co mogę na szerokość pleców. Tylko moje barki znów płaskie nie jak u Ciebie.

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
U Cb bzyku też tak jest, że nogi i góra suche a boczki siedzą i siedzą ? Totalnie nie wiem jak je zaatakowac.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
ASNF waga totalnie mnie nie interesuje, wyjdzie jaka wyjdzie. Dokładam powoli kcal, więc jak do końca marca będzie +2kg, to będzie maks. Ale wątpię nawet i w to.

Cayek, w zeszłym roku jeszcze bujałem się z nogami. Na sam koniec zostały właśnie one i boczki. W tym roku nogi są bardzo ok. Ostatni miesiąc redukcji wtedy, to była właśnie walka z boczkami, bo cała reszta była już gotowa. A i tak zeszły one dopiero praktycznie po odwodnieniu. Więc ogólnie musisz tak długo ciąć, aż zejdą...

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
lapy bary ogromne, klata pewno wyjdzie jak zawsze przy niższym zatłuszczeniu, a i tak myslę że ja teraz popraiwłeś/poprawiasz nadal.

plecy to taka sama katorga jak u mnie brakuje tej szrokości a te yebane boczki psują efekt totalnie ;/ ae co robić, chyba jedynie dowlaic mega szerokości

według mnie fau nie ma sporo, jak cos to więcej wody, na żywo dużo lepiej wygladasz
ostatnio łapy to miałeś całe w zyłach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD TEAM - Marta Kwiatkowska - Olympia Prague - MPJiW

Następny temat

Ania Kapusta sezon 2016

Wiecej