SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2905935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
wojtekztr
Bzyku a czego się spodziewałeś ? xd wpadają takie konie, to na pewno na jednym krokiecie się nie skończy ciesz się że nie było takiego prosiaka jak ja xd


No w sumie to od początku było wiadome


01.01.17

A dzisiaj trzeba było przepalić trochę glikogenu i udaliśmy się wszyscy na rodzinny trening do Fitness Academy.

Trening
Góra + brzuch:

1. Podciąganie chwytem neutralnym - 4x MAX
2. Wyciskanie sztangielek na ławce poziomej z gumą - 12x22kg; 12x24kg; 12x24kg; 12x24kg
3. Unoszenie sztangielek wzdłuż tułowia - 20x16kg; 20x16kg; 20x16kg; 20x16kg
4. Wiosłowanie sztangielką - 12x34kg; 12x36kg; 12x36kg; 12x36kg
5. Dipsy - 20x; 15x; 15x; 12x

6. Spięcia na maszynie - 4x MAX
7. Unoszenie nóg w zwisie - 4x MAX










Trochę zwalony byłem, więc poszła przedtreningówka, a parę godzin wcześniej spalacz. Trening cały robiłem z Niną, więc tempo raczej spokojne. O dziwo pompy wcale jakiejś dużej nie było, tyle że fajnie wywaliło kable na całym ciele. No i kondycja średnia, bo miałem problem z łapaniem oddechu.
Na koniec mieliśmy zrobić wspólne cardio, jak rok temu, ale jednak pomysł legł w gruzach i szybciej poszliśmy na rodzinną wieczerzę do Maca


Dieta - ???:
1. Omlet: 5 białek jaj, 100g twarogu, 20g masła migdałowego
TRENING - bezpośrednio po 35g Grenade Hydra6
2. 2x Gladiator
3. 1,5x McFlurry z masłem orzechowym
4-X. ???




Jak widać dzisiaj dieta mistrz . Do końca dnia polecę chyba same posiłki białkowe. Niby głodny jestem, ale też pełny. Chciałem teraz jeszcze jechać po pizze, lody i jakieś słodycze, ale stwierdziłem, że bez sensu


Suplementacja:
Grenade Hydra 6 - 35g po treningu
Grenade Defend - porcja w czasie treningu
Grenade Engage - porcja po treningu
Grenade BCAA 8:1:1 - 5 kaps między po treningu


Na koniec trochę formy. Waga poszła 2,2kg w górę, czyli prawie 3x tyle co przez całe święta . Czułem, że podszedłem wodą, bo nie mogłem już wczoraj butów założyć jak wracałem do domu . A dzisiaj mega wydęty, nawet pasa nie mogłem dobrze zapiąć hehe.




I na koniec rodzinna fotka.


Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868854
Ja miałem to samo - pompa taka normalna, wcale nie większa niż normalnie, ale okablowanie masakra Chyba za mało żarcia a za dużo alko poszło haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
BzykuDG

Chciałem teraz jeszcze jechać po pizze, lody i jakieś słodycze, ale stwierdziłem, że bez sensu



A dawno Grycanów bakaliowych w dzienniku nie było

Na mase od jutra już plan działania rozpisany ( czyt. dieta, trening )?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Przemo, coś w tym może być hehe.

Damios, bakaliowych nie było, ale torcik był z waniliowych hehe. No i wczoraj jedliśmy owoce leśne, ale jednak to nie mój smak. Hageny z pralinami trochę uratowały sytuację.

A od jutra na spokojnie wychodzę z redukcji. Jeden LC zamieniam n MC i teraz będzie: niskie, niskie, wysokie, średnie, średnie i od nowa.
Do tego cardio ucinam o połowę, do 3x30min. I zmiana w suplementacji. Wypadają spalacze i wchodzi coś bardziej pod masę. 7-10 dni i dalsze zmiany w diecie w zależności jak będzie sprawa wyglądać.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
po tym jedzeniu jakby te gabaryty u ciebie wróciły i według mnie wyglada to od razu lepiej niz te 2tyg temu jak redu konczyłeś
ale może też kwestia zdj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Na bank jestem bardziej nabity, bo jednak trochę tego glikogenu i wody nawaliłem w siebie. W sumie redukcja szła dalej przez te 2 tygodnie, tyko z mocnymi ładowaniami
Mam nadzieje, że też trochę złapię gabarytu, jak od wtorku odstawię spalacze, bo jeszcze jutro wolę, żeby tarczyca się kręciła, bo nie wierzę, że dzisiaj całe to żarcie strawiłem
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
bardzo dobra forma, najlepszego w nowym roku

daj znac jak wyprobujesz tą kieszeń, bo ja pewnie sie za to szybko nie wezmę %) na razie do wyjedzenia sporo zarcia z sylwestrowej balangi wiec jest co jest ,a nie ziemniaki :D

no i szkoda ,ze nie porobiłeś fotek pizzy niebawem wyprobujemy tez nowy zakup kamień do pieczenia pizzy, to mam nadzieje,ze sie bede miał czym pochwalic ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dzięki Banan i wzajemnie!

Kieszeń w środę sprawdzę, bo jutro i dziś mam za mało węgli hehe.

Kamień widziałem, ale aż tak często pizzy nie robię hehe.
Mam tylko te zdjęcia, bo potem nie było czasu i trzeba było jeść!
Ta z węglem idealna na trawienie

1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
wybrałbym tą zjaraną %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34352
Ej no w tej zjaranej to się w sumie tylko salami przypieklo... %) sorry chłopaki, chciałem dobrze :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD TEAM - Marta Kwiatkowska - Olympia Prague - MPJiW

Następny temat

Ania Kapusta sezon 2016

Wiecej