SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2921592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Cv, przekonałeś mnie

Darioman, dzięki za miłe słowa
Co do planu, to aktualnie mam rozkład: klatka, plecy, barki, góra, nogi. Trening 5-6x tydzień czyli partia 1x w tygodniu plus po pratycznie jedynym ćwiczeniu na każdą partie prócz nóg w dzień góry.
Założenie było, aby dać odpocząć nogom, bo już mnie łupały kolana.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 134 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10139
niezłego ślinotoku można dostać, ale tez kiedys taki sobie zrobię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9477
ślędzę od poczatku forma miazga, oby tak dalej
przy okazji jak chcesz to daj swój kod na myprotein to dodam że z twojego polecenia


Zmieniony przez - neos17 w dniu 2016-12-29 22:47:03

żyj tak żeby innym było smutno kiedy umrzesz ...
Pomogłem czekam na SOG'a ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Shizaxa, tylko uważaj, bo to uzależnia!

Neos, wielkie dzięki . Co do kodu, to: CAT5-R1 . Za to również dzięki

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9477
dodałem więc powino ci dodać mnie bo zam za ponad 150 zł ;)

żyj tak żeby innym było smutno kiedy umrzesz ...
Pomogłem czekam na SOG'a ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
BzykuDG
Cv, przekonałeś mnie

Darioman, dzięki za miłe słowa
Co do planu, to aktualnie mam rozkład: klatka, plecy, barki, góra, nogi. Trening 5-6x tydzień czyli partia 1x w tygodniu plus po pratycznie jedynym ćwiczeniu na każdą partie prócz nóg w dzień góry.
Założenie było, aby dać odpocząć nogom, bo już mnie łupały kolana.


Dzięki za odpowiedź fajnie ten plan wygląda. Musisz mieć mega gena do łap skoro masz je tylko w dniu góry i tak zaj**iście idą

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Neos, póki co nic nie ma, ale pewnie musi się przemielić. Dzięki

Dario, w górze nie ma w ogóle łap. Nie pisałem o nich, bo średnio się na nich skupiam . Przy klatce są 4 serie uginania, a przy barkach 3 serie triceps press i 3 serie francuza.

Nie od dziś wiadomo, że łapy rosną u mnie bez ćwiczenia , więc na masie nie robię ich od jakichś 3 lat. Tylko lekkie przepompowanie 3-6 serii.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Łapy u Ciebie nawet na roztrenowaniu prezentowaly sie świetnie. W sumie cały się bardzo dobrze utrzymales. Tak z ciekawosci mierzyles kiedys ile masz w obwodzie ramienia ?


Zmieniony przez - MatiMlody w dniu 2016-12-30 11:56:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
A ostatnio nawet zmierzyłem, to chyba jakoś delikatnie powyżej 42, więc wynik żaden. Ale do mojego wzrostu starczy. Szczególne, że mam małą klatkę i duża łapa by jeszcze optycznie ją pomniejszała.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też uważam ze wymiary nie sa żadnym wyznacznikiem. Tak czy inaczej łapy jak i cala sylwetka świetna. No i miska wyglada tak, że ciężko mi przeglądać Twój dziennik :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium