SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2906029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119902
Piers wedzona w lidlu i biedrze w tej samej cenie 24,90 za kg. W biedrze roznie pakowane-po jednej sztuce lub po dwie. W smaku nie czuje roznicy-bierz tam gdzie Ci po drodze lub gdzie.jest promo bo czasem po 19,90 mozns wyrwac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Będę obczajał, dzięki.

A teraz spędziłem przed kompem jakieś 2-3h i spłodziłem film z wczorajszej ustawki. Enjoy!


3

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34352
Super Bzyku fajny filmik, świetnie skrecony, no i w dodatku jak szybko ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21360 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868860
Bardzo dobry filmik Ekipa konkretna, ale i tak największe wrażenie na mnie robi Wiktor. Jeszcze w tej samej koszulce co Luki, można się pomylić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
dobra dawka motywacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dzięki dzięki, to mój pierwszy taki długi filmik . Niestety iMovie nie daje dużo możliwości albo nie wiem gdzie ich szukać.

A co do samej ustawki na prawdę fajna sprawa i myślę, że taka akcja powinna być regularnie raz na 1-2 miesiące. Następną proponuję we Wrocku, bo mamy fajną tutaj siłkę też i fajne jadłodajnie

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Więcej mięcha na tej ustawce, niż u mnie w mięsnym.
Fajna sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
prz1993
Bardzo dobry filmik Ekipa konkretna, ale i tak największe wrażenie na mnie robi Wiktor. Jeszcze w tej samej koszulce co Luki, można się pomylić



Mowilem im to ze jak bracia. Wiktor jak dobije gabarytowo do Lukiego to mam wrazenie ze to bedzie kopia;d bo to miecho tak samo nabite, ksztalty itp podobne.
Chyba kumacie o co mi chodzi xD


Bzyku swietny.montaz;) fajnie sie oglada;)

Następna ustawke priponuje u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34352
Zdecydowanie Wrocław !! U nas jeszcze nic nie organizowaliśmy :/ Ja na ochotnika mogę nawet imienne zaproszenia zrobić %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119902
Jak tylko uda mi się dopasować termin z pracą humorem Mojej córy to z przyjemnością melduję się we Wrocku. Takie eventy to maxymalna motywacja i przyjemność gdy spotyka się samych pasjonatów.Co do jadłodajnii to przy okazji MPJ juz kosztowałem burgera i podszedł mi nawet bardziej niż te w Mad Micka ale nie pamietam nazwy knajpy, gdzieś koło rynku Nas Daro prowadził :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD TEAM - Marta Kwiatkowska - Olympia Prague - MPJiW

Następny temat

Ania Kapusta sezon 2016

Wiecej