SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Pixiee bierze się na poważnie!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
paawo

A w siadach, to czemu twierdzicie że brak mobilności? Nie wydaję mi się, raczej strach przed ciężarem.

Cos w tym moze byc. Pochyla sie tak bardzo, ze gacie pelne zejsc nizej, bo jeszcze cm i bedzie przewrot w przod
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 295 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29999
Nene87
może ściągnij buty jak robisz przysiady? albo rób w trampkach płaskich. Nam na crossficie kazali ściągać buty jak ktoś takie miał na gąbce. A ciężar nie za duży, że Cie ściąga do przodu?

To nie zależy od ciężaru, zawsze mnie ciągnie. To chyba kwestia mobilności? Na boso próbowałam i hmmm jakoś dziwnie, niewygodnie. Ale poeksperymentuję więcej

paawo
Też mi się martwy podoba.Tylko głowa i przeprost i prawie odbicie sztangi nie bardzo ale sam ruch ok.
A w siadach, to czemu twierdzicie że brak mobilności? Nie wydaję mi się, raczej strach przed ciężarem.

Cieszę się! Odbiłam raz!! I sama się poprawiłam szybciutko :)

Następnym razem nagram rozgrzewkowe przysiady z mniejszym ciężarem i zobaczymy

fanss
Bardzo elelganckie ciagi (tak na marginesie co wy z ta glowa ostatnio? jak wierzbie, Olechowi czy Jarocie prawdziwy tonaz krzywdy nie zrobil, to i wam nic sie nie stanie - oblukaj jak zadzieraja lby do gory, mi tez sie latwiej wstaje z patrzac przed a nie pod siebie )

Dziękuję, ale super, że się ciągi podobają!! Za info o głowie też dziękuję, jest mi dużo lepiej na duszy!

paawo
Ja nie namawiałem, ale za taki śliczny uśmiech serdecznie dziękuję.

Ale miło <3

nightingal
Pewnie by dało radę dzięki temu poprawić głębokość siadów, więc warto popracować nad tym. Poza tym wyglądasz na bardzo sympatyczną osobę.

Antos098
pracuj nad mobilnością tylko tyle i aż tyle

Bardzo miło, dziękuję night! I od dziś pracuję nad mobilnością!

NO MORE FCUKING EXCUSES!
Just cut the bullshit. Start Now.

http://www.sfd.pl/DT__Pixiee_bierze_się_na_poważnie!-t1171224.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 295 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29999
Paatik
Pixxie - fejs na medal!
Od razu łatwiej się pisze jak sie wie do kogo:)

Dziękuję <3

Paatik
Jak wiesz ja akurat najmniej znam sie na siadach. Widzę u Ciebe moje błędy, dlatego pozwolę sobie na komentarz - też zarzuca Cię do przodu przy wstaniu (pewnie nie tak mocno jak mnie) i płytko siadasz (stawiam sobie ławkę za tyłkiem żeby widzieć jaki nisko MUSZĘ zejść, żeby złamać kąt 90stopni). Nie widać kolan z przodu i nie jestem pewna czy jest tam rozpychanie na boki?

Spróbuję z tą ławką!! Co do kolan, tak rozpycham na boki. Jestem pewna. Ale może jeszcze kiedyś nagram dla spokoju ducha :)

Paatik
Na MC też sie nie znam - ale też się wypowiem:) Widziałam w kilku powtórzeniach (i w przysiadzie też), ze przygotowujesz sie do boju - oddech, łopatki, brzuch - jest super. Puszczasz wszystko i zaczynasz bój. Tyłek jak dla mnie jest za wysoko, ale patrz pierwsze zdanie:)

Czyli że się napinam prawidłowo, a potem puszczam? No może, będę zwracać uwagę.

Paatik
OHP - silna jesteś. spodziewałam się że te 22kg to będzie z rozjechanymi łokciami. A jest fajnie. Nie wiem czy głowa nie chodzi za dużo. Oprócz ruchu tył przód, masz tam chyba jeszcze góra/dół. Mi bardzo pomogło wmurowanie w podłogę nóg z tyłkiem. Tak aby od talii w dół nic nawet nie drgnęło. Może Tobie też ta rada się przyda? I jak już tak ładnie robisz to pamiętaj, ze wyrzut w górę ma być dynamiczny, a zejście w dół powolne i dokładne:)

Za dużo głowa chodzi? Dowiadywałam się, że ma robić miejsce sztandze... Hmm zwrócę na to dzisiaj uwagę i wykorzystam rady, bo moje ulubione OHP mnie czeka xD

NO MORE FCUKING EXCUSES!
Just cut the bullshit. Start Now.

http://www.sfd.pl/DT__Pixiee_bierze_się_na_poważnie!-t1171224.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 295 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29999
fanss
paawo

A w siadach, to czemu twierdzicie że brak mobilności? Nie wydaję mi się, raczej strach przed ciężarem.

Cos w tym moze byc. Pochyla sie tak bardzo, ze gacie pelne zejsc nizej, bo jeszcze cm i bedzie przewrot w przod


HAHA od razu gacie pełne Może jakiś tam strach jest, ale moim zdaniem to nie to. Ja nawet bez ciężaru nie umiem usiąść tak, żeby mnie nie gibało do przodu...

NO MORE FCUKING EXCUSES!
Just cut the bullshit. Start Now.

http://www.sfd.pl/DT__Pixiee_bierze_się_na_poważnie!-t1171224.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12173 Napisanych postów 22012 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627453
Przy OHP ma chodzić przód/tył, a nie dół/góra. Na filmie z przodu wygląda to myląco -zwróć uwagę jak będziesz robić i tyle.
Przy przysiadach tez mnie rzuca do przodu, stąd te śmieszne zabawy z gobletem i 4kg...


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2018-10-18 12:11:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
film z przodu jest z takiego kąta że ogólnie może być mylący. ja bym się nie doszukiwał na siłę problemów tam gdzie ich praktycznie nie ma.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 295 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29999
Paatik
Przy OHP ma chodzić przód/tył, a nie dół/góra. Na filmie z przodu wygląda to myląco -zwróć uwagę jak będziesz robić i tyle.
Przy przysiadach tez mnie rzuca do przodu, stąd te śmieszne zabawy z gobletem i 4kg...

Może nawet nie wiedziałam, że tak to się nazywa, ale w drugi dzień dołu też robię jakby goblet xD (przysiad z kettlem). Pragnę podkreślić, że już jest DUŻO lepiej, kiedyś się naprawdę kładłam w przód ;)

NO MORE FCUKING EXCUSES!
Just cut the bullshit. Start Now.

http://www.sfd.pl/DT__Pixiee_bierze_się_na_poważnie!-t1171224.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
- podkładki pod pięty podczas ćwiczenia + praca nad achillesem
- wcale nie ma pracy łopatek w OHP(faza negatywna) - cieżar się skończy wtedy, gdy skończy się siła tricepsów
- pospinane nadgarstki - sztanga nie leży na obojczykach - obciążasz tylko sobie te drobne stawy dłoni
- słabe centrum ciała (przysiado-dzień dobry)
- słabe dwójki - trening zaczynaj od zginaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Paatik
stąd te śmieszne zabawy z gobletem i 4kg...



Goblet ok pod test wiadra -(najbezpieczniejsza metoda do podejscia pod nie ), ale Tobie po co takie zabawy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 295 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29999
Antos:
- podkładki pod pięty podczas ćwiczenia + praca nad achillesem - OK
- wcale nie ma pracy łopatek w OHP(faza negatywna) - cieżar się skończy wtedy, gdy skończy się siła tricepsów - tzn. co powinnam robić łopatkami?
- pospinane nadgarstki - sztanga nie leży na obojczykach - obciążasz tylko sobie te drobne stawy dłoni - rozumiem, że mam starać się "nie trzymać" sztangi tylko ją sobie położyć?
- słabe centrum ciała (przysiado-dzień dobry) - Będę wzmacniać
- słabe dwójki - trening zaczynaj od zginaczy - Co konkretnie proponujesz? Np. w dzień siły mam tylko przysiad i mc. Coś dodać?

NO MORE FCUKING EXCUSES!
Just cut the bullshit. Start Now.

http://www.sfd.pl/DT__Pixiee_bierze_się_na_poważnie!-t1171224.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB - z czym to się je?

Następny temat

Od czego zacząć?

WHEY premium