SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Ghorta ghrrromi fat

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 127918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22496 Napisanych postów 11099 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 355919
Ja po jednym dniu widzę, że bez twarogu, jogurtów i ostrych żółtych serów będzie trudno. Ja lubię nabiał. No i lodów też będzie brakować, zwłaszcza, że sezon lodowy w pełni.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607486
Bez nabiału dałabym radę, choć uwielbiam żółty ser Największym minusem tej diety jest brak ryżu i kaszy - u mnie to podstawa. Z samych owoców i warzyw za mało jest energii do treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
Zawsze mi się paleo kojarzyło, ze bez węgli typu zboża. Nabiał myślałam,ze moze być.
Nie przeżyłabym bez jednego i drugiego. Już mnie wielokrotne eksperymenty nauczyły - ze ograniczając cokolwiek powoduję tylko nieodpartą chęć na ten składnik - i po kilku dniach odrabiam go:) Także dla mnie tylko zbilansowana.
Ghorta - jesteś na tym IF już dość długo. Pasuje Ci jako system czy uważasz że na nim jest większa szansa zmiany sylwetki? Moze ten m-c z paleo jest dobrym powodem, zeby na chwilkę wyjść z IF?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22496 Napisanych postów 11099 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 355919
Ja bez pieczywa, ryżu i kaszy to spokojnie. Makaronów bardziej szkoda.Ale ziemniaki też lubię, więc nie ma dramatu.

Paatik - mi IF pasuje na co dzień. Nie lubię jeść rano, więc śniadanie koło południa jest super. I nie lubię chodzić spać na pusto, więc solidna kolacja koło 22 też jest ok.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607486
IF jest fajny pod względem organizacyjnym i jakoś łatwiej obejść się bez śniadania U mnie się sprawdzało dopóki treningi były wieczorem, jak zaczęłam ćwiczyć rano to samopoczucie na treningu koszmarne, nie umiem ćwiczyć na czczo.

Ziemniak też lubię, ale dobić do 300-350g ww z samych owoców i warzyw... No ciężko A tak to worek ryżu, worek kaszy i jest ok


Zmieniony przez - Viki w dniu 2018-04-24 10:20:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
IF może jest fajny jak nie trzeba dużo jeść na masie, ja nie za bardzo sobie wyobrażam IF dla siebie bo teraz mam 6 posiłków, a jak po treningu ok 22 zjadam 700kcal to mam czasem problem z zaśnięciem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
Popodglądam Cię w tym dzienniku paleo. Ciekawe czy jakieś spostrzeżenia będziesz miała po wykluczeniu zbóż i nabiału...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22496 Napisanych postów 11099 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 355919
Kabo - chyba, że jesteś Solarosem, wtedy IF na masie jest si.

Paatik - też jestem ciekawa, czy poza wk...wem na brak nabiału zauważę jakąś różnicę. ;)




Zmieniony przez - Ghorta w dniu 2018-04-24 11:03:06

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607486
Ja akurat unikam nabiału bo widzę dużą różnicę U mnie nabiał powoduje puchnięcie, trzymanie wody, wzdęcia, pogorszenie skóry, cellulit. W sumie blisko mi do założeń paleo, ale zbóż i pseudozboz nie odpuszczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
Ja myślałam, ze widzę:) Po kilku dniach euforii, wszystko wróciło do normy... U mnie to była siła głowy, która bardzo chciała znaleźć winnego.

Viki - ale ser jadasz. Ser mniej na Ciebie wpływa, czy po prostu ze względu na wapń jesz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs grudniowy As w Rękawie MU wg drazekm

Następny temat

Badassgym dziennik

WHEY premium