SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100240
Petarda forma!
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237834
Moje zdanie już znasz na temat formy :) Wielkie gratulacje za sezon i powodzonka oraz zdrowia w okresie masowym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 52 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 748
A tu jezscze kilka zdjec jak to wygladalo kilka dni przed startem, podczas peakweak











Zmieniony przez - Zukow w dniu 2019-05-22 15:08:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 52 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 748
winterR
Moje zdanie już znasz na temat formy :) Wielkie gratulacje za sezon i powodzonka oraz zdrowia w okresie masowym :)


Dzieki C;

No mam nadzieje, ze ten okres masowy bedzie przelomowy. Ogólny zarys planu wyglada tak, zeby zrobic teraz rebound 6-8tyg, potem na okres upalow minicut i znów masa :) ( chyba, ze cos mi do lba przyjdzie i bede chcial wyjsc na jesien) :D

Teraz na najblizsze dni najwazniejsze to powrot do miski, aktywnosci, ogarniecie poziomu elektrolitow, wody itp w organizmie i zeby ta woda, która wpadła po zawodach zeszla. Na dniach juz myslę nad treningiem i jaki priorytet warto na ten rebound dac.

Dziś 22.05 trening FBW 3cw plecy 3cw klata 2cw barki 2cw triceps 2 biceps 2 cw brzuch + 40 min cardio
Pompa masakryczna, ale siłowo w dupie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237834
Hehe widzę starty się spodobały że już trochę tak o jesieni piszesz :D
całe piekno tego sportu :D mimo tego wszystkiego chce się ciągle stac na "dechach" :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
powiem Ci forma good :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 52 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 748
winterR
Hehe widzę starty się spodobały że już trochę tak o jesieni piszesz :D
całe piekno tego sportu :D mimo tego wszystkiego chce się ciągle stac na "dechach" :D


Haha, oj tak :)
Ale trzeba też poprawić kilka rzeczy, a szczególnie rozwijać się w pracy i to pomoże na pewno w rozwoju sylwetkowym dość mocno.

Ogólnie nie mogę się już doczekać rebounda, bo mam pewne plany do niego i chciałbym kilka rzeczy sprawdzić.

Na pewno będę chciał zostać przy treningu o niskiej objętości, ale skupić się na fazie ekscentrycznej szczególnie przy wyciskaniach, które sa mega u mnie słabe.
Pora popracować też nad mobilnością biodrowego, bo to troche zaniedbale a idzie odczuc no i ograniczna mnie mega przy ciezszych siadach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237834
Ważne że plan już w głowie obrany :P Ja właśnie też zacząłem bardziej uwagę zwracać nad rozciąganiem, zwiększeniem mobilności. Bo za niedługo będzie ze mnie takie drewno jak nic z tym nie zrobię że szok. Do tego ta praca siedząca, mało ruchu to też robi swoje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 52 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 748
Dziś trochę brak czsau, więc jutro nadrobie wpiske i opiszę jak to będzie wyglądać,bo już z Pawłem ogarneliśmy. No i w sumie moge napisac, ze spore zmiany, bo caly system treningowy sie zmieni. Na ten rebound sprobujemy cos innego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 52 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 748
Tak jak obiecałem, nowe rzeczy wprowadzone.

MAKRO na rebound wyglada na start tak:
HIGH Dzień klaty i bary
B: 300 WW: 520 + 40g dextro T: 50

MEDIUM inne partie
B: 300 WW: 400 + 40 dextro T: 50

LOW off
B: 360 WW: 120 T: 100

Jak widać dość mocne podbicie, gdzie zbijajac wage prawie nic nie jadlem :D

Co mnie cieszy apetyt mam mega, wiadomo, ze grelina i leptyna sa dosc mocno rozwalone teraz, ale grunt to trzymac sie makro i pilnowac wrazliwosci.

Waga na ten moment ok. 100kg. Myślę, że raczej nie bedzie szla do góry teraz bo jeszcze cala gospodarka wodna sie normuje i w sumie wolalbym, zeby waga stala a sila sobie rosla :)

W treningu mega duze zmiany, Paweł namowił mnie do przejscia na split na okres rebound i ocenimy jak na mnie to działa. Dobrze mi sie trenowało systemem HEAVYDUTY, ktory podejrzalem od DEJWIKKA i cenie sobie, bo jak widac troche dotychczas dolozlyme na nim :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Michał Jekiel road to super heavyweight

Wiecej