SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT-TOMOjano_droga do kulturystyki

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15160

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak na szybko

Przeprowadziłem sie do stolicy. Narazie treningi sa albo ich nie ma,dieta praktycznie nie jest trzymana,staram sie jedynie nabijac te białko w miare. W lustrze jakos to wyglada,ale woda podeszla dobrze :P

Mam prace dzis praktycznie moj pierwszy dzien,zmiany mam 11,5 h,wiec treningi albo beda z samego rana albo w nocy i w dni wolne. Mam prace stojąca,wiec trening nog bede robil tylko przed dniem wolnym :D

Ten pierwszy miesiac bedzie taki wprowadzajacy,wiec nic nie planuje z redukcja czy masa narazie.Piorytet to praca i utrzymanie sie,a potem jedziemy ostro :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Gratki przeprowadzki i powodzenia w pracy więc, organizuj się szybciochem i wracaj do nas na pełnych obrotach!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
25.07.2016
To tak dietbreak trwał od polowy czerwca około do 24 lipca.
Od wczoraj (pon 24) trzymam 2400kcal.
Waga o dziwo 85kg czyli nic nie przytyłem a nawet zeszlo na takim jedzeniu i bardzo roznych ilosciach(jednego dnia 1tys innego 4tys)

Udało mi sie zmienic prace :D
Ludzka po 8h i nawet na siłowni :D Narazie tylko na recepcji,ale i tak sie ciesze :D Calypso Żoliborz wpadac !
Do konca tego miesiaca mam troche luzu i od poczatku sierpnia normalnie pracuje,a po wyplacie zaplanowalem zmiany w diecie i wprowadzenie suplementacji.
Narazie jest to iifym jednak potem beda to 4 posilki z czego 3 czysto jałowe kura+ryz i warzywo i ostatni lub pierwszy zaleznie od dnia bedzie to iifym.
Dokonczenie redukcji zajmie mi ok.8-10tyg jak wszystko pojdzie z planem,bo roznie w zyciu bywa.

A tak to wygladalo zaraz po przeprowadzce do Warszawy.






Zmieniony przez - eleris1904 w dniu 2016-07-26 18:24:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Nic tylko się cieszyć, sprawdzać i rozwijac w swoim kierunku! A karabin nabity zacnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki !
Szczuple mam te konczyny jednak i tak :P W sumie mało miecha na sobie.

Razem z powrotem do redukcji wrzucilem nowy plan treningowy -push/pull/legs
PIerwszy raz go stosuje i po paru dniach nawet dobrze sie trenuje :P Zobaczymy jak bedzie to wygladac po paru tygodniach.

PUSH
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4serie
Wyciskanie hantli na skosie dodatnim 4serie
Rozpietki na lawce poziomej 4serie
Pompki na poreczach 3serie

Wyciskanie sztangi sprzed glowy siedzac 4serie
Unoszenie hantli bokiem 4serie
Unoszenie ramion ze sztanga/hantlami w przod 4 serie

Wyciskanie sztangi waskim chwytem 4 serie
Wyciskanie francuskie 4serie
Prostowanie ramion na wyciagu 4 serie

PULL
Podciaganie na drazku 4serie
Wiosłowanie podchwytem 4serie
Wioslowanie hantla jednoracz 4serie
Przyciaganie linki wyciagu dolnego do klatki 4 serie ( z maksymalnym rozciagnieciem i spieciem 12-15powtorzen)

Odwrotne rozpietki na maszynie 4 serie
Wznosy ramion z hantlami 3 serie
Uginanie ramion sztanga lamana na modlitewniku (waski chwyt) 4 serie
Uginanie ramion ze sztangielkami siedzac 4 serie
Uginanie ramion ze sztanga prosta 4 serie

LEGS
Fronty 4 serie
Wyciskanie na suwnicy 4 serie
Prostowanie nog na maszynie 4 serie
MC na prostych 4 serie
Zginanie nog na maszynie lezac 4 serie
Wspiecia na palcach na smithie LUB wspiecia osle (mam fajna maszyne do tego na silce,wiec zaleznie na ktorej silowni mi wypadnie trening)
Wspiecia na palcach siedzac 4 serie

Waga 84.5kg
Dzis (czwartek) mial byc odpoczynek jednak mam duza chec i zrobie PUSH`:D Grunt to sie sluchac organizmu


Zmieniony przez - eleris1904 w dniu 2016-07-28 11:18:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciagle cieżko trenuje i staram sie trzymac miche :D
Jakos to wszystko powoli sie stabilizuje co cieszy.

Od tego tygodnia wprowadziłem rotacje ww wypadaja 4 dni low i 3 dni high
LOW 150g i HIGH 450g
LOW LOW HIGH LOW HIGH LOW HIGH takim ukladem wychodzi mi i tak mniej ww niz jakbym codziennie mial stala ilosc jak wczesniej-300g

Trening zostaje taki sam jedynie bede wprowadzal resty,gdy organizm da sygnal,ale nie wiecej niz 1 dzien ;)

Sylwetka z dnia na dzien cos sie poprawia,najwiekszym problemem jest ten brzuch tam wciaz siedzi ten smalec. Nawet nog nigdy nie mialem tak docietych troche zmyla mnie tez ilosc zył,bo jest ich mało-jedynie jakies pojedyncze a taki bf jak na mnie jest niski :P Widocznie taka genetyka albo serio jeszcze spory BF jest :D :D

Jakby sie forma poprawiła i szczegolnie ten brzuch to tez postaram sie ogarnac jakies zdjecia ;)


Zmieniony przez - eleris1904 w dniu 2016-08-02 21:55:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
u mnie tez na brzuchu siedzi zawsze, zasiedziany przez lata, a i tryb życia jak stresówka to nie pomaga

Rotacja bardzo uniwersalna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po pullday tak to wygladal czyli zerowa pompa na barkach i klacie.
W tej chwili natural,wiec po treningu jakos to wyglada a to to plaasko w uj :D





Zmieniony przez - eleris1904 w dniu 2016-08-03 13:43:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
co ma znaczyć "w tej chwili natural"?


I prezentuje się to naprawdę spoko!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hahahha jay cutler to powiedział bodajże kiedyś,ze jak w danym momencie nie jesteś na bombie to jesteś naturalem :D :D :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

przeterminowane

Następny temat

[BLOG] Qitr - Robimy maske wreszcie

WHEY premium