SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Rage Czas jest wszystkim.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Trochę to musi być męczące po każdy rzucie biec po nóż, szczególnie jak poza tarczą. Jak efekty? Udało Ci się trafić w tarczę? Mój kolega kiedyś coś nawijał, że liczy się obroty, na ile się rzuca, w zależności od dystansu. To prawda?

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 215 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4429
Tablica na tyle duża,że ani razu nóż nie poleciał dalej Co do obrotów nie rzucam w ten sposób,Faktem jednak jest,że takie ciągłe chodzenie to zdecydowanie strata czasu.

Co do obrotów to zależy jaką technikę się wybrało - staram się nauczyć rzucać bez obrotów.

Tak jak tutaj

class="link" target="_blank">Nauka rzucania
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Fajne:) Może kiedyś będę zabierać do lasu na bieganie kilka noży i robił krótkie przerwy.

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 215 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4429
Dzisiaj kolejna runda z moją Nemezis czyli żołnierskim - przy tym ćwiczeniu idealnie wczuwam się w role Syzyfa.Na razie jeszcze zgodnie z planem - jestem ciekawy jak pójdzie za tydzień.Wyczuwam w sobie sporą olewkę do treningów - pewnie taka jesienna przypadłość Siła rośnie - motywacja spada.Zaiste interesujące połączenie.

BARKI

1.Wyciskanie żołnierskie 3x45g/3x50kg/3x56kg/8x45kg/7x45kg/3x6x45kg
2.Wyciskanie kettli stojąc 4x12x16kg
3.Wyciskanie Klokova 10x37kg/9x40kg/7x42kg/4x45kg
4.Wyciskanie "W" 10x19kg/10x22kg/8x24kg/8x24kg

BRZUCH

1.Spięcia na ławeczce z kettlami na klacie 2x16kg 3x30 powtórzeń
2.Unoszenie wyprostowanych nóg w zwisie 3x12
3. 3 serie 2 ćwiczeń łączone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Praca Syzyfa może monotonna ( może to też nuda jest powodem olewki? ), ale stabilna za to:)

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 215 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4429
shadow78
Praca Syzyfa może monotonna ( może to też nuda jest powodem olewki? ), ale stabilna za to:)


Nuda nie,bo nie pozwalam sobie nigdy na takie myślenie.To niestety bezlitosna świadomość własnych ograniczeń i powracające pytanie "jaki to ma dla mnie sens?" Jeszcze kilka lat temu sam biegałem i miałem ostrą zajawkę na Ironmana - wtedy nie zastanawiałem się po co tylko biegłem przed siebie.Im trudniejsze wyzwanie tym było lepsze.Przyszło jednak zderzenie z rzeczywistością i trzeba było zweryfikować własną aktywność.Z jednej strony i tak powinienem być zadowolony,bo nadal mogę w taki czy inny sposób trenować,a z drugiej czasami żal mi dupę ściska jak czytam o Waszych sukcesach i planach.

Bieganie dawało mi uczucie wolności - samotne pokonywanie kolejnych kilometrów w najgorszych możliwych warunkach,bo nigdy nie odpuszczałem było balsamem dla mojej duszy.Trening siłowy ma dla mnie znaczenie i doceniam to co dzięki niemu uzyskuje jednak nigdy nie da takiej dawki emocji jak chociażby świadomość startu w biegu.

Inna sprawa,że ostatnio spotkałem znajomego z wojska.Wróciły dawne wspomnienia - tam dopiero pobiegaliśmy Fantastyczne czasy - aż chciałoby się do nich wrócić.Mimo,że prawie dwie dekady minęły to wydaje się jakby to było wczoraj.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
A nie ma powrotu do biegania? Zakaz absolutny? I co z tymi skokami?

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 215 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4429
shadow78
A nie ma powrotu do biegania? Zakaz absolutny? I co z tymi skokami?


Liczyłem,że redukcja mi pomoże - niestety okazało się,że to pooperacyjne kolano potrafi spuchnąć po śmiesznych kilkuminutowych przebieżkach mimo tak niskiej wagi.Domyślam się,że załatwiłem je do końca w 2013 jak jeszcze byłem w stanie robić przysiady ze stówą na plecach. Jakoś nie mam chęci na trzecią artroskopie - pewnie dlatego,że miałem zbyt duże oczekiwania po poprzednich.Robili je dobrzy fachowcy,ale jak to ujął mój fizjo -"gwarancja już się skończyła i lepiej nie będzie"

Co do skoków to na wiosnę - powrót po 19 latach do tego czego nie skończyłem w wojsku.Największy plus jest taki,że skoki są na "skrzydłach",a nie D5 - kolana zostaną oszczędzone

Jeżeli nie zatrzymam się w postępach w rzucaniu nożem to niebawem wrzucę filmik.Wiadomo,że to dopiero początek,ale po 3 treningach widać już ogromną różnice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 215 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4429
Tak jak wcześniej pisałem - testuje booster teścia SUP3R PCT firmy Olympus Labs.Minął właśnie pierwszy miesiąc i zrobiłem kontrole.

Byłem przekonany,że wynik badania testosteronu nie pokaże żadnych zmian - tym bardziej,że wiele źródeł twierdzi,że boostery to placebo..Okazało się,że jest wprost przeciwnie.Wynik teścia wzrósł z 345,61 do 383,82.

Co dosyć interesujące,że ma żadnej zmiany jeżeli chodzi o libido - albo to za mały skok żeby odczuć działanie albo przyczyna leży gdzie indziej.




Zmieniony przez - Rage w dniu 2015-10-30 12:48:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
wiec co teraz? kolejny miesiąc z bosterze czy jakie kroki? coś ci już świta?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Betaina-suplementacja

Następny temat

Test Up

WHEY premium