SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Opalinho (prawie Weteran) - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958346
do zobaczyska jutro, o ile dopchniesz się pod scenę przybić piątkę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Banan
do zobaczyska jutro, o ile dopchniesz się pod scenę przybić piątkę ;)


na wciągniętym powietrzu jakoś się wcisnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
09.09.17 DNT

OPIS: W dniu wczorajszym jak wspominałem z samego rana ruszyliśmy w 4 osoby na targi FIWE do stolicy. Z lekkim poslizgiem i krótkiej wizycie w maku(jadłem mcflurry...ale to nie była ostatnia wizyta tego dnia ) dotarliśmy jakoś na 11 na miejsce. Samochód zaparkowaliśmy jakies 400m od hali i przy ładnej tego dnia pogodzie spacerkiem dotarlismy pod halę. Wejście szybko i sprawnie i sru na główną halę. Strasznie dużo ludzi, rozbudowane stoiska i praktycznie wszystkie polskie firmy związane z szeroko pojętym "fitnessem".
Mnie jednak bardzo interesował tego dnia klasyk-zarówno debiutantów jak i GP - więc ruszyliśmy pod scenę. Na minus co pierwsze mi się rzuciło w oczy/uszy to zbyt glosna muzyka na stoiskach, która zagłuszała totalnie muzykę z dowolnych, spikera itd. To na pewno nie ułatwiało startu, szczególnie debiutantom. Do tego doszły jakieś problemy z naglosnieniem czy cos w ten deseń bo niektórzy powtarzali swoje dowolne. Poziom wg mnie dosyć wysoki w klasyku, przykładowo debiutant do 180cm gdzie zajął 3 miejsce wyszedł zaraz w GP i wszedł do finału, a chyba nawet też kolo pudła się zakręcił.
Zakupów jakiś wielkich nie robiłem, wziąłem Mojej rękawiczki treningowe bo Jej się przetarły stare, masło orzechowe + 2 batony....kopytka + kotlet z piersi na jednym ze stoisk i ....pączka z marmoladą. Targi fit, lody proteinowe a świnia wrąbała pączka-pyszny był.
Na hali z forumowiczów przywitałem się z Bananem, który akurat wcinał posiłek(fit, nie oszukany , Marianem i Jego Kobietą - jednak dotarł, ciągnęło Go niemiłosiernie no i Przemka na scenie. Tu się rozpisywał nie będę, u Niego w DT dałem krótką relację. Do tego praktycznie wszyscy z "branży". Cięzko się momentami było przemieszczać po hali - głównie przez "korki" przy stoiskach WK i Treca jak pojawiał się Jaglak - mogliby na dworze się gdzieś rozstawiać bo mi akurat nie są do szczescia potrzebni.

Wkleję może,eee...."dietę" z wczoraj, no poszedł cheatday praktycznie bo inaczej tego nie nazwę. Dziś na wadze równe 92kg, może jutro coś bedzie wyżej:
1. 4 jajka+50gr kielbasy z indyka+2 tosty
2. 200gr ligawy wolowej, 80gr avocado, 10gr oleju z dyni, mcflurry
3. pączek z marmoladą, jakies probki batonów itp
4. porcja kopytek z kotletem z piersi kurczaka
5. 2 x wieśmac, 1xmcflurry
6. 1/3 lodów amerykanskich z lidla, 2 tosty z szynką i plastrem goudy light, 30gr wpc

10.09.17 CARDIO, BRZUCH
1. 2 x plank(75 sek, 75 sek), 1 x side plank(40sek)
2. spięcia leżąc z nogami w górze 2 x max
3. allachy - 3 x 15-10 z progresją kg

CARDIO 30MIN - przy filmikach z wczoraj pękło w moment, polecam filmik Stuglika i jak naprawdę widzi te całe Fiwe

4 dni bez siłówki dały nieco odpocząć,dzisiaj czulem juz głód treningowy ale planowo odpuściłem. Jutro Pull i lecimy jeszcze 4-5 tyg mocno z treningiem, a potem będę chcial nieco odpuścić, przyłożyć się do regeneracji, trochę do mobilności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja niestety nie dotarłem na fiwe ale oceniając po fotkach to poziom debiutów wysoki aczkolwiek moim zdanien wyższy był na tych "głównych debiutach" w lutym czy to w klasyku czy ekstremalnej.
Ps. Wyjazdowa dieta mega mi się podoba :p


Zmieniony przez - MatiMlody w dniu 2017-09-10 17:14:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
MatiMlody
Ja niestety nie dotarłem na fiwe ale oceniając po fotkach to poziom debiutów wysoki aczkolwiek moim zdanien wyższy był na tych "głównych debiutach" w lutym czy to w klasyku czy ekstremalnej.
Ps. Wyjazdowa dieta mega mi się podoba :p


Zmieniony przez - MatiMlody w dniu 2017-09-10 17:14:44


racja, w lutym był wyższy jednak tutaj trzeba przyznać poziom klasyków był także wysoko. Ekstremalnej nie widzialem na zywo to nie powiem. No a dietka, od dzisiaj już czyściutko, a jutro na pull-u gryfy powyginam od tych wieśmaków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Udalonsie dotrzeć udalo typowy spontan;) i dopiero wracam kolega który był 3 na debiutach do 180cm wp GP był drugi albo na na odwrót
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 61 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42944
Z tą muzyką to faktycznie przesadzili...jakby chcieli się nawzajem zagłuszać . Poziom według mnie na zawodach bardzo wysoki..
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Mariusz Be
Z tą muzyką to faktycznie przesadzili...jakby chcieli się nawzajem zagłuszać . Poziom według mnie na zawodach bardzo wysoki..


Bez kitu, momentami można było odnieść wrażenie że to targi muzyczne i się kluby muzyczne wystawiają. Tu dj Decks naparza, obok Bosski Roman rapuje, dalej klientka na rurze tanczy, hostessa na kazdym rogu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958346
najgorsze jak ktoś musiał siedzieć tam blisko cały dzień łeb pękał i jeszcze do tej pory mi w głowie buczy, w sobotę było najgorzej nie dość, że zawodnicy nie słyszeli swoich podkładów muzycznych, do tego spikerzy chyba sami siebie nie słyszeli + problemy techniczne z mikrofonami i zesło na to sporo czasu,ponad 12h byłem na hali, z czego 11 przy scenie wiec ciesze sie ,ze w niedzieli było jakby ciut ciszej ale i tak kiepsko, niestety taka kolej rzeczy łączenia targów ,gdzie kazdy chce byc 'nagłosniejszy' z zawodami, dobrze ,ze kolejne juz takie nie będa w tym roku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958346
ps. za regularne prowadzenie bloga w tym dziale + stałą, dobrą aktywność otrzymujesz status 'zawodnika' i uprawnienie do korzystania zniżek ze sklepu sfd :) niedługo mozesz sprawdzić na sklepie czy masz widoczne ceny (przeloguj się , dodaj coś do koszyka i ewentualnie w prawym górnym rogu przełącz na ceny moderatorskie), w razie pytań pisz na priv

gratulacje!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dominik Dudziak - Przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

[BLOG] Fabio.

WHEY premium