SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Opalinho (prawie Weteran) - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 213621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Grzesiu to co trenujemy bo mi nogi tez nie pasuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5761 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217556
Grzesiu, milczałem na forum, ale śledzę cały czas!
Bardzo ładne występy, naoczne postępy, w pozowaniu także- wielkie brawa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Dmq92-rusze z planem od poniedziałku to jeszcze zobaczę ale chciałem jednak tak to ugryźć żeby z Damianem nogi doyebac
Czawaj - dzięki, wracaj do regularnych wypisek i powodzonka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS 2019
W ubiegłą sobotę wziąłem udział w kolejnych zawodach kulturystycznych. Tym razem były to Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Kulturystyce i Fitness.
Po debiucie w Gdańsku nie było żadnej laby tylko zakasałem rękawy chcąc maxymalnie poprawić formę w te 4 tygodnie, co udało się zrobić i juz sam ten fakt to mój mały sukces.
Tym razem bez żadnych przygód ze strony układu trawiennego w piątek nałożylismy z Ziomkiem warstwę brązu(Protan overnight) i z samego rana w sobotę kierunek Grodzisk. Podróż minęła bardzo fajnie, pogoda robiła się coraz fajniejsza i w efekcie caly weekend slonecznie na miejscu. Pokój zarezerwowałem jak sie okazało 250m od hali wiec z buta sobie szliśmy, bo po co szukac miejsca na parkingu(a widzialem ze byl z tym problem spory)
Weryfikacja przebiegła pomyślnie, limit osiągnięty bez wiekszego problemu - równe 90 kg(1kg zapasu) i w sobotę mój start w kategorii kulturystyka klasyczna +180cm. 16 zawodników i wyszedłem do drugiego porównania więc już mi się mordka ucieszyła. Strasznie ciepło na hali + światła i pod koniec już gwiazdki przed oczyma ale jakos poszło. Brak separacji na udach, ich gabaryt oraz kilka błędów w pozowaniu z ktorych zdaję sobie sprawę i w efekcie 11 miejsce(do miejsc 10,9,8 roznica 1-5pkt wiec minimalna) ale co cieszy to progres w stosunku do debiutów. Top 6 to jednak póki co nieosiągalne dla mnie, może w pojedynczych pozach jeszcze jakoś bym nie zniknął ale tu gdzie czwórki się eksponuje - no dużo traciłem, szczegolnie w sobotę bo w nd juz cos sie rysowało, a i stałem np. w udach i brzuchu inaczej, korzystniej. Ale yebac to - było spoko.
Reszta dnia nieco jadlem wafli z miodem i masłem migdałowym, kaszkę ryżową a z wieczora decyzja trenera aby zaladowac tosty z szynką ,serem i dzemem oraz nieco masla orzechowego - po co to wszystko - BOWIEM W NIEDZIELĘ KOLEJNY START, tym razem w kategorii open służb mundurowych.
Rano budzę się w jeszcze lepszej formie, samopoczucie znakomite i w efekcie 4 miejsce. Z formacji SW jestem sam więc mozna powiedziec o mnie - Ronnie Coleman wsrod krajowych gadów
Po zawodach już w szatni weszła pół milki, jedna ritter sport i dokonczylem laysy, jakie szły przed wyjsciem. Po drodze do domu juz w aucie polowka milki, jakies prince polo az za Wrockiem zawitalismy do Maka - big mac, mcroyal, srednie frytki i dwa lody oraz COLA ZERO.
kolejne 2 dni po zawodach to labamba czyli szło to na mialem ochotę - jednak z rana zjadlem jajecznice na odrobinie salami w kazdym z 2 dni - taką mialem ochote wiec b+t, dalej juz roznie,hehe

Pora na kilka zdjec:














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
c.d niedziela



















Zmieniony przez - opalinho w dniu 2019-03-28 21:22:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Grzechu forma bardzo fajna ;) TUtaj według mnie ocenijac po zdj dużo lepiej jak debiuty ;) No kurde już kompletnie to wglądało, poporawić nogi i wlaczyć dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Dzięki, nogi poprawie bankowo a wystartuje nie wiem kiedy, może nawet dopiero w weteranach ale stanę wtedy na takich poseparowanych kabanach, że kopary sędziom opadna... W innym wypadku nie wychodzę, hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej