SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Opalinho (prawie Weteran) - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Służba więzniom :D, 6 rok zastałem się tam już :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
truska45
Służba więzniom :D, 6 rok zastałem się tam już :P

SW-to tak jak ja, hehe. Mi dopiero 3 w styczniu minęły. To spoko, że na forum Ziomek z branży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Gdzie som podzywzki ja się pytam :D :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
W uja Nas robią jawnie ale w sumie jak ma być wyrównanie to... Nawet lepiej jakby to wpadło maj/czerwiec... O ile wogole wpadnie tak jak jest postanowione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Musi bo pułkownik z cz będzie w patrolu zasuwal, jak znów wykażą brak szacunku do tych z niższego szczebla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
14.03.2019
Klatka,lekko bok barku i triceps, brzuch, 40min cardio
- ściąganie w bramie siedząc na ławce 4s x 15-12
- wyciskanie na hammerze poziomym- 3s x 15,12,10
- fly Press w skosie - 14 x 15, 24 x 12, 28 x 10
- wyciskanie na hammerze dolnym - 3-0-1-0 - 3s x 12,12,9+3 niepelne
- Butterfly - 4s x 15-10
- crucyfiks leżac - 3s x 15,12,11 + 4 niepelne
- przyciąganie uchwytów do brody leżac - 3s x 12
- sznur - 3s x 25,12,12

-allachy 3s x max
-spiecia leżac 3s x max

Dzisiaj wypad do Infiniti czyli siłownii oddalonej o 22km ode mnie... Ale zawsze warto z uwagi na sprzęt i klimat. Gdyby tak było to te 10-15km bliżej rozwaxyl bym nawet opcje trenowania tam na stałe. Porobilem nieco innych ćwiczeń, które weszły mega zaj**iście. Mam jeszcze jednk wejście free więc chyba uderze tam jutro także na ostatnie nogi z racji fajnych suwnic itd.
Nocka w pracy ciężka więcej roboty niż zwykle ale miało to plusy, bo jadłem później. Do tego spałem dzisiaj nieco dłużej po powrocie.
Zalecenia to węgle nieco w dół bo i tak były dosyć wysoko ostatnio a forma jakoś się nie polepszyla zobaczymy jak uda się tym razem ładowanie itd,z dziurami ostrożnie aby nie wyplaszczylo mocno i na bieżąco. Modlę się tylko aby zdrowie dopisało, nie było jakis rewolucji i zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Wczoraj ostatnie nogi, także na siłce gdzie dzień wczesniej i mega zaj**isty trening. Prostowania, uginania leżac, stojąc jednonoz, suwnica, hack siady, wykroki, przywodzenie, dowodzenie. Duża objętość, ciezary już nieco w dół ale lekko nie było. Po treningu jeszcze rolowanie.
A dzisiaj dniowka... A że ze spaniem ciężko to już wjechalo...


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Dzisiaj z rana ostatnie Cardio 30min wpadło, po 2 posiłku trening pull gdzie zrobiłem 4 ćwiczenia na plegar, po 2 na tył barku i biceps. Wszystko po 3 serie, ostatnie prawie do upadku, przedział po 15-10 powt, jedynie Butterfly odwrotny poleciał chyba po 20powt. W czasie treningu jakoś zero mocy ale w trakcie serii jeszcze jakoś to szlo
Waga rano 92.2 więc cały czas stabilnie, zaczęliśmy już tzw. Bps więc nieco więcej wody ale nieznacznie póki co, posiłki porobione i niebawem na nockę. Po nocy wale chyba od razu do Biedry - kurak po 9.99 ma być, promo na pomidory i coś tam jeszcze (oczywiście na paczki jak co tydzień, specjalnie to robią, haha) W Lidlu z kolei promo na kasze różnego rodzaju i polędwiczki z kurczaka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Siemka, nie daje wpisów bo za wiele się nie dzieje. Poza tym samopoczucie z dvpy ostatnie dni ale taki okres.
Trening leci FBW, waga dzisiaj już tylko 91.2. Zobaczymy jak to finalnie wyjdzie, te nogi znów zamglone. Będzie to prio na miesiące jak nie lata aby je powiększyć, każda z głów odseparowac i jakości aby nabrały.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393381
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dominik Dudziak - Przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

[BLOG] Fabio.

WHEY premium