SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] zdrowo i sportowo - Nene87

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 753806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
no straszna głupota. Te maski to jakiś absurd dla mnie.

Wczoraj byłam na rowerze, miałam bandanę na głównych ulicach. Jak zjechałam w ścieżkę to zdjęłam, bo to bez sensu.
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
określenie bez sensu idealnie opisuje ten nakaz. Jeszcze na razie mamy chłodno dosyć ale latem to dopiero będzie meksyk z maseczką.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
To wszystko to paranoja. Nikt mnie nie zmusi do szczepienia...

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
mam identyczne podejście do sprawy. Poza tym ta polityka 3xI - izolacja, identyfikacja, informatyzacja. Szczególnie mi się "podoba" ta identyfikacja. na bank nie mam zamiaru instalować na telefonie żadnych aplikacji do śledzenia mnie i osób z którymi się spotykam. Nowy Wspaniały Świat Huxleya wyłania nam się w realu w tym momencie.
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
To wogóle cyrk co się dzieje. Masek nawet nie komentuje, weź wytłumacz że tak trzeba 4-latkowi, który płacze że go dusi i nie może oddychać. Szczepić też się nie zamierzam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Mój jakoś nosi i aż tak bardzo nie marudzi jak trzeba wyjść. A u mnie "milicja" zaciera tylko łapki. Walą mandaty aż się patrzy. A najlepsze jest nieoznakowane BMW z drogówki i jego ekipa, która pieszym za nienoszenie maseczek też wali mandaty. Statystyki wykrywalności przestępstw właśnie szybują w górę.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Night w dużej miejscowości mieszkasz?

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
16 tyś realnie 18 na papierze

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
to malutko, stąd pewnie taka nagonka; u mnie ok. 50tyś.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
U mnie wczoraj patrole jeździły jak głupie, od początku tej zarazy nie było ich tyle. A miasto duże. Nawet pod osiedlowe sklepy podchodziło i patrzyli czy wszyscy mają maski.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROTEINY Z ŻYWNOŚCI KONWENCJONALNEJ I SUPLEMENTÓW - ile potrzeba?

Następny temat

Nowy numer Drużyny Mistrzów - Bosski $ Activlab Team!

WHEY premium