SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] zdrowo i sportowo - Nene87

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 753693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
No to myślę że 3.-4. tydzień daje już jako taką stabilizację "formy" treningowej. Czyli miesiąc oględnie mówiąc. Wtedy można myśleć o czymś więcej. Oczywiście rozruch można robić nie na treningach AB ale i na 4 różnych bardziej dzielonych. Kwestia wyboru.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
a jak by te 3-4 dzielone zrobić? w domu tez mam trochę sprzętu to zawsze coś mogę zdziałać. Nie ukrywam, że szybki i konkretny trening bardziej do mnie przemawia.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
przy czterech to można już nawet po 2 partie robić na treningu. Szybko będzie - ale więcej serii wtedy trzeba przy trenowaniu partii raz w tygodniu. I tak na początek lepiej dać mniejsza objętość, mniejsze ciężary, nie spinać się na wyniki i ciężary. Tylko poruszać wszystkim ostrożnie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
tak tak!

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Wszystko w Twoich rękach i głowie. Można wszystko. Ale polecam na spokojnie bez spiny.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Viki
fanss
Nene87
i tak teraz myślę to siła faktycznie mnie kręci

Mafra kobieta


Fans ale wiesz... bieganie Nene tez przypadło do gustu, więc jak się nie zmobilizuje na tą siłkę, to zaraza czeka

Kombinuj Viki, kombinuj, bo ostatnio z przyjemnoscia odnotowuje zaraze w odwrocie
1 czolg
2 Paatik
3 nene
4?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
nightingal
Wszystko w Twoich rękach i głowie. Można wszystko. Ale polecam na spokojnie bez spiny.


nie śmiałabym nawet Ciebie prosić o nic już, ale ułożę coś sama i wplotę te ćwiczenia od Ciebie na zębate i łopatki i poproszę o sprawdzenie, pomożesz? żebym się nie zapędziła sama z kozi róg

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
pomogę. Możesz podzielić to co jest na dwa - nie zawsze się da - i tyle.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607750
fanss
Viki
fanss
Nene87
i tak teraz myślę to siła faktycznie mnie kręci

Mafra kobieta


Fans ale wiesz... bieganie Nene tez przypadło do gustu, więc jak się nie zmobilizuje na tą siłkę, to zaraza czeka

Kombinuj Viki, kombinuj, bo ostatnio z przyjemnoscia odnotowuje zaraze w odwrocie
1 czolg
2 Paatik
3 nene
4?


Czekaj, czekaj, Paatik chwilowo kontuzjowana, ale nie wiadomo co będzie jak kolano wyleczy

A w zimie biegać tez można, kwestia odpowiedniego ubioru A jak spadnie śnieg, to jest pieknie i super sie biega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Viki
fanss
Viki
fanss
Nene87
i tak teraz myślę to siła faktycznie mnie kręci

Mafra kobieta


Fans ale wiesz... bieganie Nene tez przypadło do gustu, więc jak się nie zmobilizuje na tą siłkę, to zaraza czeka

Kombinuj Viki, kombinuj, bo ostatnio z przyjemnoscia odnotowuje zaraze w odwrocie
1 czolg
2 Paatik
3 nene
4?


Czekaj, czekaj, Paatik chwilowo kontuzjowana, ale nie wiadomo co będzie jak kolano wyleczy

A w zimie biegać tez można, kwestia odpowiedniego ubioru A jak spadnie śnieg, to jest pieknie i super sie biega

A jakeigo spektykularnego orla mozna wyciac a i drugie kolano w gratisie mozna zalatwic
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROTEINY Z ŻYWNOŚCI KONWENCJONALNEJ I SUPLEMENTÓW - ile potrzeba?

Następny temat

Nowy numer Drużyny Mistrzów - Bosski $ Activlab Team!

WHEY premium