SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] zdrowo i sportowo - Nene87

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 748719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Night - a u ciebie tych uszkodzonych rzeczy nie da się już naprawić? Albo wstawić zamienników? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
Ja po przerwie lubię zawsze to że po tych pierwszych treningach potem progres jest piękny :) można się cieszyć z powolnego dodawania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 36006 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679563
Invidia
Night - a u ciebie tych uszkodzonych rzeczy nie da się już naprawić? Albo wstawić zamienników? :D


Ciężka sprawa z tym naprawianiem. Szkoda pchać łapy w naderwany mięsień jeśli nie jest całkowicie pęknięty przyczep. Raz że kasa dwa że nigdy nie wiadomo czy będzie lepiej niż teraz.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Taka przerwa z bieganiem, innymi formami ruchu to jak nie przerwa tylko zmiana treningu. Ciało się zregeneruję i szybko załapie. Raz, dwa wróci do sił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3406 Napisanych postów 6130 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264498
24.10.2018r.

Rozruch

1a. Przysiady z wyskokiem
1b. Bułgary
1c. RDL z hantlami
1d. HT na jednej nodze
1e. chodzenie na boki z gumą oporową
1f. pompki
x3

+ 2,5km biegu w terenie

jak na rozruch całkiem ok, dzisiaj domsy na pośladkach i dwójkach

Powoli ogarniam się z letargu po fizjo michę też muszę ogarnąć, bo za dużo imprez było w Październiku

oprócz tego wypatrzyłam gdzieś.. chyba u Paatik i Invidii kruka, a, że ostatnio coś tam z jogą kombinuję to podjęłam próby do niego i poniżej moje wypociny




upiekłam też ciastka jaglane z przepisu Paatik i muszę bardzo jej podziękować za niego, bo są mega i będę je piekła baaardzo często moje były z ksylitolem, wiórkami koko, białkiem waniliowym, słonecznikiem i część z jagodami w gratisie dorzucam zdjęcie omleta z sosem truskawkowym





1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 36006 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679563
Ja mam złe doświadczenia z ksylitolem i pieczeniem - dla mnie się robi jakiś gorzki przez wysoką temperaturę - albo jakiś wyczulony smakowo jestem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3406 Napisanych postów 6130 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264498
nightingal
Ja mam złe doświadczenia z ksylitolem i pieczeniem - dla mnie się robi jakiś gorzki przez wysoką temperaturę - albo jakiś wyczulony smakowo jestem.


akurat ksylitol dodałam jak gotowałam kaszę jaglaną na wodzie

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 36006 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679563
Może to jakiś sposób.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627067
A kot polował na kruka czy na ciasteczka?:)
Kruk spokoju więcej wymaga. Ja póki co nie mam cierpliwości wewnętrznej, za dużo mi się ostatnio w domu działo, zebym się umiała wyciszyć do jogi.
Masz silne ręce, jedna czy dwie próby i widać, ze będzie piękne ptaszysko. Na razie "wagi" brakuje - wyczucia ile się do przodu wychylić...


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2018-10-25 08:53:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3406 Napisanych postów 6130 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264498
raz się tak pochyliłam do przodu, że głową wylądowałam na dywanie a kot jak kot, popatrzył i poszedł spać zniesmaczony nudą

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROTEINY Z ŻYWNOŚCI KONWENCJONALNEJ I SUPLEMENTÓW - ile potrzeba?

Wiecej