SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] zdrowo i sportowo - Nene87

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 753733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12166 Napisanych postów 22007 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627423
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Paatik
No i masz babo - wstała i pobiegła 5km. A ja znowu w ogonie na forum...


hahah Paatik dzieli nas kilka lat, więc myślę, że nie można nas porównywać dzisiaj o dziwo nie boli mnie nic, tylko domsy na górze ud

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Nene ta opcja reperowania patrzac na zdjecia nie wyglada zle

A ja mam pytanie z innej beczki- zrzut jest z endomondo? wstyd sie przyznac ale nie wiem jak to pobrac... jak wybieram opcje udostepniania to mi wychodza tylko widoki trasy i na dole czas i dystans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 295 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29999
Nie znoszę tego goowna!! Nie da się wyłączyć "trenera" i co 1 km mi pyerdoli jaki czas, jaki dystans i masakra, no tak mnie to wkurza, że na samą myśl o endomondo mnie sztrzela!!!!

NO MORE FCUKING EXCUSES!
Just cut the bullshit. Start Now.

http://www.sfd.pl/DT__Pixiee_bierze_się_na_poważnie!-t1171224.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12166 Napisanych postów 22007 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627423
Na telefonie jak wejdziesz w trening robisz zrzut ekranu w formie zdjęcia!
Pixiee - wejdz w ustawienia i zmień. Zaraz polubisz.
Osobiście jestem fanką Endomondo. O wiele bardziej intuicyjne niż inne cuda np. mam do polara apkę i mnie wkurza strasznie...


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2018-10-10 11:42:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 295 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29999
Paatik
Pixiee - wejdz w ustawienia i zmień. Zaraz polubisz.
Zmieniony przez - Paatik w dniu 2018-10-10 11:42:03

Nie jestem taki dzban, żeby hejtować, bez próby zmiany w ustawieniach!! P o w a ż n i e nie da się u mnie, obczajałam już instrukcje w necie...

NO MORE FCUKING EXCUSES!
Just cut the bullshit. Start Now.

http://www.sfd.pl/DT__Pixiee_bierze_się_na_poważnie!-t1171224.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
maria1209
Nene ta opcja reperowania patrzac na zdjecia nie wyglada zle

A ja mam pytanie z innej beczki- zrzut jest z endomondo? wstyd sie przyznac ale nie wiem jak to pobrac... jak wybieram opcje udostepniania to mi wychodza tylko widoki trasy i na dole czas i dystans


już pytałam o to dzisiaj w dzienniku Paatik

kabo9
Nene87
Paatik
Pytanie nie jest głupie. Robię zdjęcie ekranu i wysyłam sobie na maila jako zdjęcie... Jaki masz phone?


to u mnie się chyba nie da, mam jakiegoś samsunga chyba J5, więc antyk


przytrzymujesz razem przycisk power i home na chwilę i masz screenshot


inna opcja to zalogowanie się na kompie na konto endomondo i zrobienie zrzutu



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-10-10 08:13:47


ja się zalogowałam na kompie i zrobiłam zrzut.

PixieeX
Nie znoszę tego goowna!! Nie da się wyłączyć "trenera" i co 1 km mi pyerdoli jaki czas, jaki dystans i masakra, no tak mnie to wkurza, że na samą myśl o endomondo mnie sztrzela!!!!


jakiego trenera? ja włączam bieganie daje start i mówi babka "go" i nic więcej

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 295 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29999
Widać co telefon to apka się inaczej zachowuje. Wiesz idę sobie idę, spacerek, MUZYCZKA wszystko pięknie, a tu NAGLE na całą epe jakaś piszcząca baba: 1 km w 10 minut 59 sekund, najszybszy odcinek coś tam, coś tam, coś tam coś tam nawet nie wiem bo nie słucham od razu pękają mi żyłki w mózgu. Po paru razach podziękowałam tej apce. Wolę se potem na guglach sprawdzić ile km przeszłam.

NO MORE FCUKING EXCUSES!
Just cut the bullshit. Start Now.

http://www.sfd.pl/DT__Pixiee_bierze_się_na_poważnie!-t1171224.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12166 Napisanych postów 22007 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627423
W ustawieniach są opcje audio i pięknie można wszystko wyłączyć/wyłaczyć i zmodyfikować. Przynajmniej u mnie działa jak chcę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Paatik
Na telefonie jak wejdziesz w trening robisz zrzut ekranu w formie zdjęcia!
Pixiee - wejdz w ustawienia i zmień. Zaraz polubisz.
Osobiście jestem fanką Endomondo. O wiele bardziej intuicyjne niż inne cuda np. mam do polara apkę i mnie wkurza strasznie...



Zmieniony przez - Paatik w dniu 2018-10-10 11:42:03


Dziekuje :* nie robilam nigdy w zyciu zrzutu ekranu w tel.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROTEINY Z ŻYWNOŚCI KONWENCJONALNEJ I SUPLEMENTÓW - ile potrzeba?

Następny temat

Nowy numer Drużyny Mistrzów - Bosski $ Activlab Team!

WHEY premium