SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT MissInvincible

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1360923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Dokładnie. Najlepsze jest to że mamy tylu ekspertów i żaden oficjalnie nie powiedział jeszcze o skuteczności różnych terapii. Są jakieś pojedyncze artykuły - które podają dość skrajne informacje. Wszystko ściśle tajne - bo tu łapy też pcha big pharma żeby zarobić na swoich produktach. W Polsce nie widziałem żadnego eksperta który by oficjalnie powiedział jakie terapie się stosuje u nas i jak się sprawdzają. Natomiast czytałem sporo artykułów w których badania pokazują że jak się przebada jakieś populacje - to coraz więcej osób ma przeciwciała i przeszli całkiem bezobjawowo tą chorobę. Szwedzi podeszli inaczej do tematu i wcale to nie daje takich złych rezultatów. Osobiście uważam, to całe zamieszanie za globalny eksperyment - taki test przed wielkimi zmianami które się chce nam zafundować jeśli idzie o sposób funkcjonowania świata i całych społeczeństw.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
nightingal
Dokładnie. Najlepsze jest to że mamy tylu ekspertów i żaden oficjalnie nie powiedział jeszcze o skuteczności różnych terapii. Są jakieś pojedyncze artykuły - które podają dość skrajne informacje. Wszystko ściśle tajne - bo tu łapy też pcha big pharma żeby zarobić na swoich produktach. W Polsce nie widziałem żadnego eksperta który by oficjalnie powiedział jakie terapie się stosuje u nas i jak się sprawdzają. Natomiast czytałem sporo artykułów w których badania pokazują że jak się przebada jakieś populacje - to coraz więcej osób ma przeciwciała i przeszli całkiem bezobjawowo tą chorobę. Szwedzi podeszli inaczej do tematu i wcale to nie daje takich złych rezultatów. Osobiście uważam, to całe zamieszanie za globalny eksperyment - taki test przed wielkimi zmianami które się chce nam zafundować jeśli idzie o sposób funkcjonowania świata i całych społeczeństw.


Tak, tak. Też trochę się interesowałem tematem i z tego co się dowiedziałem to etymologia wirusa jest odzwieżęca i najprawdopodobniej został "uwolniony" z labolatorium, bo wirus teoretycznie przeszedł dwa kroki ewolucyjne od razu. Pierwszy - transmisja z jednego nosiciela na drugiego, drugi - transmisja między gatunkami. Kolejna z rzeczy, to też jawne krycie kryzysu, który zbliżał się wielkimi krokami od 2018 roku czekałem na spadki na giełdach, które nastąpiły "bo koronawirus". Również uważam, że jest to sprawdzenie, na ile jesteśmy sobie w stanie pozwolić w razie "w" nakazując ludziom zamykać biznesy, bo przecież do 10go kwietnia w Polsce 52tys firm zostało zamknięty lub zawieszonych. Taki też test jak Państwa stoją z finansami, a u nas kruchutko i stały dodruk gotowki... czekam aż zostanie ujawniona prawdziwa inflacja, nie ta zmanipulowana przez wyjmowanie i dodawanie produktów z koszyka, co raz jak się ją sprawdza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
W każdym razie ciekawe czasy nam się trafiły.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214365
Oficjalne stanowisko WHO mówi o tym, że maseczki nie dają gwarancji ochrony przed wirusem. Mogą tylko zmniejszać ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa i zaleca się zdrowym, młodym ludziom aby je nosili właśnie po to, żeby chronić tych, którzy są bardziej narażeni na zachorowanie jak osoby po 60 roku życia. Oficjalnie zachęca się do noszenia maseczek tylko w miejscach publicznych gdzie ciężko zachować dystans.

Zdaje się, że oficjalne stanowisko WHO od początku wybuchu pandemii było dosyć jasne - żeby maseczek zdrowi ludzie nie nosili - a zdanie zmienili dopiero po dłuższych badaniach, bodajże w połowie czerwca, i nadal jest dosyć luźne pod tym względem - bo mówi się jedynie o zachęcaniu ludzi do ich noszenia w określonych okolicznościach.

To, co dane państwo z tym wszystkim robi to jest nieco inna sprawa. W UK chcą byśmy nosili maseczki w sklepach i w transporcie publicznym - moim zdaniem jest to dosyć rozsądne zalecenie. To, ze w Polsce kazali nosić maseczki do lasu czy parku to inna sprawa.
W UK w ogóle dosyć optymistycznie mówi się o zniesieniu social distancingu do końca roku.

Sami piszecie o tym, ze jest sporo niewiadomych - i właśnie o to chodzi - stanowiska naukowców się zmieniają, państwa reagują różnie - często na wyrost - generalnie jesteśmy pierwszy raz w takiej sytuacji, bo się na taką ewentualność nikt nie przygotował.

Co do etymologii wirusa tez czytałam.
Generalnie jeśli chodzi o wszelkie teorie spiskowe to ja od nich mocno stronię, a przynajmniej podchodzę z ostroznoscią, bo zazwyczaj upraszczają bardzo skomplikowane procesy, żeby dać poszukującym prawdy poczucie komfortu, ze odkryli coś, czego nikt inny nie wie.

Miejmy nadzieję, ze nie jest tak źle jak niektórzy piszą
3

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Ja to bardzo nie lubię jak mi ktokolwiek mówi jak mam żyć mając wątłe argumenty w garści za tym że ma rację. I tyle.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
nightingal
Ja to bardzo nie lubię jak mi ktokolwiek mówi jak mam żyć mając wątłe argumenty w garści za tym że ma rację. I tyle.


Cytując PAD "Bo tak".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
No właśnie

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Niestety amo WHO mocno traciło ostatnio na wiarygodności. A szkoda bo ja jeszcze z czasów studiów pamiętam tą organizację jako właśnie wiarygodne i rzetelne źródło wiedzy. A teraz ... nie wiadomo komu wierzyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty kickboxing

Następny temat

Początki- siłownia POMOC :)

WHEY premium