SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT MissInvincible

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1360951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
missInvincible


W liceum to w pewnym momencie pamietam, ze obciachem było noszenie kanapek do szkoły. Wszystkie cool dzieciaki kupowały coś do jedzenia w sklepiku szkolnym - zazwyczaj były to pizzerinki i baton na deser - kit katy chyba wtedy były na czasie.


U nas były co przerwę chipsy, coca-cola i snickersy
Dosłownie co przerwę się szło
A kanapki zjadłam po kryjomu na lekcjach hahahaaa!

Ale najbardziej z tamtych czasów wspominam dziewczyny (dużo ich było), które odchudzały się permanentnie całymi miesiacami: 2 jabłka i jeden jogurt dziennie tylko...
Na samo wspomnienie mam dreszcze na plecach

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679717
No z tym odchudzaniem to nastolatek to hardcore. Ale młodość dużo potrafi znieść.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214365
U nas tez była dieta jabłkowa. I kopenhaskiej większość dziewczyn wtedy próbowała. Na studiach dukan.

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Maskara

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214365
19/05/20 Redukcja tydzień 9

Aktywność
Kroki: 12,5k
Skakanka: 20min
Trening domowy


Trening

1a. Przyciąganie gumy do brzucha wąsko 3x15
1b. Przyciąganie gumy do dołu klatki szeroko 3x15
2a. Przyciąganie gumy do brzucha jednoracz 3x12
2b. Przyciąganie gumy szeroko do góry klatki 3x15
3. Narciarz 3x15
4a. Wyciskanie 5kg na barki stojąc jednorącz 3x15
4b. Wznosy 5kg bokiem pojedynczo 3x12
5a. Podciąganie gumy do brody 3x15
5b. Wznosy 5kg bokiem w pochyleniu tułowia pojedynczo 3x12

Dzisiaj tylko góra, bo stwierdziłam, ze potrzebuje nieco więcej troski

Dieta 1800kcal

1. Owsiane, dynia, whey, masło z nerkowców, kiwi, brzoskwinia, truskawki, czekolada
2. Kotlet z indyka, ziemniaki, oliwa, kapusta, ogórki, jabłko
3. Szakszuka, bagietka, pomidory, fasolka

Dzisiaj ostatnie dwa odcinki The Last Dance ależ to była seria, niesamowity dokument. Nie spodziewałam się, ze aż tak emocjonalnie do tego podejdę, niektóre gry przeżywałam jakby rozgrywały się na żywo






Zmieniony przez - missInvincible w dniu 19/05/2020 09:34:14
2

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679717
No ja tak samo mam z tym serialem. Wcześniej to śledziłem na żywo - bo to były czasy kiedy żyłem NBA. A teraz mi się to wszystko przypomina i te same emocje które były wtedy kiedy się nocą mecze oglądało. Fajna sprawa.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
tak ten serial zachwalacie, że aż kusi spóbować, tylko, że mnie nigdy koszykówka nie interesowała....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Bardzo fajnie opisuje całą historię zespołu i ich ostatni wspólny sezon "Last Dance".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679717
Ja to co prawda bardziej lubiłem bad boys - czyli Detroit Pistons z czasów ich świetności niż Chicago Bulls - bo grali tak trochę w streetballowym stylu gdzie się nikt nad nikim nie litował, szły łokcie, barki i kolana przy wchodzeniu na kosz, a ja najbardziej lubiłem właśnie streetball. Ale i tak się świetnie oglądał.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679717
Z takich koszykarskich filmów - to bardzo fajny jest też film o Drażenie Petroviću. To smutna historia bo skończyła się wypadkiem samochodowym i jego śmiercią. Ale to był talent na miarę gwiazdy NBA wielkiego formatu. A przy okazji w filmie na przykłądzie koszykówki widać jak się "rozpadała" dawna Jugosławia. Jak najlepsi kumple - Petrović i Divac stali się niemalże wrogami. Polecam. Ja go widziałem kiedyś na TVP sport.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty kickboxing

Następny temat

Początki- siłownia POMOC :)

WHEY premium