SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT MissInvincible

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1360639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
ja też długo nic nie oglądałam, teraz trochę nadrabiam, chociaz bardziej czytam niż oglądam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
Też więcej czytam, choć sam też dużo piszę. Obecnie na tapecie kończę trylogię Harrariego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
My już obejrzeliśmy 3 sezon Ozark i 4 Dom z papieru. Dom z papieru trochę w inną stronę poszedł, a szkoda bo pierwsza seria chyba najlepsza była.
Ja obejrzałem dwa sezony Dark, fajny, ale w drugiej serii już się trochę gubiłem.
Bardzo fajny był Broadchurch, Safe, The Stranger, The Sinner. Podobał mi się też taki młodzieżowy Sex education
Teraz oglądamy Designated Survivor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
Broachchurch i designated survivor widziałam dobre
obczaje the sinner bo nie znam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
a i Dark oglądałam i własnie sobie przypomiałam, że nie dokończyłam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Z wymienionych wyżej polecam The Sinner I Sex Education
A od siebie Unorthodox i Kalifat

Ogólnie to lubię oglądać ale w ''normalnym życiu'' mi na to czasu nie zostaje

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
No ja właśnie z braku czasu wybieram inne ważniejsze dla mnie rzeczy.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
U nas z czasem zrobiło się krucho jak Mały wszedł na 4treningi tygodniowo, bo wiadomo, że 8latek się sam nie ogarnie. No i mi bardzo dużo czasu schodzi w kuchni- dużo bym dała, żebym mogła umieć gotować jakoś szybciej

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214364
Sex Education jest bardzo fajny. The Sinner tez dobry serial - drugi sezon moim zdaniem lepszy od pierwszego.

Dom z papieru to ten hiszpański? Mnie się ciężko przemóc do oglądania innych niż anglojęzyczne - a dokładniej mówiąc amerykańskie, bo z brytyjskimi też często mam problem. Ale mówią, ze ponoć fajny serial.

Designated Survivor przestałam oglądać po paru odcinkach, nie podobał mi się.

Ja ostatnio tylko Better Call Saul i Ozark oglądałam. Wcześniej Peaky Blinders i Suits. Niedługo nowy sezon Billions - to jest jeden z moich ulubionych seriali.

FighterX - ja niedawno skonczyłam ostatnią część z książek Harrariego. Dobrze się czytało Teraz kolejna dobra książka mi się trafiła - Laws of Human Nature i w tym tygodniu mają dotrzeć dwie nowe pozycje - Factfulness i Tworzenie Bogatego Świata. Spodziewam się, ze te będą tez bardzo interesujące.

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
Ciekawe, ciekawe. Ja właśnie Harariego przeplatam innym książkami, ostatnio wpadły Badania Krwi, Mity o Cholesterolu, Upór, Mózg się myli, kilka o finansach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty kickboxing

Następny temat

Początki- siłownia POMOC :)

WHEY premium