SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT MissInvincible

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1361061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
20/03/19
DT 2200kcal
Tydzień 1


Trening C – tyl uda + posladki

1. MC sumo 8/6/6/6/6/6
50/60/70/80/80/80

Nie lubię wracać po długiej przerwie ani do Mc ani do przysiadów. Zawsze muszę wtedy sobie ‚’’przypomniec’’ jak to robić , jak się ustawić itd. Jak widać z ciężarem nie szalałam - łokieć miał się okej. Coś tam po treningu czuję, że lekko go obciążyłam ale nie odczuwam żadnego bólu.





2. HT 8x 2s iso hold / 8x 4s iso hold / 8x 6s iso hold
80/80/80

Poszło lekko. Uwielbiam to ćwiczenie, serio. Niesamowicie fajne dopełnienie MC.

3. Odwodzenie nog na maszynie 12/10/8/16/24+
45/52/59/45/32

Bdb. To niezmiennie moje ulubione ćwiczenie na pośladkowy średni.

4. RDL z kettlami 12/12/12+
16/16/16

Bdb.

5. Odwodzenie nogi z linka na wyciagu w tyl 12x iso hold 1-2s / skos x12 / w tyl 12x iso hold 1-2s / skos x12
8/8/8/8

Miałam robić najpierw uginanie leżąc a później odwodzenie ale stwierdziłam , ze jak zaoram dwójki to nie będę w stanie zrobić odwodzenia. Wydaje mi się , ze w tej kolejności będzie lepiej, bo w uginaniu i tak nie zależy mi na ciężarze a na czuciu mięśniowym.

6. Uginanie nog lezac na maszynie 8/12/8/15
27/23/27/23

Bdb.

Trening dwójek to niezmiennie mój ulubiony trening

Dieta:

1. Owsianka dyniowa
2. Wołowina, ryż, oliwa, warzywa
3. Tuńczyk, awokado, mozzarella, pita, warzywa, banan, jeżyny, whey, wafle

Dzisiaj koledzy uprzejmie wytknęli, ze będzie trzeba dla mnie większe miski kupić

3

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Miss jak robisz owsiankę dyniową? u mnie również przyglądają się z ciekawością na objętość moich porcji jedzenia
Też nie lubię wracać po przerwie do głównych bojów, ale właśnie mnie to czeka teraz

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Dynię pizmową (bo teraz nie ma nigdzie ulubionej holkaido) dzielę na 8 części i wstawiam do piekarnika skórką do góry. Piekę aż zmięknie. Skórkę zdejmuję po upieczeniu lub nie - często obieram dynię ze skórki bezpośrednio przed dodaniem do owsianki.
Także obieram 1 lub 2 kawałki - zależy od rozmiaru dyni - rozgniatamy widelcem w miseczce, dodaję płatki owsiane, zalewam wrzątkiem i odstawiam do nasiąknięcia. W pracy mam płatki błyskawiczne to szybko nasiąkają. Potem dodaję cynamon i whey czekoladowo orzechowy, mieszam, dodaję owoce i orzechy i gotowe
Ja to co się rozkręcę to mam nieplanowaną przerwę i tak w kółko, nie mogę porządnie sprogrwsować.
1

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
a ja widziałam, że okkaido się już pojawia w warzywniakach

tylko narazie isę nei skusiłam, na jesień mnie brzuch bolał od dyni tak, ze przestałam jeść i ogólnie bardziej na blonnik uważam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Ja nie widziałam od jesieni. U mnie po sezonie dyniowym najczęściej dłonie i stopy są tak pomarańczowe, ze ludzie myślą, że przeginam z balsamem brązującym


Zmieniony przez - missInvincible w dniu 21/03/2019 19:35:54

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
21/03/19
DT 2200kcal
Tydzień 1


Trening D – plecy + tyl barkow

1. Podciaganie podchwytem 3s
7/6/6

Nie lubię grubego drążka.

2. Inverted rows trx 10/10+
10/10

Inverty nie takie proste jak by się wydawało wymęczyly mnie, pod koniec lekko ustawienie musiałam zmienić

3. Wioslowanie sztangielka w opadzie 10/8/8
16/18/18

Tu widzę , ze jednak ciężary będą mniejsze niż bym się spodziewała. Ciężko mi było z 18tką. Trzy serie starczą czy jednak robić cztery ? Wyczuwamy się z tym ćwiczeniem. Wrażenia inne niż przy moim standardowym wykonaniu.

4. Sciaganie linek do mostka iso hold 1-2s 10/10/10+
23/27/27x12

Bdb

5. Przyciaganie linek do brzucha iso hold 1-2s 10/10/10+
27/27/27

Ciężko ! Ale weszło w dół najszerszego tak w ogóle - taki efekt miał być ?

6. Face pull 10/12/10/12
9/7/9/7

Tu robiłam ciężarem piorkowym a barki zmasakrowane.

7. Wznosy z linka pojedynczo w opadzie tulowia 12/12
Nie zrobiłam bo nawet po zdjęciu całego obciążenia z wyciągu nie byłam w stanie ruszyć linki do góry! Obadam wszystkie wyciągi , jak wszystkie będą miały aż tak duży opór to zmienię to ćwiczenie.

Muszę przyznać , ze trening wyszedł przednio przez następnych parę godzin czułam mięśnie plecow od góry do dołu - wszystko piekło. Spompowalam się tez na tyle, ze ciasno było zrobiło się w koszuli.

Przed samym treningiem wzięłam udział w jumping squats challenge. W obecności trenera na siłowni trzeba zrobić max liczbę powtórzeń w ciągu 60 sekund. Za pięć dni skontaktują się z osobą, która zrobiła najwięcej
Zrobiłam 59 powtórzeń, nie mam pojęcia czy to dobry wynik ale wydaje mi się , ze całkiem niezły. Oby inne dziewczyny nie oszukiwały na głębokości bo ja robiłam pełne

Dieta :
1. Owsiane, dynia, whey, czeko, orzechy, banan, gruszka
2. Wołowina, ryż, oliwa, brokuły, fasolka szparagowa, pomidory, parmezan
3. Twaróg, makaron, oliwa, sałatka, pół batona owsianego, pół jabłka, suszona ciecierzyca







Zmieniony przez - missInvincible w dniu 21/03/2019 23:25:53

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
21/03/19
DT 2200kcal
Tydzień 1


Trening D – plecy + tyl barkow

1. Podciaganie podchwytem 3s
7/6/6

Nie lubię grubego drążka.

Też nie lubię bo mam krótkie palce.

2. Inverted rows trx 10/10+
10/10

Inverty nie takie proste jak by się wydawało wymęczyly mnie, pod koniec lekko ustawienie musiałam zmienić

Wykonywane w skupieniu na pracy mocno sfatygują zawsze.

3. Wioslowanie sztangielka w opadzie 10/8/8
16/18/18

Tu widzę , ze jednak ciężary będą mniejsze niż bym się spodziewała. Ciężko mi było z 18tką. Trzy serie starczą czy jednak robić cztery ? Wyczuwamy się z tym ćwiczeniem. Wrażenia inne niż przy moim standardowym wykonaniu.

Zrób jak czujesz. Trzy już nie jest źle. jak masz siłę to i czwarta seria nie będzie złym pomysłem. Tu będa inne wrażenia niż standardowe wiosło bo atakujesz go mocniej od dolnego przyczepu. Po zmianie na druga proponowaną wersję bardziej będzie chodziło o wydobycie detali.

4. Sciaganie linek do mostka iso hold 1-2s 10/10/10+
23/27/27x12

Bdb

OK

5. Przyciaganie linek do brzucha iso hold 1-2s 10/10/10+
27/27/27

Ciężko ! Ale weszło w dół najszerszego tak w ogóle - taki efekt miał być ?

Dokładnie tak - początek w tym treningu to atak na dolny przyczep żeby to V na plecach było równomierne od dołu.

6. Face pull 10/12/10/12
9/7/9/7

Tu robiłam ciężarem piorkowym a barki zmasakrowane.

Ciężar ma drugorzędne znaczenie. Poza tym te wiosła i ściągania wykonane przed już swoje z tyły barku zrobiły - tym ćwiczeniem dopełniasz dzieła.

7. Wznosy z linka pojedynczo w opadzie tulowia 12/12
Nie zrobiłam bo nawet po zdjęciu całego obciążenia z wyciągu nie byłam w stanie ruszyć linki do góry! Obadam wszystkie wyciągi , jak wszystkie będą miały aż tak duży opór to zmienię to ćwiczenie.

W razie czego jest na co zmieniać.

Muszę przyznać , ze trening wyszedł przednio przez następnych parę godzin czułam mięśnie plecow od góry do dołu - wszystko piekło. Spompowalam się tez na tyle, ze ciasno było zrobiło się w koszuli.

W sumie o to chodziło.

Przed samym treningiem wzięłam udział w jumping squats challenge. W obecności trenera na siłowni trzeba zrobić max liczbę powtórzeń w ciągu 60 sekund. Za pięć dni skontaktują się z osobą, która zrobiła najwięcej
Zrobiłam 59 powtórzeń, nie mam pojęcia czy to dobry wynik ale wydaje mi się , ze całkiem niezły. Oby inne dziewczyny nie oszukiwały na głębokości bo ja robiłam pełne

Nieźle.

Dieta :
1. Owsiane, dynia, whey, czeko, orzechy, banan, gruszka
2. Wołowina, ryż, oliwa, brokuły, fasolka szparagowa, pomidory, parmezan
3. Twaróg, makaron, oliwa, sałatka, pół batona owsianego, pół jabłka, suszona ciecierzyca



BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
missInvincible

4. Rotatory 3x15
2/2/2
Nie pamietam jak to ćwiczenie się nazywa - odwodzenie sztangielek w bok, stojąc, łokcie przyklejone do tułowia.


Nie lepiej w tym ćwiczeniu użyć linki wyciągu, gdzie miałabyś stałe napięcie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Tygrysekk
missInvincible

4. Rotatory 3x15
2/2/2
Nie pamietam jak to ćwiczenie się nazywa - odwodzenie sztangielek w bok, stojąc, łokcie przyklejone do tułowia.


Nie lepiej w tym ćwiczeniu użyć linki wyciągu, gdzie miałabyś stałe napięcie?


Zdecydowanie lepiej. Bo żeby rotatory popracowały przy użyciu sztangielki to trzeba się położyć na boku a nie stać.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty kickboxing

Następny temat

Początki- siłownia POMOC :)

WHEY premium