SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT MissInvincible

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1361052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Nie wiem czy Ci juz to pisalam ale mam wrazenie ze czego sie nie tkniesz to wychodzi z tego cos mega. Czy to Twoja praca, czy treningi, czy gotowanie, a teraz jeszcze ten wyjazd, fotki, no co bym nie wymienila to wszystko sie zgadza :P

Zdjecia faktycznie robia wrazenie no i najlepsze zostawilas na koniec. Trzy ostatnie sa po prostu amejzing

Domyslam sie ze organizacja sama sie zajelas, wiec zapytam ile czasu Ci to zajelo i czy z gory wiedzialas gdzie chcesz pojechac i co zobaczyc? Czy po prostu dluzszy czas juz myslalaas o tym wyjezdzie i tworzylas taka liste miejsc do odwuedzenia?
1

Moj pierwszy dziennik
http://www.sfd.pl/DT_redukcja_Maria1209-t1113012.html
Dziennik z wyzwania posladkowego
http://www.sfd.pl/BAD_ASS_SQUAD_maria1209-t1120394.html pods. s. 30

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
jeju jak pięknie.. zazdroszczę, chciałabym kiedyś tam dotrzeć, może się uda
a wiewiór po prostu boski i te górskie widoki...no po prostu pięknie

ostatnio oglądałam vlogi Jacka Bilczyńskiego na youtubie właśnie z USA, też polecam, bardzo fajnie zrobione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Super relacja!! Mi szczerze mówiąc patrząc własnie na zdjęcia czy vlogi najbardziej podobają się "atrakcje" związane z naturą i przyrodą w USA a nie kultowe miejsca. Oczywiście też by się chciało zobaczyć ale to nie najważniejsze.

No i super wygladasz. Nóżki się pięknie prezentowały :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wow! Super relacja i zdjęcia... Grand Canion moje marzenie. Pięknie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
cudna relacja !!! i dzieki za odpowiedz na milon pytan na privieeee, teraz to dopiero nie moge sie docekac

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 107 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 33365
Jakie piękne zdjęcia i widoki <3 Skoro nie oddają tego jak tam było pięknie to aż boję się pomyśleć jak to musiało wyglądać na żywo. Ostatnie zdjęcie wymiata :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Nikki
Super sprawa Miss takie wakacje do USA też mi się gdzieś tam marzą...może kiedyś się uda tak pozwiedzać właśnie te kultowe miejsca, póki co dzięki za przedsmak w postaci fotek :)


Warto się wybrać i zobaczyć wszystko na własne oczy :)


anubis84
Ostatnie foto po prostu wymiata


Zgadzam się !

Teapot
SUPER relacja. Swietne fotki i opisy :) I w ogole fajna trasa.
Bardzo zazdroszczę Yosemite, bo jak USA w ogole mnie nie ciagna to tam musze kiedys dotrzec.



W Yosemite jest pięknie :) jest sporo ciekawych szlaków - włącznie z możliwością wspinaczki na Half Dome - tylko tam trzeba aplikować o przepustkę , nam się nie udało dostać niestety. Ale jest niepowtarzalny klimat, i fajnie mieszkać tak w środku lasu, obcować z naturą, znaleźć się jakby w zupełnie innej rzeczywistości.

Nene87
Rewelacja! Sama wszystko organizowałaś?


Tak :) to była naprawdę długo planowana wycieczka ale sama organizacja sprawiła mi wiele frajdy.

nightingal
No i fotorelacja bomba. Zazdroszczę - też mi się marzy taki wypad, ale chyba raczej tylko sobie pomarzę.


Dzięki . Może się uda kiedyś pojechać jeśli bardzo będziesz chciał :)

nightingal
No i fotorelacja bomba. Zazdroszczę - też mi się marzy taki wypad, ale chyba raczej tylko sobie pomarzę.

Fajnie , ze fotorelacja się podoba. Szkoda tylko, ze Sfd tak okrutnie przetwarza i zmniejsza jakość zdjęcia i nie są tak dobrej jakości jak oryginalne foty :(

maria1209
Nie wiem czy Ci juz to pisalam ale mam wrazenie ze czego sie nie tkniesz to wychodzi z tego cos mega. Czy to Twoja praca, czy treningi, czy gotowanie, a teraz jeszcze ten wyjazd, fotki, no co bym nie wymienila to wszystko sie zgadza :P

Zdjecia faktycznie robia wrazenie no i najlepsze zostawilas na koniec. Trzy ostatnie sa po prostu amejzing

Domyslam sie ze organizacja sama sie zajelas, wiec zapytam ile czasu Ci to zajelo i czy z gory wiedzialas gdzie chcesz pojechac i co zobaczyc? Czy po prostu dluzszy czas juz myslalaas o tym wyjezdzie i tworzylas taka liste miejsc do odwuedzenia?

Dziękuje kochana :) to bardzo bardzo miłe.

Do stanów od dawna chciałam jechać, powiedzieliśmy sobie razem z chlopakiem, ze pojedziemy jak skończymy 25tke (chodzi o ubezpieczenia samochodowe itp), z rok przed wyjazdem zaczęłam już tworzyć plan bardziej na poważnie. Wiedziałam, ze to będzie West Coast, najpierw stawiałam na LA, Las Vegas i wielki kanion a potem lista sie rozszerzyła na SF i Yosemite. Trzeba było obliczyć trasy, jak długo zajmie dojazd z miasta do miasta, zrobić bardzo dokładny research co chcemy zobaczyć i ile czasu w danym miejscu będziemy potrzebować. To chyba zajęło najwiecej czasu, potem poszło bukowanie mieszkań i atrakcji no i bardzo duży research knajp , bo nie cierpię płacić za niedobre jedzenie!

cod123
jeju jak pięknie.. zazdroszczę, chciałabym kiedyś tam dotrzeć, może się uda
a wiewiór po prostu boski i te górskie widoki...no po prostu pięknie

ostatnio oglądałam vlogi Jacka Bilczyńskiego na youtubie właśnie z USA, też polecam, bardzo fajnie zrobione


Oglądałam wszystkie vlogi Jacka , bardzo lubię i jego i Gosię, chlopak super montaże robi :)

paula.cw
Super relacja!! Mi szczerze mówiąc patrząc własnie na zdjęcia czy vlogi najbardziej podobają się "atrakcje" związane z naturą i przyrodą w USA a nie kultowe miejsca. Oczywiście też by się chciało zobaczyć ale to nie najważniejsze.

No i super wygladasz. Nóżki się pięknie prezentowały :P



Ja mam słabość do USA , wszystko mi się kojarzy z setkami filmów i gier, miałam ogromną frajdę. I ciężko znaleźć inne miejsce na świecie, które miało by dla mnie taką wartość mentalną. Ale tez były miejsca czy pewne aspekty tego kraju, które totalnie mnie rozczarowały i mi się nie podobały , ale właśnie chodzi o doświadczenie tego wszystkiego na własnej skórze.
Teraz wiem co i jak ;)

Dziękuję!


Tsubame33
Wow! Super relacja i zdjęcia... Grand Canion moje marzenie. Pięknie.


Oj piękny jest Kanion :)

bziubzius
ale przepięknie <3
cudowna relacja



Julietta
cudna relacja !!! i dzieki za odpowiedz na milon pytan na privieeee, teraz to dopiero nie moge sie docekac


Pisz kiedy chcesz kochana. Życzę Wam cudownego wyjazdu :)

polemartyna
Jakie piękne zdjęcia i widoki <3 Skoro nie oddają tego jak tam było pięknie to aż boję się pomyśleć jak to musiało wyglądać na żywo. Ostatnie zdjęcie wymiata :D


Oj nie oddają , fajnie mieć te zdjęcia na pamiątkę ale na żywo to było po prostu woow.

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
W ogóle przejechaliśmy w dwa tygodnie 3200km. Ja oczywiście jako naczelny nawigator bo przecież prawa jazdy nie mam. Ale aktywnie uczestniczyłam w jeździe samochodem poprzez NIE SPANIE

A te ich drogi są chore. Z Yosemite do Las Vegas były takie pustki, ze jak by nam się np samochod zepsuł to nie wiem co byśmy zrobili - kurde ani jednego sklepu przez 300km a jak po 300 jakiś się trafił to taka stara rozpadająca się stacja benzynowa.
Tak samo z kanionu do LA prosta autostrada przez 600km. I dookoła pustka. Nie mogłam się nadziwić ile tam jest niezagospodarowanych terenów.




2

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
pustki czyli tak jak na filmach z ameryki jedzie drogą a tam jakaś stara stacja benzynowa i nic więcej

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty kickboxing

Następny temat

Początki- siłownia POMOC :)

WHEY premium