SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT MissInvincible

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1360964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214365
Iiii w końcu czas zacząć redukcję.
Można powiedzieć, że od lipca byłam na rekompie także minęła kupa czasu. Kalorie w tym okresie były różne ale z tendencją wzrostową - od 1900/1700 do 2600/2300. Pomiary w zasadzie cały czas stabilne, najbardziej urosłam w plecach, bo wg. miarki 4cm, natomiast dolne partie prawie bez zmian w obwodach - wredny dół.

Redukcji nie planuję zbyt wyczerpującej, szkoda mi zdrowia na pierdoły, chociaż z chęcią bym zgubiła parę kilo, gdyby się dało bez zarzynania. W obecnym stanie trochę przeszkadza mi, że góra ciała jest puchata i bez kształtu, mogłoby tego tłuszczu trochę zlecieć. Ale tak poza tym jest spoko i czuję się ze sobą dobrze.

Plan jest 2 tygodnie na deficycie i 2 tyg na zerze - albo coś w ten deseń.
Trzymajcie kciuki, żeby ten sposób był skuteczny, bo dotychczas moje średnie tempo redukcyjne to -1cm na dwa miesiące

Night, tak jak ustaliliśmy - jak będziesz miał czas to skonsultujemy nowy plan treningowy.
Troszkę ostatnio moje zainteresowanie względem treningu ucieka w inną stronę i zastanawiam się czy weźmiesz moje postulaty pod uwagę. Nie do końca chce mi się trenować typowo bodybuildingowo - szczególnie góry ciała - bo poślad i dwójeczki to zawsze Wolałabym umieć się podciagnąć 15 razy czy zrobić 100 pompek czy muscle upy czy pompki z toes touch. Skakanka mnie cały czas mega kręci. Miałam się dowiedzieć co dokładnie mam na myśli, kiedy mówię, że chciałabym pracować nad szybkością czy zwinnością i do tej pory nie potrafię się określić czy znaleźć treningu, który by mi się podobał - buszowanie po internecie w poszukiwaniu odpowiedzi kończy się na tym, że oglądam na YT treningi atletów, jak np. zawodników NFL i to mnie kręci
1

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Trzymam kciuki, a ze opieke masz fachowa to tym razem moze byc latwiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
czyli chcesz lecieć 2 tyd deficyt i 2 tyg zero i tak kilka razy na zamianę? może być fajnie,. choć nie w moim stylu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Po prostu ciągnie Cię do bycia pro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Albo kręcą Cię atleci i zawodnicy


Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-02-27 16:39:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214365
Maria - dziéki, to zdecydowanie, i treningowo i dietetycznie jestem w dobrych rękach

Natalia - no jakoś tak, zobaczymy w trakcie ale planowo 2/2 tygodnie.

Eve - no może jeszcze do jakiejś drużyny footballowej się zapiszę

Tsubame - fajni są i miło się ich ogląda , nie zaprzeczę chociaż ich skille bardziej mnie kręcą

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
missInvincible
Iiii w końcu czas zacząć redukcję.
Można powiedzieć, że od lipca byłam na rekompie także minęła kupa czasu. Kalorie w tym okresie były różne ale z tendencją wzrostową - od 1900/1700 do 2600/2300. Pomiary w zasadzie cały czas stabilne, najbardziej urosłam w plecach, bo wg. miarki 4cm, natomiast dolne partie prawie bez zmian w obwodach - wredny dół.

Redukcji nie planuję zbyt wyczerpującej, szkoda mi zdrowia na pierdoły, chociaż z chęcią bym zgubiła parę kilo, gdyby się dało bez zarzynania. W obecnym stanie trochę przeszkadza mi, że góra ciała jest puchata i bez kształtu, mogłoby tego tłuszczu trochę zlecieć. Ale tak poza tym jest spoko i czuję się ze sobą dobrze.

Plan jest 2 tygodnie na deficycie i 2 tyg na zerze - albo coś w ten deseń.
Trzymajcie kciuki, żeby ten sposób był skuteczny, bo dotychczas moje średnie tempo redukcyjne to -1cm na dwa miesiące

Night, tak jak ustaliliśmy - jak będziesz miał czas to skonsultujemy nowy plan treningowy.
Troszkę ostatnio moje zainteresowanie względem treningu ucieka w inną stronę i zastanawiam się czy weźmiesz moje postulaty pod uwagę. Nie do końca chce mi się trenować typowo bodybuildingowo - szczególnie góry ciała - bo poślad i dwójeczki to zawsze Wolałabym umieć się podciagnąć 15 razy czy zrobić 100 pompek czy muscle upy czy pompki z toes touch. Skakanka mnie cały czas mega kręci. Miałam się dowiedzieć co dokładnie mam na myśli, kiedy mówię, że chciałabym pracować nad szybkością czy zwinnością i do tej pory nie potrafię się określić czy znaleźć treningu, który by mi się podobał - buszowanie po internecie w poszukiwaniu odpowiedzi kończy się na tym, że oglądam na YT treningi atletów, jak np. zawodników NFL i to mnie kręci





Do treningów takich jak robią np zawodnicy NFL trzeba mieć odpowiednie warunki, musisz to wziąć pod uwagę. A dwa to nie są treningi, które byś mogła zrobić sama - musi być trener lub chociaż jakiś bardzo ogarnięty w temacie partner treningowy. Bez tego wielu rzeczy nie zrobisz. Kolejna rzecz to specjalny sprzęt. "Sanki" by się przydały, bardzo długie gumy, bieżnia itd. itp. Na żywo - bardzo chętnie bym coś takiego poprowadził - przez neta nie ma to większego sensu, bo to trzeba widzieć cały trening i obserwować bacznie trenowaną osobę. To o czym piszesz to jest obszar mojego wielkiego zainteresowania - natomiast to ma sens tylko i wyłącznie przy bezpośredniej interakcji trenujący - trener.

Teraz pomysł z pompkami, podciąganiami itp. na "górę" oraz klasycznym "piłowaniem" dołu też mi się średnio widzi. Tak trenowany dół osłabia potencjał całego ciała - jest ono wtedy o wiele mniej funkcjonalne - choćby jakieś funkcje stabilizacyjne tak zaoranych mięśni nóg czy pośladków będą osłabione, gorszy czas reakcji. Więc pójście w pompki i podciągania musiałby się odbić też na innym charakterze treningu dołu. Na pewno odpadają takie składanki pompujące zupełnie.

Żeby to jakoś pogodzić można zostawić ramę treningu siłowego a jako "obudowa" różne funkcjonalne bardziej ćwiczenia. Przy czym nie będzie tam kulturystyki, nie będzie metod intensyfikacyjnych.

Musisz się zastanowić bo wszystkich pomysłów według mnie pogodzić się nie da.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214365
Ale treningi mają świetne albo ma się ochotę rzucić wszystko i lecieć na siłownię albo oglądać i podziwiać z motylkami w brzuchu bardzo imponuje mi ich sprawność i same treningi są mega ciekawe. A że dużo sprzętu, miejsca, akcesoriów potrzeba to wiem niestety - może jak już dostałam tę visę to hameryki to zostanę i zacznę u nich trenować

Oglądaliście serial Ballers? Ja przy samej czołówce serialu mam ochotę wybiec z domu i lecieć na siłownię, tak na mnie to działa

Dzięki za profesjonalną odpowiedź. Ja wiem, że moje pomysły się zawsze wykluczają.

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214365
27/02/18
DT redu dzień 1


Miałam zrobić trening dokładnie jak w planie ale zabierając się do bułgarów czułam, że jeszcze mnie boli nieco w okolicach zginacza biodra i stwierdziłam, że bułgary odpuszczę. Wiem, że rdl to nie jest dobry zamiennik no ale proszę przymknąć oko

Trening

1. Wykroki chodzone na szeroko 12/12/12/12+
(cc) 15/15/15/15x12
2. Chodzenie z gumą na boki 3x50
3. RDL z hantlami 4x12
18/18/18/18
4. Wyciskanie sztangi zza karku 12/10/8/12/14+
12/20/25/20/17x13
5. Wyciskanie sztangielek na skosie 15/12/9/12+
8/10/14/12
6. Face pull leżąc 12/15/12/15+
8/6/8/6

+ 25 min biegu na bieżni, (4,5km)

Mówiłam, że ze mną ostatnio coś nie tak - zrobiłam kardio i to jeszcze na bieżni ale bardzo dobrze mi z tym było i świetnie się czułam jak już z tej bieżni zeszłam. W ogóle spodziewałam się, że przebiegnę max 10min i padnę trupem a tu 25min równego biegu i nie umarłam! Jestem z siebie zadowolona, chyba będę to robić częściej - no i lepiej by było biegać na dworze ale akurat w tym tygodniu pada śnieg! Ewenement w UK! Jestem z tego powodu przeszczęśliwa, pięknie jest.

Dieta 2170kcal 149/60/290

28/02/18
DNT Redu dzień 2


Nic nie robiłam, nawet nie mogłam rowerem do pracy jechać, bo śnieg trochę pospacerowałam w przerwie w pracy.

Dieta 1830 kcal 135/60/215
Drugi dzień a ja już głodna


Zmieniony przez - missInvincible w dniu 01/03/2018 10:16:57

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
missInvincible
Ale treningi mają świetne albo ma się ochotę rzucić wszystko i lecieć na siłownię albo oglądać i podziwiać z motylkami w brzuchu bardzo imponuje mi ich sprawność i same treningi są mega ciekawe. A że dużo sprzętu, miejsca, akcesoriów potrzeba to wiem niestety - może jak już dostałam tę visę to hameryki to zostanę i zacznę u nich trenować

Oglądaliście serial Ballers? Ja przy samej czołówce serialu mam ochotę wybiec z domu i lecieć na siłownię, tak na mnie to działa

Dzięki za profesjonalną odpowiedź. Ja wiem, że moje pomysły się zawsze wykluczają.






No to jeszcze poproszę o info w jakim kierunku ostatecznie ten trening ma iść - bo jestem w kropce i nie wiem ostatecznie czego potrzebujesz.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty kickboxing

Następny temat

Początki- siłownia POMOC :)

WHEY premium