SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT MissInvincible

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1359512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Tzw nalot surykatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6517 Napisanych postów 36025 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679700
No jest szał. U mnie to wręcz niespotykany w ostatnich latach.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10059 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214358
Surykatki sa slodkie wiec nie wiem czy mi ta nazwa pasuje

Tetiszeri - dzieki; ale Ci sezonowcy w tym roku wyjatkowo wytrwali od stycznia maja bardzo dobra passe; zreszta fitness teraz taki popularny, ze zaczynam sie bac, ze w ogole im sie nie znudzi

Night - wszystko co robie, robie na wlasna odpowiedzialnosc, wiec na pewno nie przyszloby mi do glowy obwiniac Ciebie czy kogokolwiek innego za wlasne bledy.


Dobra jeszcze raz od poczatku jak to z tymi plecami jest :

1. poltora miesiaca temu bylam u fizjo :
- od razu po sklonie tulowia widac bylo , ze miednica jest krzywa
- lewa lopatka 2cm wyzej niz lewa - po skonczonej sesji lopatka w dobrej pozycji, ale fizjo uprzedzil , ze najprawdopodobniej bd wracac do tego stanu
- pasmo biodrowo-krzyzowe spiete, prawa strona - rozmasowane, ustawione, po skonczonej sesji wszystko wygladalo poprawnie;
- ogolnie rozmasowal mnie cala poczawszy od prawej stopy po lewy bark, powiedzial, ze napiecia moga byc caly czas nastepstwem skreconej prawej kostki (ktora babrala mi sie przez pol roku; a prawie rok jeszcze czulam w niej bol jak tylko nierowno stanelam)
2. fizjo sie dziwil, ze mnie plecy nie bola, wiec mi wykrakal bo niedlugo po wizycie zaczely mnie pobolewac, potem mialam te 4 dni kumulacji, kiedy sie schylac nie moglam, a teraz to tak jak pisze na biezaco.
3. wydaje mi sie, ze to staw biodrowo -krzyzowy , bo bol i objawy mam podrecznikowo, jak na obrazku



Kurcze ja sie nie znam na sluzbie zdrowia w UK rezonans prywatnie to koszt £200 + , nastomiast na nhs nie wiem czy mi doktor przepisze, bo tutaj to zwyklych badan krwi sie nie doprosisz. Ale mozna by bylo sprobowac, przy czym musialabym zaczac od zapisania sie do GP (lekarza ogolnego) bo jak mieszkam 4 lata w Anglii, tak jeszcze ani razu u lekarza nie bylam
Bo prywatnie to odpada, w tamtym miesiacu ok tysiaka na sprawy zdrowotne w Polsce mi poszlo, budzet na razie wyczerpany , bo w maju kolejna runda. Zostaje mi wizyta u innego fizjo ale tak przeczekuje, bo jest lepiej, poza akcjami, kiedy dzialam na wlasna niekorzysc, jak dzisiaj. Musze jeszcze poczytac co i jak.

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6517 Napisanych postów 36025 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679700
missInvincible


Night - wszystko co robie, robie na wlasna odpowiedzialnosc, wiec na pewno nie przyszloby mi do glowy obwiniac Ciebie czy kogokolwiek innego za wlasne bledy.



To że Ty mnie nie będziesz obwiniać nie zmieni faktu że sam będę zły na siebie że stanowczo nie powiedziałem stop.

Na serio kręgosłup to nie żarty. Oby to nie był problem właśnie z nim. Ja wiem ile to kosztuje zdrowia i cierpliwości żeby wyjść na prostą. Nie chciałbym żebyś musiała przechodzić podobne męki.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1794 Napisanych postów 2909 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 73473
Miss zawsze możesz wypróbować belt squat

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10059 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214358
nadine 21
Miss zawsze możesz wypróbować belt squat


Hmm o tym nie myslalam w sumie, bo pasa nie posiadam. Mnie boli jak schodze ponizej kata prostego , nie jestem pewna czy pas by zupelnie zniwelowal ten bol?

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6517 Napisanych postów 36025 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679700
Dość trudne technicznie ćwiczenie bo mocno trzeba walczyć o stabilizację.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Hahah, ja jestem takim troche sezonowcem, a raczej osoba 'od nowego roku biore sie za siebie'
Mam nadzieje ze nie skoncze jak typowy przedstawiciel tego gatunku

Co to jest "Zestaw malego cierpietnika"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6517 Napisanych postów 36025 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679700
Teapot


Co to jest "Zestaw malego cierpietnika"?



Parę stron wcześniej jest dość szczegółowy opis.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
nightingal
Dobra moja droga - pomysł jest taki. W treningu C na koniec idziesz do tej samej maszyny na uginanie nóg leżąc. Zakładasz jakiś ciężar i robisz bardzo powolne ugięcie (około 2-3 sekund) następnie przytrzymujesz napięcie w szczycie fazy koncentrycznej (2 sekundy) i powoli (2-3 sekundy) opuszczasz ciężar do pozycji wyjściowej. Robisz takich powtórzeń 9. Po tych 9 powtórzeniach robisz 12 powtórzeń szybko i dynamicznie - najlepiej z tym samym ciężarem. Jeśli się nie uda to lekko zmniejszasz ciężar. Po 2 takich seriach powinnaś mnie zacząć szczerze nienawidzić. Jeśli dasz radę trzecią to uważam, że po tym wyślesz mi informację, że chcesz mnie zabić za takie pomysły.

Znalazlam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty kickboxing

Następny temat

Początki- siłownia POMOC :)

WHEY premium