SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT- Masujemy, abuhamza.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 271 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10000
tylko czym zrobić ten filmik:d, robie takie dwie nogi troche szerzej niż szerokość barków, bez skręcanie tułowia, łokieć przy Ciele, ale 2 powtórzenia to nie wiem czy sie opłaca, nie lepiej pompki na trzech krzesłach? z plecakiem;]? albo pompki z nogami wyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
mozesz robic ta pompke jednoracz, ale opierasz ja o krzeslo a nogi na ziemi, wtedy wiekszosc idzie ciezaru na nogi a ty zrobisz wieecej powt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 271 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10000
czaje, dzieki gsmt jako jedyny mi tu pomogłeś:/ postawił bym Ci skrzynke piwa, no ale wszystko wydałem na ryż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Też uważam, że split (partia 1x tydzień) bez obciążenia, mija się z celem. Nie dostarczysz takiego bodźca, żeby mięsień musiał się regenerować tydzień.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 271 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10000
Tak, tak wiem.. ale ja tam miałem partie 2x/tyg. No ale nic, jednak przejde na tego FBW:

A)
Nogi: Przysiady jednonóż 4s
Plecy: Podciąganie neutralne 4s
Klatka: Dipsy 4s
Barki: Pike push ups 3s
Triceps: Francuskie wyciskanie "hantelki" 3s
Biceps: Unoszenie "hantelki' na biceps 3s


B)
Nogi: Przysiad bułgarski 4s
Plecy: Podciąganie nachwytem "małpi chwyt" 4s
Klatka: Pompki jednorącz 4s
Barki: Handstand Push ups 3s
Triceps: K2 3s
Biceps: Podciąganie podchwytem(obciązenie)


Zakres powt. 8-12
Dni Treningowe: T(A)-W-T(B)-W-T(A)-W-T(B)-W-W

Zmieniony przez - abuhamza w dniu 2013-04-15 18:01:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Dorzuć coś na brzusio, dwugłowe ud i łydki.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 271 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10000
A)
Nogi: Przysiady jednonóż 4s
Plecy: Podciąganie neutralne 4s
Klatka: Dipsy 4s
Barki: Pike push ups 3s
Triceps: Francuskie wyciskanie "hantelki" 3s
Biceps: Unoszenie "hantelki' na biceps 3s
Unosze nóg w zwisie na drązku 3s


B)
Nogi: Dwugłowe UD 4s
Plecy: Podciąganie nachwytem "małpi chwyt" 4s
Klatka: Pompki jednorącz 4s
Barki: Handstand Push ups 3s
Triceps: K2 3s
Biceps: Podciąganie podchwytem(obciązenie) 3s
Łydki: Wspięcia na palce 3s


Dwugłowe UD: https://www.sfd.pl/dwugłowe_uda__ćwiczenie_dla_osób_nie_posiadająchych_sprzętu!-t342298.html  RYS .2

Może być?:)

Zmieniony przez - abuhamza w dniu 2013-04-15 18:11:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Może, może też być żuraw.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 271 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10000
Dzieki bardzo, sog leci. No więc jutro odpoczynek, i lece z tym nowym planem;) Dzieki gsmt i venc1Lq
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 271 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10000
Wiecie co tak czytam tego lafaya i czytam.. i chyba jednak spróbuje tej metody treningowej.. co będzie to będzie.. zaraz zrobie test i zobaczymy wyniki.. nie krzyczcie na mnie:d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy - ocena

Następny temat

Domator ocena

WHEY premium