SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Macek 2018

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 47284

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
LiptonS
maceek
fanslaska
Z jakim ciężarem te 9 serii w przysiadzie tylnym?

2x80, 2x90, 2x100, 2x110 1x120

P.S. a Fan nie byłby Fanem jakby o kilogramy nie zapytał




Zmieniony przez - maceek w dniu 2018-02-26 19:38:27


To ja zapytam jakimi ciężarami operujesz na klatę ?
No i czy naprawdę zamierzasz zmasować się do 100kg ?


Z moją zerwaną klatką to nie ma możliwości operowania jakimś zacnym tonażem. Sztanga płaska to max 80-100kg hantle to max 30-40kg, zależnie od dnia, a i tak załącza się "światełko" i blokada w głowie. W ćwiczeniach na klatkę jak nigdzie staram się wykorzystać TUT i zabawę z różnymi fazami ruchu...chociaż tyle.
A co do masowania to taki plan jest. Zobaczę jak pójdzie, W trakcie pewnie jakieś minicuty. Albo jak znudzi mnie opychanie się żarciem to znowu wytnę na papier i tyle będzie z masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
maceek

Z moją zerwaną klatką to nie ma możliwości operowania jakimś zacnym tonażem. Sztanga płaska to max 80-100kg hantle to max 30-40kg, zależnie od dnia, a i tak załącza się "światełko" i blokada w głowie. W ćwiczeniach na klatkę jak nigdzie staram się wykorzystać TUT i zabawę z różnymi fazami ruchu...chociaż tyle.
A co do masowania to taki plan jest. Zobaczę jak pójdzie, W trakcie pewnie jakieś minicuty. Albo jak znudzi mnie opychanie się żarciem to znowu wytnę na papier i tyle będzie z masy


Dawno temu zerwałeś ? Co spowodowało uszkodzenia klatki ? Duży masz teraz ubytek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
LiptonS
maceek

Z moją zerwaną klatką to nie ma możliwości operowania jakimś zacnym tonażem. Sztanga płaska to max 80-100kg hantle to max 30-40kg, zależnie od dnia, a i tak załącza się "światełko" i blokada w głowie. W ćwiczeniach na klatkę jak nigdzie staram się wykorzystać TUT i zabawę z różnymi fazami ruchu...chociaż tyle.
A co do masowania to taki plan jest. Zobaczę jak pójdzie, W trakcie pewnie jakieś minicuty. Albo jak znudzi mnie opychanie się żarciem to znowu wytnę na papier i tyle będzie z masy


Dawno temu zerwałeś ? Co spowodowało uszkodzenia klatki ? Duży masz teraz ubytek ?


Jakieś będą 3-4 lata. Rozgrzewka sztangą na płaskiej przy 19 ruchu niecałe 120kg ( za długi okres robienia siły, za słaba regeneracja, nie wsłuchiwanie się w organizm, za dużo kg, itp). Części przyobojczykowej nie ma praktycznie wcale, podobnie przy barku, właściwie 3/4 powierzchni zerwana, jakoś tak pamiętam po konsultacji i usg.
Na niektórych fotkach w moich DT widać.
P.S. ale zawsze mogło być gorzej...mogłem zerwać oba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
To nie fajnie, a no widzę takie wgłębienie na twojej klacie, tragedii nie ma. Nie dało się nic operacyjnie z tym zrobić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
E. 19ruch 120kg na rozgrzewkę - jest tu jakiś cwaniak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130944
fanslaska
E. 19ruch 120kg na rozgrzewkę - jest tu jakiś cwaniak?
To było niecałe 120kg!
Taki cwaniak jak fan musiał to przeoczyć!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
No właśnie niecałe 120...proszę nie dokładać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kto robi na rozgrzewkę 119x19 niech pierwszy rzuci kamień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
LiptonS
To nie fajnie, a no widzę takie wgłębienie na twojej klacie, tragedii nie ma. Nie dało się nic operacyjnie z tym zrobić ?

Wtedy usłyszałem, że "ręka w temblak i kontrola za 6 miesięcy to się pomyśli co dalej"
Cóż pełen profesjonalizm, a doktor w szpitalu spytał czy może zobaczyć bo zerwanej klatki jeszcze nie widział
Teraz można by pociachać ale zrostów będzie tyle, że sprawność mięśnia będzie zerowa i prawdopodobnie żadnych ćwiczeń już nigdy. W takim stanie jak teraz to chociaż coś mogę pomachać. Może jak na Olympie będę się szykować to rozważę za i przeciw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
fanslaska
Kto robi na rozgrzewkę 119x19 niech pierwszy rzuci kamień

Ten który myśli, że jest niezniszczalny i nad wszystkim ma kontrole... póżniej ma zerwaną klatkę
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czas na trudny wybór dyscypliny Siła vs Kondycja!

Następny temat

IHS Test nr 2 -siła i dynamika wg Kacperk524

WHEY premium