SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Hospodyni

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 21190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 299 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5025
Następnym razem zamiast GB dam HT, może mi podejdzie, a jak nie to będę robiła przysiad na boxa. Przy GB okropnie bolą mi dwójki, dzisiaj chciałam dorobić jeszcze serię, ale nie dałam rady :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214365
Robisz jakąś rozgrzewkę przed GB? Mogą pomóc aktywacje pośladków i ćwiczenia mobilizacyjne na dwójki. Jak czujesz GB bez jakiegokolwiek obciążenia? Też jedynie dwójki czy czujesz pośladki?

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 299 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5025
Przed każdym treningiem dołu robię aktywację i rozgrzewam dwójki- martwy rumuński z kettlem 10kg. Dużo lepiej czuję pośladki podczas aktywacji-HT z gumami. Przy każdej serii GB nie czułam pośladkow, ani przy sztandze 20kg ani przy 70kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627404
Bo przy GB pośladki same z siebie nie dają się czuć - musisz Ty wykonać prace polegająca na ich spieciivod samego dołu i dopięciu na szczycie. Nie spinasz tylka - to i go nie czujesz.... HT i GB to podobna płaszczyzna pracy i Podobne ćwiczenia. Lepiej żeby ci podeszło - w sensie zastąpienia GB - ale w HT tez musisz Ty spiąć doope:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 299 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5025
Starałam się spinać i dopinać poślady.Może to przez ten ból dwójek nie mogłam się skupić, przy liftach bardzo słabo czułam tyłek, a przy wykrokach wcale. A zawsze czułam przy tych ćwiczeniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Oprócz spięcia tyłka istotne jest też ustawienie miednicy - nie można dać jej się "odwinąć" w dół/tył.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 299 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5025
Wydaje mi się, że miałam dobrą technikę. dzisiaj mam domsy na posladkach po treningu. Poczytam jeszcze raz o technice, może nadal coś źle robię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jak dwójki obolałe, spięte itp. to będziesz je bardziej czuć co nie znaczy, że pośladki nie pracują :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 299 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5025
Dwójki mam pospinane, i to dosyć mocno, bo nawet ograniczają moje ruchy w martwych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Warto po święcić im więcej uwagi. Przed treningiem, p treningu, trochę w domu. Jak miałam problem (z różnymi częściami ciała, które mocniej odstawały), to takie skupienie się na tym przez jakiś czas dawało dość szybkie rezultaty w poprawie mobilności.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Ana11 - Noworoczne wyzwanie

Następny temat

Szczęśliwego Nowego Roku 2020

WHEY premium