SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Gusiarz - wysmuklenie ciała

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 17 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 677
Cześć. Mam na imię Agnieszka, reszta pod spodem

NICK: Gusiarz
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: Całe... 3 tygodnie

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 71 :(
WZROST: 160cm
OBWÓD RAMIENIA: 32
OBWÓD ŁYDKI: 39
OBWÓD UDA: 60
OBWÓD BIODER: 104
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 89
OBWÓD TALI 80
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 99

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING?
Chcę zbić te przeklętą wagę. Chcę odsłonić to co pod tłuszczykiem... bo jakieś mięśnie tam mam ;) Wysmuklić ciało. Zmniejszyć obwody.
Zawsze miałam konkretną budowę... mocną. Nie byłam gruba, ale taka... ubita. Łatwo rosną mi mięśnie... nogi - tego się boję. Wiem, że nigdy nie będę wyglądać jak eteryczna kobietka (jakoś myślę o Paatik :) ), ale może chociaż trochę wysmukleję. Czy to możliwe?

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: brak
PRZEBYTE KONTUZJE: brak
WADY POSTAWY: lekka skolioza, taka standardowa
ALERGIE: brak
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: jestem błogo nieświadoma ich występowania
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: nie
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) Od zawsze byłam na przysłowiowej diecie... Zazwyczaj zbilansowanej, Jem raczej zdrowo, w ubiegłym roku (wrzesień-listopad) próbowałam keto... pięknie zeszło 5 kg, potem przyszły święta... znów dobiłam do 70. Najlepiej mi na zbilansowanej... nie mam chęci spróbowania zakazanego owocu ;)

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - Wrzucę jak się nauczę jak...

CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ?
Wyliczyłam, że moje zapotrzebowanie to ok 2200. Jem ok 1900-2000. Wagowo nic nie drgnęło, w centymetrach troszkę...

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: Jak na razie - NIE, ale mam trochę żelastwa w domu... hantle, sztangi, ławeczka, orbitrek i coś co chyba nazywają "atlasem"... (linki z obciążeniem bloczkowym), piłka do ćwiczeń
Może być? W coś zainwestować?

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - podaj nazwy ćwiczeń, ilość serii, ilość powtórzeń w seriach, obciążenia w kolejnych seriach
jestem na 3 tygodniu treningu obwodowego Michaila Program B/VIII - same hantle 2 serie po 17 powtórzeń. Od 4 tygodnia będą 3 serie. Obciążenia niewielkie... póki co, ale dobrze je czuję ;)

Rozgrzewka 10 min orbitrek
trening obwodowy:
30 min orbitrek
3 X w tygodniu (pn, śr, czw)

we wtorek i czwartek - sam orbitrek 45 min.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2873 Napisanych postów 8612 Wiek 49 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 535029
Eteryczna?:) Uśmiałam się.
Łatwiej schudnąć dietą niż ćwiczeniami (zresztą na ćwiczeniach sie nie znam, wiec sie nie wypowiem) - dziennik żywieniowy po trenigu widziałaś? Jakieś makro trzymasz? Moze mało białka masz w tych 1900-2000? Dobrze byłoby zdjęcie sylwetki wrzucić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 17 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 677
I fotki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Paatik... czytasz z uwagą ;) Moje makro: B/T/W 140/70/177. Takie maro mam od kilu dni. Wcześniej (3tyg.) miałam odrobinę więcej węgli. - do 2050kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3353 Napisanych postów 29092 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 637007
No i ładna sylwetka - ja tam nie widzę "mocnych nóg". Warto pomyśleć o treningu siłowym, żeby troszkę usportowić to jak wyglądasz.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2873 Napisanych postów 8612 Wiek 49 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 535029
Przecież wiadomo, ze w czasie menopauzy kobietom inteligencja siada. Najwyraźniej nie czytam z uwagą:)
Czyli makro masz ok. Jeszcze może napiszesz, ze wrzuciłaś przykładową miskę i nie zauważyłam?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Nigt - dzięki... Cy siłowo można i w domu? Z tym co tam wyżej wypisałam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Paatik... jaka menopauza... nie strasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Przykładowy dzień:
śniadanie: szynka 80g, jaja sadzone 2, ogórek zielony 110g, chleb żytni 70g
II śniadanie: twaróg chudy 125g, miód pszczeli 10g, banan 90g, winogrona 50g, migdały 10g (owoce wymieniam na te co pod ręką)
Obiad: cukinia faszerowana - cukinia 150g, masło 5g, mięso miel.wieprzowe 125g, sok pomidorowy 0,75szkl, ryż parboiled 25g
Kolacja : śledź marynowany 100g, serek wiejski 120g, chleb żytni 70g
Czasem wpada whey protein po treningu+mleko+banan - zalezy kiedy robię trening/jem ostatni posiłek

Zmieniony przez - Gusiarz w dniu 2019-05-24 14:59:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Powiem szczerze nigdy nie miałam tak wysokiej kaloryki jak teraz. Trzy lata temu sporo ćwiczyłam.. przez ok 1,5roku. Wtedy nie miałam żadnych diet i zeszło ze mnie parę kilo. Chodziłam do klubu fitness, ale nie na zumby tylko na aktywności z ciężarkami FBW, tabata... Uwielbiałam stacyjki/obwody Klub się jednak przeniósł -obecnie mam do niego za daleko... i doopa blada. Była też joga. Brakuje mi ćwiczeń...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3353 Napisanych postów 29092 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 637007
Gusiarz
Nigt - dzięki... Cy siłowo można i w domu? Z tym co tam wyżej wypisałam?

Pewnie że tak. Sporo dziewczyn ćwiczy w domu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Materiały odnośnie umięśnionej sylwetki

MenS