SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Faris - redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 277
Wiek : 23
Waga : 64
Wzrost : 170
Obwód w biuście(1) : 87
Obwód pod biustem : 73
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 67
Obwód na wysokości pępka : 74
Obwód bioder (3): 98
Obwód uda w najszerszym miejscu: 58
Obwód łydki : 35
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch - oponka
W którym miejscu najszybciej chudniesz : twarz, ręce
Co lubisz jeść na śniadanie: W sumie wszystko: wszelkie postacie jajek, kanapek, zdarza się też miska barszczu białego z jajkiem i twarogiem (nie jadam barszczu z kiełbasą)
Co lubisz jeść na obiad : Mięcho + kasza/ziemniaki + surówka - obecnie wyjadam domowe słoiki (buraki ćwikłowe i ogórki w zalewach, wiem że tam jest cukier ale mam ciśnienie na pozbycie się tych zapasów)
Co jako przekąskę : orzechy, owoce, zdarza się sałatka albo jakaś kanapka
Co jako deser : raczej nie jem, ale jeśli już to domowa wersja budyniu, jakieś muffinki pełnoziarniste
Ograniczenia żywieniowe : W zasadzie nie mam, ale wiem że twaróg mi na dłuższą skalę nie służy - zbyt duże i często jego ilości zwłaszcza solo - powodują bóle brzucha. Wydaje mi się też, że źle na mnie "działa" ryż, dlatego przerzuciłam się na kasze.
Stan zdrowia: Oficjalnie zdrowa. Mam jednak tendencje przy rygorystycznej diecie to zbyt niskiego poziomu cukru we krwi.
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Omega3, skrzypowita
Stosowane wcześniej diety : South Beach. Schudłam 15 kg, nauczyłam się wiele o zdrowym jedzeniu i ładnie się trzymałam przez jakieś 2 lata, ale potem w wyniku problemów emocjonalnych powróciłam do niedobrego jedzenia i kilka kilo mi przybyło ponownie - niestety tłuszczu którego chcę się pozbyć.



Wydaje mi się, że mam figurę gruszki - wąsko u góry, duży brzuch i biodra i nieszczęsny cellulit. Moim celem jest pozbycie się tłuszczu i dorobienie później jakichś mięśni.

Nie mam pomysłu na trening, tak od lipca do grudnia ćwiczyłam 2-3 razy w tygodniu FBW, ale nie byłam nastawiona na nic, dieta mocno kulała więc w sumie jedynie siła mi przybyła. Teraz chcę dopracować dietę i bardziej pilnować treningów.

Myślałam, żeby zrobić dwie wersje A-B


A.
1. Wypady
2. Wspięcia na palce
3. Martwy ciąg
4. Wiosłowanie sztangielkami
5. Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej
6. Unoszenie sztangielek bokiem
7. Pompki odwrotne / prostowanie ramion na wyciągu
8. brzuch
+ aeroby

B
1. Przysiady ze sztangą
2. Przyciąganie linki wyciągu górnego
3. Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej
4. Wyciskanie sztangielek / arnoldki
5. uginanie sztangi nachwytem stojąc
6. brzuch
+ aeroby


Ale czy takie ułożenie ćwiczeń ma sens ? Co zmienić, zamienić, dodać ?

Z góry dziękuję za wszelkie rady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mamusina dieta

Następny temat

Redukcja do oceny dla wegetarianki (-500)

Wiecej