SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Eufo, której potrzebna dyscyplina!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4309
Ufff, to dobrze bo cały czas tak liczyłam, a nie byłam w 100% pewna

***Tak więc MC robiłam w takim razie z 30 kg ;d bo nie wiem czemu akurat w tej pozycji tym razem policzyłam tylko talerze hehe

Train hard
Stay cute

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 346 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6560
Więcej takiej prywaty :) Prześliczny deresz!
A tak w ogóle, jestem pod wrażeniem tego, ile razy dziennie jesteś w stanie jeść płatki owsiane

Robię formę na lato... ale następne ;)
http://www.sfd.pl/DT_noory-t1024218.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4309
Lubię płatki owsiane a ostatnio najczęściej jem je w omlecie :D

Train hard
Stay cute

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4309
Już po ostatnim egzaminie... Dzisiaj to miałam apogeum stresu... No mam tylko nadzieję, że zdam a od jutra już ostro działam z licencjatem, mam tydzień na ogarnięcie wszystkiego, ale znam siebie i wiem, że dam radę

Micha:

Warzywa: ogórki małosolne, rzodkiewki
Przyprawy: sól, pieprz, cynamon
Płyny: woda, kawa, herbata zielona i czerwona, pokrzywa, mięta

Trening:
1. Uginanie ramion podchwytem stojąc 5 x 12 x 13kg
2. Prosotwanie ramienia w opadzie tułowia 5 x 12 x 7kg
3. Wejście na ławkę z wyciskaniem 5 x 12 x 13kg
4. Pompki w podporze tyłem 25/25/20/20/20
5. Pompki męskie 25/20/15/15/15

Dobranoc

Zmieniony przez - eufo w dniu 2014-06-10 23:42:14

Train hard
Stay cute

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4309
Miseczka:

Warzywa: pomidor, ogórki małosolne, cebula
Przyprawy: cynamon, chilli, sól
Płyny: woda, kawa, herbata zielona i czerwona, pokrzywa*, mięta
*hehe jak ja lubię tą pokrzywę z biedronki z trawą cytrynową, mmm jeszcze taka chłodna :D


Trening:
1. Uginanie podudzi na maszynie siedząc 5 x 8 x 22,5kg
2. Wykroki ze sztangą 5 x 12 x 20kg
3. Hack-przysiady 5 x 12 x 20kg
4. Przeskoki 5 x 20 powtórzeń
5. "Spinanie" - unoszenie nóg w leżeniu na płasko 5 x 12 powtórzeń




Zmieniony przez - eufo w dniu 2014-06-11 20:01:37

Train hard
Stay cute

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
Na Twoim miejscu nie piłabym tego napoju sojowego - nie dość, że z soi, to jeszcze z cukrem, nie wiem czy zauważyłaś w składzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4309
Tak, tak - wiem, ten napój to taki cheatowy był hehe, po egzaminie który kosztował mnie sporo nerwów chciałam sobie sprawić jakiś smakołyk ;P a jakoś tak za mną ten napój sojowy chodził -> ale to wyjątek, już go nie mam, a normalnie takich rzeczy raczej nie piję/nie jem
Dzisiaj go do owsianki rano po prostu wykończyłam

Train hard
Stay cute

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4309

Warzywa: ogórki małosolne, kalafior
Przyprawy: cynamon, sól, pieprz
Płyny: woda, czerwona herbata, mięta, pokrzywa

Dzisiaj coś mało apetytu, tj oprócz miski doszła mała porcja lodów (śmietankowe).. Te odżywki w misce to w ramach tego, że próbki dostałam ostatnio więc "korzystam" ;d

Trening:
1. Wiosłowanie sztangą nachwytem 5 x 12 x 12kg
2. Wyciskanie na maszynie siedząc 5 x 12 x 13,5kg
3. Przyciąganie wyciągu górnego siedząc 5 x 12 x 15kg
4. Odwodzenie ramion w bok w opadzie tułowia 5 x 12 x 4kg
5. Rozpiętki na maszynie siedząc 5 x 12 x 9kg

Poza tym cieszę się, bo zwiększyłam wczoraj ilość powtórzeń m.in. przy wykrokach i dzisiaj już odczułam, że "mam pośladki" :P a lubię czuć, że żyję (czyt. zakwasy hehe)
No i wydaje mi się, że faktycznie jak chcę przyczynić się do zrzucenia tłuszczyku to warto by dodać jakieś cardio.. Kurde - biegać nie lubię, a nie umiem się zebrać do robienia interwałów na rowerze, tj nawet nie wiem jak się za to zabrać. Ale myślę, że za tydzień będę miała okazję się trochę "wysuszyć" jak w końcu pojadę do swojego faceta i zacznę robić z nim treningi, on wie jak mnie wykończyć (crossfitami i takimi tam..;d) zresztą już się martwię jak tam z miską będzie.. Ale o tym więcej przed wyjazdem.

No i coś mi się wydaje, że mogę mieć problem z obroną w lipcu, boję się, że nie dokończę na czas pracy lub nie wyrobię się z dopełnieniem formalności...

Train hard
Stay cute

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4309
Miska wczorajsza:

Warzywa: woda, czerwona herbata, pokrzywa, mięta
Przyprawy: cynamon, sól, pieprz, przyprawy dalmatyńskie
Płyny: ogórki, ogórki małosolne

Trening wczorajszy:
1. Uginanie podudzi na maszynie siedząc 5 x 10 x 22,5kg
2. Przysiady ze sztangą 5 x 10 x 35kg
3. Wykroki ze sztangą 5 x 12 x 20kg
4. Spięcia pośladków w leżeniu tyłem 5 x 12 x 10kg
5. Deska -> raz na dłoniach raz na przedramionach -> w sumie 6 x 30s

+ maraton fitness & dance organizowany przez kumpelę -> jakieś densy i zumby, ale i fajny trening crossfitowy i coś tam na brzuch

Miska dzisiejsza:

Warzywa:ogórki, ogórki małosolne
Przyprawy:cynamon, sól, jakieś przyprawy do kurczaka (hehe pieczony kurczak u babci więc nie wiem czym go doprawiała;p)
Płyny:woda, pokrzywa, mięta

Trening:
1. Uginanie ramion podchwytem stojąc 5 x 12 x 13kg
2. Prostowanie ramienia w opadzie tułowia 5 x 12 x 7kg
3. Arnoldki 5 x 6 x 14kg
4. Pompki w podporze tyłem 25/25/20/20/20
5. Pompki męskie 25/20/20/15/15


Już nie ma opcji żebym broniła się w lipcu ;d odpuszczam - niestety nie mam wszystkich wywiadów, a zmyślać nie chcę.. :) bez tego nie mam co pisać analizy i wniosków.. Aczkolwiek grunt, że sesja (raczej) zaliczona.
*raczej - bo we wtorek dowiem się wyników z ostatniego egzaminu, ale jestem dobrej myśli ;)

Train hard
Stay cute

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4309
Miska z dzisiaj

Warzywa: ogórki małosolne, czosnek, sałata lodowa
Płyny: woda, kawa, pokrzywa i mięta
Przyprawy: chilli, czerwona papryka, sól, cynamon

DNT
-> jedynie lekka godzinka jazdy konnej
*starałam się pilnować miednicy - kłus ładnie wysiadywany, tyłek trzymał się siodła, a biodra/miednica do przodu, w galopie jeszcze lecę do przodu, ale powoli do wypracowania :)

Train hard
Stay cute

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena, ew poprawa programu teningowego

Następny temat

Marbelek DT

WHEY premium